Leżaczek

Poświęcenie chwili na obserwowanie wszystkiego, co dzieje się dookoła, zabawę lub po prostu słuchanie muzyki to coś, czego dzieci potrzebują od czasu do czasu! Bujaczek lub huśtawka może połączyć odpoczynek dziecka i dając jednocześnie trochę swobody rodzicom! A w Maxi-Cosi zadbaliśmy nawet o to, aby świetnie wyglądał we wnętrzu twojego domu!

Najczęściej używane filtry

Maxi-Cosi bujaczek dla dzieci

Uspokojenie dziecka czasami może stanowić wyzwanie, szczególnie jeśli musisz zająć się innymi sprawami! Korzystając z bujaczka Maxi-Cosi lub huśtawki Maxi-Cosi pomożesz dziecku zrelaksować się kiedy cię obserwuje, słucha muzyki lub jest zajęte zabawą, a ty możesz zająć się innymi sprawami. Zawsze miej pewność, że cały czas zwracasz uwagę na swojego malucha, gdy odpoczywa, bo dziecko uwielbia na ciebie patrzeć i obserwować twoje reakcje! Ruch bujaczka lub huśtawki naprawdę pomoże dziecku odpocząć i się wyciszyć. Może nawet na chwilę usnąć.

Bujaczka takiego jak Maxi-Cosi Kori można używać także na początku podczas karmienia! Pozwala dziecku trochę się podnieść, ale nie obciąża pleców ze względu na zastosowanie miękkiej tkaniny. Tkanina jest nie tylko miękka, ale także łatwo ją zdjąć i wyczyścić, co sprawdza się, gdy przekąski lub rozlane napoje trafiają nie tam, gdzie powinny! Nasza huśtawka Maxi-Cosi Cassia również posiada tę stylową, ale łatwą w czyszczeniu tkaninę.

Uniwersalne produkty takie jak bujaczek lub huśtawka mają więcej zastosowań niż tylko karmienie i odpoczynek. Maluszek najbardziej lubi obserwować cię, gdy może patrzeć na twoje reakcje! Mówienie do dziecka, ćwiczenie rozmawiania, uśmiechanie się i robienie śmiesznych min w szerszej perspektywie pomagają dziecku rozwijać mowę!

Produkty dla malucha mogą czasami kolidować z gustem w zakresie wystroju wnętrz rodzica. Huśtawka Maxi-Cosi Cassia i bujaczek Maxi-Cosi Kori zostały zaprojektowane z luksusowym drewnianym wykończeniem i są dostępne z tkaniną w wielu kolorach, które będą pasować do każdego wnętrza!

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak wybrać odpowiedni rocker tutaj.

Porównaj produkty
You have no items to compare.