Maksymalny komfort i bezpieczeństwo Twojego noworodka: jazda samochodem w pozycji leżącej

Wakacje, wizyty u dziadków, codzienne sprawunki itd. Ty i Twój maluch macie przed sobą mnóstwo wspólnych podróży. I nieważne, dokąd się udajecie i jak długo będzie w drodze, chcesz, żeby dziecku zawsze było wygodnie... i tu pojawia się możliwość przewożenia dziecka w płaskiej pozycji leżącej! W Maxi-Cosi dostarczamy opcje, dzięki którym Twoje dziecko będzie podróżować na leżąco, zapewniające mu komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dlaczego przewożenie noworodka w pozycji leżącej jest wygodne i bezpieczne?

Eksperci od dawna zalecają pozycję leżącą jako najzdrowszą do spania dla małych dzieci. Kluczowa dla prawidłowego wzrostu i rozwoju mózgu Twojego dziecka jest swoboda poruszania się, rozciągania i ćwiczenia rączek i nóżek. W pozycji leżącej na płaskim podłożu niemowlę może swobodnie oddychać, a jego głowa, kręgosłup i biodra są w najlepszej pozycji do zdrowego rozwoju.

Gondole i wózki zapewniające tę pozycję są od dawna zalecane dla noworodków. Teraz oferujemy taką możliwość z naszymi innowacyjnymi fotelikami samochodowymi.

Poznaj nasz innowacyjny fotelik samochodowy Pebble 360 Pro! Pozycja leżąca zapewnia bardziej naturalną pozycję do spania dla niemowląt, ponieważ pomaga utrzymać ich drogi oddechowe otwarte i pozwala im łatwiej oddychać. Poznaj też nasz fotelik samochodowy Marble.  Dzięki możliwości rozłożenia go do pozycji niemal całkowicie płaskiej Marble zapewnia Twojemu małemu podróżnikowi wygodę i bezpieczeństwo.

Pebble 360 Pro: Rozkładanie do pozycji leżącej zarówno w samochodzie, jak i na ramie wózka

Pebble 360 Pro zapewnia dziecku maksimum komfortu podczas snu od urodzenia do 15 miesięcy. Siedzisko można ustawić w trzech pozycjach odchylenia (w tym rozłożyć do pozycji leżącej), których można używać zarówno w samochodzie, jak i na ramie wózka. Pozycja leżąca zapewnia niemowlętom najbardziej naturalną pozycję do spania, ponieważ pomaga utrzymać otwarte drogi oddechowe i ułatwia oddychanie.

W połączeniu z obrotową, wysuwaną bazą FamilyFix 360 Pro (sprzedawaną oddzielnie) bez wysiłku można obrócić fotelik i przysunąć dziecko do siebie. Uprząż z systemem Easy-in dodatkowo zwiększa wygodę, umożliwiając bezproblemowe zapięcie dziecka w foteliku. W trakcie podróży zintegrowana ochrona boczna G-CELL Maxi-Cosi zapewnia wyjątkowy poziom bezpieczeństwa.

Najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size

Zarówno fotelik samochodowy Pebble 360 Pro & Marble, jak i gondola samochodowa Jade spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa CE R129 (i-Size), czyli najwyższych europejskich norm bezpieczeństwa fotelików samochodowych. Zapewniają one wyższy poziom ochrony głowy i szyi dziecka oraz zalecaną pozycję tyłem lub bokiem do kierunku jazdy co najmniej do 15 miesiąca życia.

Oprócz tego, jeśli planujesz dłuższe podróże samochodem, masz pewność że Twój noworodek będzie przez cały czas w pozycji całkowicie lub prawie leżącej, która zapewnia mu zdrowy rozwój.

Gdziekolwiek się wybierasz, pomożemy Ci zapewnić dziecku najwyższy komfort i bezpieczeństwo!