Wózki od urodzenia

Nasze wózki dla dzieci bezpiecznie i wygodnie otulają maleństwo już od dnia narodzin, a spacery w nich są jak ze snu. Przemyślana konstrukcja i stylowe wykończenie naszych wózków dla dzieci przyciągają spojrzenia. Praktyczne funkcje, takie jak składanie jedną ręką, ułatwiają życie rodziców każdego dnia.

Najczęściej używane filtry
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page

Wózki dla dzieci Max-Cosi od dnia narodzin

Spacer po parku z noworodkiem? A może wizyta u dumnych dziadków? Wózki Maxi-Cosi dla noworodków są zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów na świeżym powietrzu, a w naszej szerokiej ofercie na pewno znajdziesz model odpowiadający Waszym potrzebom.

Dopóki Twój maluch nie nauczy się siedzieć, musi podróżować w wózku dla dzieci w pozycji leżącej. Możesz wtedy wybrać model z siedziskiem, wyposażony w funkcję ustawienia w pozycji płaskiej lub dodatkową wygodną gondolę. Mniej więcej do 9 miesiąca życia zaleca się również, by niemowlak był przewożony w wózku dla dzieci twarzą do rodzica. Bo kiedy może Cię zobaczyć i usłyszeć, jest o wiele spokojniejszy. No i kto z rodziców nie lubi wpatrywać się swojemu słodkiemu maluchowi w oczy? 

Nasze wózki dla noworodków są zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie. Od funkcji składania jedną ręką, przez materace z termoregulacją aż po obszerne kosze — w naszej ofercie na pewno znajdziesz wózki dla dzieci doskonale dopasowane do Waszych potrzeb. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat wózków dla dzieci.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych wózków i fotelików samochodowych!

Porównaj produkty
You have no items to compare.