Foteliki dla niemowląt

Nasze foteliki samochodowe dla niemowląt pomogły przewieźć już 50 milionów dzieci ze szpitala do domu — pomogą i Tobie.  W Maxi-Cosi wieziemy przyszłość. Nasze nagradzane w wielu konkursach foteliki zostały zaprojektowane pod kątem maksymalnego bezpieczeństwa. Wszystkie foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla noworodków zapewniają Twojemu dziecku najwyższy poziom ochrony.

Page
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page
Filtry

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla niemowląt

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego dla Ciebie i Twojej rodziny to bardzo ważna decyzja. Twój noworodek musi bezpiecznie i komfortowo podróżować już od momentu wyjścia ze szpitala. Nie martw się! W Maxi-Cosi rodzina jest najważniejsza; pomożemy Ci wybrać fotelik odpowiedni do Waszych potrzeb.

Co musisz wiedzieć, aby wybrać właściwy fotelik dla niemowląt:

  • Maxi-Cosi zaleca podróżowanie tyłem do kierunku jazdy co najmniej do 15 miesiąca życia dziecka; potwierdzają to opinie ekspertów. Przeczytaj tutaj, dlaczego polecamy takie ustawienie fotelika.
  • Możesz wybrać fotelik samochodowy z opcją instalacji na bazie ISOFIX lub za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Do montażu fotelika dla niemowląt Maxi-Cosi zaleca używanie bazy ISOFIX. Ogranicza ona ryzyko niewłaściwej instalacji i zapewnia solidne mocowanie do konstrukcji pojazdu. Nie przejmuj się, jeśli nie masz w samochodzie punktów mocujących ISOFIX. Prawidłowy montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa wykonany zgodnie z instrukcją dołączoną do fotelika jest równie bezpieczny. 
  • Fotelik dla niemowląt najlepiej jest zamontować po środku tylnej kanapy. Drugie najlepsze miejsce jest za fotelem pasażera, ponieważ na środku nie zawsze są dostępne punkty mocowania ISOFIX lub trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Nie zalecamy mocowania fotelika dla niemowląt na przednim siedzeniu, ale jeśli nie ma innego wyboru, zawsze wyłącz poduszkę powietrzną pasażera zanim ruszysz w drogę.
  • Gdy główka Twojego dziecka wystaje ponad górną krawędź fotelika samochodowego dla niemowląt, czas zmienić fotelik na większy. Foteliki z kolejnej kategorii wiekowej są przeznaczone dla dzieci w wieku od co najmniej 9 miesięcy.

 

Porównaj produkty
You have no items to compare.