Wózki od 6 miesiąca

Nasze wózki są idealne dla małych ciekawskich umysłów. Bez względu na to, czy potrzebujesz lekkiego wózka miejskiego, wózka podróżnego czy specjalnych kółek do jazdy po trudnym terenie, z Maxi-Cosi poznawanie świata będzie łatwe, wygodne i bezpieczne.

Najczęściej używane filtry
Filtry
Sorry, there are no results for your search criteria.
Please try using different filters.

Po kilku pierwszych miesiącach Twój maluch jest gotowy, by poznawać świat. Wszystko dookoła jest niezwykle ciekawe. Czas wtedy zostawić wózek skierowany w stronę rodzica lub gondolę i pora odwrócić się w stronę świata. W wózku Maxi-Cosi dla dzieci od 6 miesiąca życia Twój maluch będzie mógł odkrywać świat, czując się przy tym bezpiecznie i wygodnie.

Kiedy przesiądziecie się na wózek dla dzieci od 6 miesiąca życia, możesz z początku stawać obok, by Twój maluch poczuł się pewniej. Podziwiając kwiaty i drzewa na spacerze w parku, dziecko będzie wiedziało, że jesteś u jego boku, aby razem z nim odkrywać wielki świat. 

Wózki Maxi-Cosi dla dzieci od 6 miesiąca życia są wszechstronne: lekkie miejskie, podróżne lub terenowe. Z wózkami Maxi-Cosi jesteście zawsze gotowi na wspólne przygody!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat wózków.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych wózek i fotelików samochodowych!