Foteliki dla maluchów

Nasze foteliki samochodowe dla niemowląt zapewniają bezpieczeństwo, komfort i praktyczny design, dzięki temu ułatwiają każdą podróż. Zaprojektowane dla dzieci od ok. 4 miesięcy do 12 lat, pozwalają na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy oraz montaż w systemie ISOFIX.

Kategoria & filtry
Sort by

Foteliki dla maluchów Maxi-Cosi

Kiedy główka Twojego dziecka wystaje poza górną krawędź oparcia fotelika samochodowego dla niemowląt, nadszedł czas, by przejść na fotelik dla maluchów. Wszystkie foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla maluchów zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Oferujemy różne rodzaje fotelików samochodowych z grupy 1,  z niektórych można korzystać nawet do 12 roku życia dziecka.

Maxi-Cosi zaleca podróżowanie tyłem do kierunku jazdy co najmniej do momentu, aż dziecko ukończy 15 miesiąc życia. W kategorii fotelików dla maluchów dostępnych jest wiele fotelików samochodowych zgodnych z tym zaleceniem. 

Jeśli szukasz dodatkowej wygody, mamy w ofercie wiele fotelików samochodowych dla maluchów z funkcją rotacji. Wkładanie dziecka do takiego fotelika jest o wiele łatwiejsze, gdy możesz obrócić go w swoją stronę. Masz również pewność, że dziecko jest bezpiecznie zapięte, a fotelik prawidłowo zainstalowany. Zwłaszcza w połączeniu z funkcjami, takimi jak nasze innowacyjne uprzęże easy-in lub zaczepy na pasy, zapinanie dziecka w foteliku nigdy nie było tak łatwe. 

Większość naszych fotelików samochodowych dla maluchów jest łatwa w regulacji, dzięki czemu łatwo dopasowują się one do rosnącego dziecka. Wystarczy zmienić wysokość zagłówka lub uprząż, aby dziecku było zawsze wygodnie i było bezpieczne podczas jazdy, bez względu na to, jak szybko rośnie!

 
Aby umożliwić szybką i łatwą instalację, oferujemy wiele fotelików samochodowych ISOFIX. Montuje się je do punktów mocujących ISOFIX w samochodzie, a cała procedura jest bardzo łatwa. Nie przejmuj się, jeśli Twój samochód nie posiada punktów mocowania ISOFIX. Maxi-Cosi oferuje wiele fotelików samochodowych, do montażu których wystarczy samochodowy pas bezpieczeństwa. Należy tylko postępować prawidłowo zgodnie z instrukcją dołączoną do fotelika.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat fotelików samochodowych.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych fotelików samochodowych lub wózki!