Przyszłość rodzinnych podróży zaczyna się tu i teraz

Wyznaczamy kierunki rozwoju

Wyniki testów bezpieczeństwa ADAC

Odkryj nasze niesamowite wyniki testów bezpieczeństwa

Odkryj przyszłość fotelików samochodowych

Przedstawiamy 360 Pro Family z technologią SlideTech®

Niezbędniki na lato

Dobierz idealne akcesoria na lato do produktów Maxi-Cosi.

Poznaj naszych zwycięzców!

Gdzie design spotyka się z funkcjonalnością i innowacją

Wyróżnieni przez 2024 Red Dot Awards, iF Design Awards & StiWa

Najlepszy wybór Maxi-Cosi
Foteliki samochodowe
Pebble 360 Pro
4.80
"Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem"
W Domu
Nesta
4.80
"Świetne krzesełko od urodzenia!"
Wózki
Plaza Plus
4.60
"Komfortowy dla dziecka i rodzica"
Whatever the future carries,
We carry the future

To początek Waszego wspólnego życia: rodziny. Nie ma nic ważniejszego, ponieważ od tej chwili będziesz wozić swoja przyszłość. Chociaż nie wiesz jeszcze, jaką zmianę przyniesie światu Twoje dziecko, razem zabierzemy je bezpiecznie, dokądkolwiek zechce, by zostało kimkolwiek zechce. W naszych fotelikach samochodowych przewieziono ze szpitala do domu ponad 60 milionów noworodków. Nasze produkty można zobaczyć w przedszkolach, na przyjęciach urodzinowych i piknikach, czy też w dowolnych innych momentach i scenerii. Foteliki Wózki

Dobrze wiedzieć
Kompatybilność bazy – omówienie
Masz wątpliwości, która baza będzie kompatybilna z fotelikiem samochodowym Twojego dziecka? Zapoznaj się z omówieniem kompatybilności naszych baz, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego fotelika samochodowego.
Kompatybilność z wózkami
Nie jesteś pewien, które nosidełko, fotelik samochodowy dla dziecka lub akcesoria do wózka są kompatybilne z Twoim wózkiem? Służymy pomocą!
Co to jest ISOFIX i jak rodzice mogą go używać?
Wybierając fotelik samochodowy z ISOFIX, wybierasz jeden z najbezpieczniejszych sposobów przewożenia dziecka w samochodzie. Ale czym dokładnie jest to rozwiązanie i dlaczego jest takie bezpieczne?
Co to jest R129/i-Size?
Wybierając nowy fotelik samochodowy, musisz upewnić się, że spełnia on normy bezpieczeństwa ECE R129 lub R44. Dlatego wyjaśniamy, co to jest i-Size, i ułatwimy Ci wybór najlepszego fotelika samochodowego dopasowanego do Twoich potrzeb.
Wskazówki dotyczące odpowiedniego wyboru fotelika Maxi-Cosi
Z całego wyposażenia, które trzeba przygotować przed narodzeniem dziecka, to właśnie wybór takiego fotelika jest najważniejszy. Zebraliśmy tutaj wszystkie potrzebne informacje, które pozwolą Ci wybrać fotelik samochodowy dla swojego malucha.
Jak zamontować bazę ISOFIX lub fotelik samochodowy ISOFIX
Niezależnie od tego, czy masz bazę ISOFIX do swojego fotelika samochodowego, czy też fotelik dziecięcy ze złączem ISOFIX, musisz przede wszystkim prawidłowo zamontować fotelik, tak aby gwarantował bezpieczeństwo.
Jak system podróżny ułatwia życie z noworodkiem?
Najlepszym rozwiązaniem dla wielu rodziców jest system podróżny oferujący maksymalny komfort i pełną wygodę od urodzenia dziecka.
Dlaczego warto kupić wózek, w którym siedzisko jest ustawione tyłem do kierunku jazdy?
Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z rodzicem pomaga budować więź emocjonalną, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka. Patrzenie na rodzica zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa.
Pierwsza noc z dzieckiem w domu
Po załatwieniu wszystkich spraw w szpitalu trzeba przewieźć swoje małe szczęście do domu. Lęk i niepewność podczas pierwszej nocy z dzieckiem w domu są całkowicie naturalne.