W Domu

Podobnie jak w przypadku fotelików samochodowych i wózków, nasza oferta sprzętu domowego zapewnia maluchom bezpieczeństwo i wygodę już od pierwszych chwil spędzonych w domu. Łóżeczka dostawne i podróżne, leżaczki, wysokie krzesełka, a także inteligentne produkty do opieki nad dziećmi — wszystkie nasze produkty zostały starannie zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i stylu, dzięki czemu będą świetnie wyglądać w każdym domu.

Najczęściej używane filtry
Page
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page
Filtry

Maxi-Cosi meble dla dzieci

Od momentu przybycia do domu ze swoim maleństwem chcesz zawsze mieć pewność, że w nowym domu będzie ono bezpieczne i będzie mu wygodnie! W tych pierwszych miesiącach dużą rolę odgrywa pielęgnacja dziecka, a także mieszkanie, czy dom rodzinny zyskuje na znaczeniu, ponieważ nie można już wychodzić tak często, jak wcześniej. Nasze akcesoria dla dzieci i meble dla dzieci pomogą ci urządzić się w domu.

Pierwsza noc w domu z dzieckiem to nowe doświadczenie dla każdego rodzica, ale można sprawić, aby doświadczenie to było komfortowe dla rodzica i dziecka, używając nasze łóżeczko dostawne. Nasze łóżeczko dostawne Iora pozwala dziecku spać bezpiecznie, ale jednocześnie na wyciągnięcie ręki rodzica. Można regulować jego wysokość, dzięki czemu można je ustawić na takiej wysokości jak łóżko. I tak jak wszystkie nasze artykułu do domu, będzie wyglądać elegancko i nowocześnie w sypialni!

Kiedy Twój maluch przeniesie się do własnego pokoju, również chcesz zadbać o jego komfort i bezpieczeństwo. Spraw, by zawsze mieć je na oku dzięki naszej serii produktów Connected Home, w której znajdziesz kamerkę, nawilżacz powietrza, głośnik z lampką, a także lampkę pod łóżeczko. Wszystkie produkty możesz łatwo i bezpiecznie obsługiwać za pomocą jednej aplikacji: Connected Home.

A kiedy nadejdzie czas, gdy maluch wyjeżdża na noc, z rodzicem lub bez, można po prostu zabrać ze sobą nasze łóżeczko podróżne dla niemowląt i małych dzieci! Nasze łóżeczka podróżne Maxi-Cosi Iris i Maxi-Cosi Swift są gotowe do drogi, można je łatwo ustawić w dowolnym miejscu i zapewniają ten sam poziom wygody, co łóżeczko dla dziecka w domu.

Od czasu do czasu potrzebujesz mieć wolne ręce, aby zająć się innymi sprawami w domu! Ale z niemowlakiem w domu często stanowi to wyzwanie. Skorzystaj z bujaczka Maxi-Cosi Kori lub huśtawki Maxi-Cosi Cassia, które w wygodny i bezpieczny sposób umożliwią dziecku odpoczynek. Dzięki najwyższej jakości materiałom meble dla dzieci są stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Z kolei w czasie posiłków nasze wysokie krzesełko do karmienia, które można używać od urodzenia Maxi-Cosi Minla pomaga dzieciom od urodzenia do 6. roku życia, jeśli tylko maluch chce siedzieć przy stole!

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat naszego asortymentu sprzętu domowego

Porównaj produkty
You have no items to compare.