Foteliki dla niemowląt

Odkryj nasz sposób na bezpieczną i wygodną podróż.

Nasze foteliki samochodowe dla niemowląt pomogły przewieźć już 50 milionów dzieci ze szpitala do domu — pomogą i Tobie. Nasze foteliki instalowane na bazie ISOFIX i za pomocą pasa bezpieczeństwa zawsze zapewniają maksymalną ochronę Twojemu dziecku.

Kategoria & filtry
Sort by

Maxi-Cosi Foteliki dla niemowląt

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego dla Ciebie i Twojej rodziny jest ważną decyzją. W Maxi-Cosi pomożemy Ci wybrać fotelik odpowiedni do Waszych potrzeb. 

Co musisz wiedzieć, aby wybrać właściwy fotelik dla niemowląt:

  • Maxi-Cosi zaleca podróżowanie tyłem do kierunku jazdy co najmniej do 15 miesiąca życia dziecka; potwierdzają to opinie ekspertów. Przeczytaj tutaj, dlaczego zalecamy to rozwiązanie. 
  • Możesz wybrać fotelik samochodowy z grupy 0 z opcją instalacji na bazie ISOFIX lub za pomocą pasa bezpieczeństwa. Do montażu fotelika dla niemowląt Maxi-Cosi zaleca używanie bazy ISOFIX. Ogranicza ona ryzyko niewłaściwej instalacji i zapewnia solidne mocowanie do konstrukcji pojazdu. Nie przejmuj się, jeśli nie masz w samochodzie punktów mocujących ISOFIX. Prawidłowy montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa wykonany zgodnie z instrukcją dołączoną do fotelika jest równie bezpieczny. 
  • Fotelik dla niemowląt najlepiej jest zamontować po środku tylnej kanapy. Drugie najlepsze miejsce jest za fotelem pasażera, ponieważ na środku nie zawsze są dostępne punkty mocowania ISOFIX lub trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Nie zalecamy mocowania fotelika dla niemowląt na przednim siedzeniu, ale jeśli nie ma innego wyboru, zawsze wyłącz poduszkę powietrzną pasażera zanim ruszysz w drogę.
  • Gdy główka Twojego dziecka wystaje ponad górną krawędź  fotelika samochodowego dla niemowląt, czas zmienić fotelik na większy! Maxi-Cosi oferuje foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat fotelików samochodowych.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych fotelików samochodowych lub wózki!