Wózki od 6 miesiąca

Nasze wózki są idealne dla małych ciekawskich umysłów. Bez względu na to, czy potrzebujesz lekkiego wózka miejskiego, wózka podróżnego czy specjalnych kółek do jazdy po trudnym terenie, z Maxi-Cosi poznawanie świata będzie łatwe, wygodne i bezpieczne.

Najczęściej używane filtry
Filtry
  1.  
  2.  
Filtry

Po kilku pierwszych miesiącach Twój maluch jest gotowy, by poznawać świat. Wszystko dookoła jest niezwykle ciekawe. Czas wtedy zostawić wózek skierowany w stronę rodzica lub gondolę i pora odwrócić się w stronę świata. W wózku Maxi-Cosi dla dzieci od 6 miesiąca życia Twój maluch będzie mógł odkrywać świat, czując się przy tym bezpiecznie i wygodnie.

Kiedy przesiądziecie się na wózek dla dzieci od 6 miesiąca życia, możesz z początku stawać obok, by Twój maluch poczuł się pewniej. Podziwiając kwiaty i drzewa na spacerze w parku, dziecko będzie wiedziało, że jesteś u jego boku, aby razem z nim odkrywać wielki świat. 

Wózki Maxi-Cosi dla dzieci od 6 miesiąca życia są wszechstronne: lekkie miejskie, podróżne lub terenowe. Z wózkami Maxi-Cosi jesteście zawsze gotowi na wspólne przygody!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat wózków.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych wózek i fotelików samochodowych!
 

Porównaj produkty
You have no items to compare.