Łóżeczka podróżne

Gdziekolwiek się wybierasz, chcesz, aby dziecko spało tak wygodnie, jak w domu. Dzięki łóżeczku podróżnemu Maxi-Cosi szansa na to, że dziecko się wyśpi z dala od domu, znacznie się zwiększa! Nasze łóżeczka podróżne nie tylko łatwo się składa, ale są też bardzo wygodne i wyglądają stylowo w każdym wnętrzu!

Najczęściej używane filtry
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Filtry

Maxi-Cosi łóżeczka podróżne

Wyjazd z nowym członkiem rodziny może być przeżyciem dla ciebie, ale też dla dziecka. Chcesz, aby twoje maleństwo czuło się tak komfortowo, jak to tylko możliwe, gdziekolwiek pojedziecie? Wszystkie dzieci potrzebują się wysypiać w nocy i/lub w ciągu dnia; często od tego zależy ich nastrój! Łóżeczka podróżne dla niemowląt i małych dzieci zapewnią dziecku wygodę i komfortowy odpoczynek! Gdy tworzycie nową rodziną, specjalne łóżeczko turystyczne dla noworodków to świetna opcja, aby zapewnić maluszkowi zasłużony odpoczynek

Nasze łóżeczka Maxi-Cosi Iris i Maxi-Cosi Swift mają wyjątkową funkcję: można je zmieniać z łóżeczka podróżnego dla noworodka w łóżeczko podróżne dla małego dziecka. Niezależnie od tego, czy nocujecie u dziadków w pierwszych miesiącach życia maluszka, czy wybieracie się na rodzinną wycieczkę z prawie rocznym dzieckiem, jedno z naszych łóżeczek podróżnych Maxi-Cosi z dołączonym materacem pomoże wyspać się tobie i twojemu dziecku!

Kiedy czas pójść spać, nie chcesz tracić czasu na rozkładanie łóżeczka podróżnego, tylko wolisz go przeznaczyć na przytulenie malucha i poczytanie mu. Nasze łóżeczka podróżne dla niemowląt i małych dzieci nie zabiorą ci żadnej z tych wyjątkowych chwil, ponieważ są bardzo łatwe i szybkie do rozłożenia. Nawet spakowanie łóżeczka do dołączonej torby podróżnej jest proste i sprawia, że łóżeczko podróżne można łatwo przenosić i przechowywać, gdy wszyscy wrócicie z powrotem do domu!

Porównaj produkty
You have no items to compare.