Poznajcie naszych zwycięzców!
Wyniki testów STIWA/ADAC 2021 są dostępne!
Odkryj NOWĄ Rodzinę Maxi-Cosi 360
Stworzone, by rosnąć razem z Wami
Maxi-Cosi Leona
Maksymalna wygoda w dopasowanym do miasta rozmiarze
Zawsze gotowe do drogi
Skorzystaj z naszych łóżeczek podróżnych, gdziekolwiek się wybierasz
Whatever the future carries,
We carry the future

To początek Waszego wspólnego życia: rodziny. Nie ma nic ważniejszego, ponieważ od tej chwili będziesz wozić swoja przyszłość. Chociaż nie wiesz jeszcze, jaką zmianę przyniesie światu Twoje dziecko, razem zabierzemy je bezpiecznie, dokądkolwiek zechce, by zostało kimkolwiek zechce. W naszych fotelikach samochodowych przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 milionów noworodków. Nasze produkty można zobaczyć w przedszkolach, na przyjęciach urodzinowych i piknikach, czy też w dowolnych innych momentach i scenerii. Foteliki Wózki

Najlepszy wybór Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Plaza+
Na każdą miejską drogę
Maxi-Cosi Stone
Płynny obrót 360º dla łatwego podróżowania
Maxi-Cosi Leona
Komfort XL. Rozmiar XS.
Maxi-Cosi Pebble 360
Wygoda, komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka
Maxi-Cosi Lila XP
Wygodne wycieczki po wyboistych drogach
Maxi-Cosi Pearl 360
Wygoda i bezpieczeństwo na lata, wraz ze wzrostem dziecka
Maxi-Cosi Kore Pro
Świadome bezpieczeństwo
Maxi-Cosi Coral 360
Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości
Maxi-Cosi Adorra²
Wygoda. Przeprojektowana.
Dobrze wiedzieć
Co to jest ISOFIX i jak rodzice mogą go używać?
Wybierając fotelik samochodowy z ISOFIX, wybierasz jeden z najbezpieczniejszych sposobów przewożenia dziecka w samochodzie. Ale czym dokładnie jest to rozwiązanie i dlaczego jest takie bezpieczne?
Kompatybilność bazy – omówienie
Masz wątpliwości, która baza będzie kompatybilna z fotelikiem samochodowym Twojego dziecka? Zapoznaj się z omówieniem kompatybilności naszych baz, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego fotelika samochodowego.
Co to jest R129/i-Size?
Wybierając nowy fotelik samochodowy, musisz upewnić się, że spełnia on normy bezpieczeństwa ECE R129 lub R44. Dlatego wyjaśniamy, co to jest i-Size, i ułatwimy Ci wybór najlepszego fotelika samochodowego dopasowanego do Twoich potrzeb.
Wskazówki dotyczące odpowiedniego wyboru fotelika Maxi-Cosi
Z całego wyposażenia, które trzeba przygotować przed narodzeniem dziecka, to właśnie wybór takiego fotelika jest najważniejszy. Zebraliśmy tutaj wszystkie potrzebne informacje, które pozwolą Ci wybrać fotelik samochodowy dla swojego malucha.
Jak zamontować bazę ISOFIX lub fotelik samochodowy ISOFIX
Niezależnie od tego, czy masz bazę ISOFIX do swojego fotelika samochodowego, czy też fotelik dziecięcy ze złączem ISOFIX, musisz przede wszystkim prawidłowo zamontować fotelik, tak aby gwarantował bezpieczeństwo.
Jak system podróżny ułatwia życie z noworodkiem?
Najlepszym rozwiązaniem dla wielu rodziców jest system podróżny oferujący maksymalny komfort i pełną wygodę od urodzenia dziecka.
Dlaczego warto kupić wózek, w którym siedzisko jest ustawione tyłem do kierunku jazdy?
Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z rodzicem pomaga budować więź emocjonalną, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka. Patrzenie na rodzica zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa.
Pierwsza noc z dzieckiem w domu
Po załatwieniu wszystkich spraw w szpitalu trzeba przewieźć swoje małe szczęście do domu. Lęk i niepewność podczas pierwszej nocy z dzieckiem w domu są całkowicie naturalne.