Wózki od urodzenia

Bezpiecznie i wygodnie otulają Twoje dziecko od narodzin, a spacery w naszych wózkach są jak ze snu. Przemyślana konstrukcja i stylowe wykończenie przyciągają spojrzenia, a sprytne funkcje, takie jak składanie jedną ręką, ułatwiają życie każdego dnia.

Najczęściej używane filtry
Page
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page
Filtry

Max-CosiWózki od narodzin

Spacer po parku z noworodkiem? A może wizyta u dumnych dziadków? Wózki Maxi-Cosi dla noworodków są zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów na świeżym powietrzu, a w naszej szerokiej ofercie na pewno znajdziesz model odpowiadający Waszym potrzebom.

Dopóki Twój maluch nie nauczy się siedzieć, musi podróżować w wózku w płaskiej pozycji leżącej. Możesz wtedy wybrać wózek z siedziskiem, które można ustawić w pozycji płaskiej, lub dodatkową wygodną gondolę. Mniej więcej do 9 miesiąca życia zaleca się również, by dziecko było zawsze zwrócone twarzą do rodzica. Bo kiedy może Cię zobaczyć i usłyszeć, jest o wiele spokojniejsze. No i kto z rodziców nie lubi wpatrywać się swojemu słodkiemu maluchowi w oczy? 

Nasze wózki dla noworodków są zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie. Od funkcji składania jedną ręką, przez materace z termoregulacją aż po obszerne kosze — w naszej ofercie na pewno znajdziesz wózek dopasowany do Waszych potrzeb. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat wózków.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych wózek i fotelików samochodowych!
 

Porównaj produkty
You have no items to compare.