Foteliki dla maluchów

Kiedy główka Twojego dziecka zaczyna wystawać poza górną krawędź oparcia fotelika samochodowego, przychodzi czas, by przejść na fotelik dla kolejnej grupy wiekowej: fotelik samochodowy dla malucha. Wraz z rozwojem dziecka coraz trudniej jest je prawidłowo i szybko przypiąć w samochodzie. Nasze foteliki samochodowe dla niemowląt zapewniają bezpieczeństwo, komfort i praktyczny design, dzięki temu ułatwiają każdą podróż, dzień po dniu.

Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla maluchów

Wszystkie foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla maluchów zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Dzięki praktycznym udogodnieniom, które ułatwiają codzienne podróżowanie, takim jak łatwe zapinanie uprzęży jedną ręką i regulowanie zagłówków oraz pasów, foteliki rosną wraz z dzieckiem!

Maxi-Cosi zaleca podróżowanie tyłem do kierunku jazdy co najmniej do momentu, aż dziecko ukończy 15 miesiąc życia. W kategorii fotelików dla maluchów dostępnych jest wiele obrotowych fotelików samochodowych zgodnych z tym zaleceniem.

Jeśli szukasz dodatkowej wygody, mamy w ofercie wiele fotelików samochodowych dla maluchów z funkcją rotacji. Wkładanie dziecka do fotelika jest o wiele łatwiejsze, gdy możesz obrócić go w swoją stronę. Masz również pewność, że dziecko jest bezpiecznie zapięte, a fotelik prawidłowo zainstalowany. Zwłaszcza w połączeniu z funkcjami, takimi jak nasze innowacyjne uprzęże easy-in lub zaczepy na pasy, zapinanie dziecka w foteliku nigdy nie było tak łatwe.

Większość naszych fotelików samochodowych dla maluchów jest łatwa w regulacji, dzięki czemu łatwo dopasowują się one do rosnącego dziecka. Wystarczy zmienić wysokość zagłówka lub uprząż, aby dziecku było zawsze wygodnie i było bezpieczne podczas jazdy, bez względu na to, jak szybko rośnie!

Szybki i łatwy montaż na bazie ISOFIX jest superwygodną funkcją. Ta funkcja umożliwia bezpieczne zamocowanie w samochodzie fotelika dla małego dziecka. Dodatkowe zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem stanowią wskaźniki dźwiękowe i/lub wizualne. Nie przejmuj się, jeśli Twój samochód nie posiada punktów mocowania ISOFIX. Maxi-Cosi oferuje też wiele fotelików samochodowych dla małych dzieci, mocowanych za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do fotelika.

Porównaj produkty
You have no items to compare.