Maksymalny komfort i bezpieczeństwo Twojego noworodka: jazda samochodem w pozycji leżącej

Wakacje, wizyty u dziadków, codzienne sprawunki itd. Ty i Twój maluch macie przed sobą mnóstwo wspólnych podróży. I nieważne, dokąd się udajecie i jak długo będzie w drodze, chcesz, żeby dziecku zawsze było wygodnie... i tu pojawia się możliwość przewożenia dziecka w płaskiej pozycji leżącej! W Maxi-Cosi dostarczamy opcje, dzięki którym Twoje dziecko będzie podróżować na leżąco, zapewniające mu komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dlaczego przewożenie noworodka w pozycji leżącej jest wygodne i bezpieczne?

Eksperci od dawna zalecają pozycję leżącą jako najzdrowszą do spania dla małych dzieci. Kluczowa dla prawidłowego wzrostu i rozwoju mózgu Twojego dziecka jest swoboda poruszania się, rozciągania i ćwiczenia rączek i nóżek. W pozycji leżącej na płaskim podłożu niemowlę może swobodnie oddychać, a jego głowa, kręgosłup i biodra są w najlepszej pozycji do zdrowego rozwoju.

Gondole i wózki zapewniające tę pozycję są od dawna zalecane dla noworodków. Teraz oferujemy taką możliwość w naszym innowacyjnym foteliku samochodowym Marble. Dzięki możliwości rozłożenia go do pozycji niemal całkowicie płaskiej Marble zapewnia Twojemu małemu podróżnikowi wygodę i bezpieczeństwo.

Marble: fotelik samochodowy rozkładany do niemal płaskiej pozycji leżącej

Siedzisko rozkłada się niemal na płasko - do157°, dzięki czemu zapewnisz swojemu maluchowi najlepszy komfort podczas snu. Co więcej, fotelik pozwalający na takie ułożenie dziecka dba o jego prawidłowy rozwój, zgodnie z zaleceniami ekspertów, szczególnie podczas długich podróży.

Dodatkowa wyściółka fotelika Marble, wkładka dla noworodka i duży i ochronny daszek przeciwsłoneczny zapewnią Twojemu maluchowi najwyższy komfort. Fotelika Marble możesz używać od urodzenia do ok. 15 miesięcy, czyli dłużej niż przeciętny fotelik samochodowy dla niemowląt.

Nasz innowacyjny fotelik Marble zapewnia Twojemu dziecku taki sam komfort i zdrową pozycję również poza samochodem. Za każdym razem, gdy musisz wyjść z samochodu, po prostu wyjmij fotelik z bazy ISOFIX i wepnij go na wózek, nie budząc dziecka. I jeszcze jedno… Specjalna baza ISOFIX jest sprzedawana w zestawie z fotelikiem!

Jade: bezpieczna gondola do przewożenia dziecka w pozycji leżącej

W Maxi-Cosi stosujemy się do zaleceń ekspertów, by zapewnić dziecku jak najwygodniejszą i najbezpieczniejszą pozycję do podróżowania.

Nasza bezpieczna gondola Jade pozwala Twojemu dziecku spać w całkowicie płaskiej pozycji, która jest dla niego najzdrowsza. Możesz spokojnie przenosić gondolę między samochodem i wózkiem, nie budząc dziecka. Ma to kluczowe znaczenie dla rozwoju jego ciała i mózgu oraz swobodnego oddychania.

Ta gondola samochodowa nadaje się do użytku od urodzenia do ok. 6 miesiąca i może być używana tylko z naszą bazą FamilyFix3 (sprzedawaną osobno). Pasuje również do wszystkich kompatybilnych ram wózków, tworząc elegancki i nowoczesny zestaw, a dzięki miękkiej wkładce Twoje dziecko zawsze podróżuje bezpiecznie i wygodnie.

Co decyduje o bezpieczeństwie fotelików Marble i Jade?

Zarówno fotelik samochodowy Marble, jak i gondola samochodowa Jade spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa CE R129 (i-Size), czyli najwyższych europejskich norm bezpieczeństwa fotelików samochodowych. Zapewniają one wyższy poziom ochrony głowy i szyi dziecka oraz zalecaną pozycję tyłem lub bokiem do kierunku jazdy co najmniej do 15 miesiąca życia.

Oprócz tego, jeśli planujesz dłuższe podróże samochodem, masz pewność że Twój noworodek będzie przez cały czas w pozycji całkowicie lub prawie leżącej, która zapewnia mu zdrowy rozwój.

Gdziekolwiek się wybierasz, pomożemy Ci zapewnić dziecku najwyższy komfort i bezpieczeństwo!