Wózki podróżne

Nasze wózki podróżne Maxi-Cosi oferują wszystkie elementy potrzebne podczas wyprawy z małym dzieckiem — zarówno w trakcie szybkiego spaceru po centrum miasta, jak i podczas dłuższej wycieczki za miasto. Łatwa wymiana gondoli ułatwiającej drzemkę w ciągu dnia  na fotelik samochodowy dla niemowląt pozwala bezproblemowo przenosić dziecko z samochodu do wózka podróżnego umożliwiającego spacer po ulicy. Wszystko, czego potrzebujesz, masz w jednym zestawie. 

Filtry
 1. Zelia S Trio
  Zelia S Trio
  Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym zestawie. I jeszcze więcej.
  • Siedzisko 2 w 1
  • Komfort ułatwiający codzienne życie
  • Fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size
  • Kompletny system podróżny 3 w 1

Systemy podróżne Maxi-Cosi

Nasze wózki podróżne 2 w 1 i 3 w 1 zostały opracowane dla rodziców oczekujących rozwiązania kompleksowego. Wózki podróżne 3 w 1 nie wymagają rezygnacji z bezpieczeństwa ani wygody — zapewniają komfort i wygodę Tobie i Twojemu maleństwu. Wszystkie nasze systemy podróżne zawierają wygodną gondolę dla noworodka albo fotelik samochodowy Maxi-Cosi dla niemowląt z certyfikatem bezpieczeństwa, albo obydwa te elementy!   

Wszystko, czego potrzebujesz, w jedym zestawie

Systemy podróżne Maxi-Cosi mogą towarzyszyć dziecku już od dnia narodzin, a ich elementy znakomicie do siebie pasują. Jeśli planujesz szybkie zakupy, wystarczy wyjąć fotelik samochodowy z auta i wpiąć go w ramę wózka podróżnego — przenoszenie dziecka z samochodu do wózka jeszcze nigdy nie było tak łatwe i bezpieczne! Maxi-Cosi oferuje szeroki asortyment fotelików samochodowych dla niemowląt, które są dobrze znane ze swojego bezpieczeństwa i wygody.  

Komfort i bezpieczeństwo w każdej podróży

Montując gondolę Maxi-Cosi na ramie wózka, możesz wyjść ze swoim maleństwem na spacer już od pierwszego dnia, zapewniając niemowlęciu wygodny odpoczynek w zalecanej pozycji leżącej. Twoje maleństwo czuje się w gondoli jak w łóżeczku, dzięki czemu może spać w trakcie spaceru. A gdy Twój maluch potrafi już samodzielnie siedzieć, możesz skorzystać z siedziska spacerówki, które wchodzi w skład każdego systemu podróżnego. Gdy Twoje dziecko zacznie się już interesować światem, możesz łatwo zmienić pozycję siedziska z przodem do rodzica na przodem do kierunku jazdy! 

Wyposaż jeszcze swój zestaw w jedno z naszych akcesoriów do wózków podróżnych i możesz ruszać w drogę! 

Porównaj produkty
You have no items to compare.