Foteliki dla starszaków

Zmieniasz fotelik na taki podwyższonym siedziskiem i zagłówkiem?  Nasze foteliki samochodowe dla starszych dzieci z ochroną pleców i szyi zapewniają spokój do ok. 12 lat. Foteliki z grupy 2/3 są idealnie dopasowane i zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort rosnącemu dziecku.

Page
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page
Filtry

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla dzieci

Dzieci rosną tak szybko! Przecież dopiero co wracaliście ze szpitala z noworodkiem… A teraz pora na fotelik dla starszaka. Jak ten czas leci!

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla starszych dzieci zapewnią Twojej rodzinie bezpieczeństwo do momentu, gdy już nie trzeba będzie używać fotelika. Do 12 roku życia najlepiej jest zawsze używać fotelika samochodowego z wysokim oparciem. Dziecko będzie w nim lepiej chronione podczas ewentualnej kolizji bocznej oraz w razie zaśnięcia podczas podróży. Oprócz tego, nasze innowacyjne funkcje, takie jak G-cell i Airprotect®, zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo gdziekolwiek się wybierzesz.

Szybki i łatwy montaż na bazie ISOFIX jest superwygodną funkcją. Jest on nie tylko bardzo łatwy, ale również zapewnia, że foteliki samochodowe są stabilne, gdy nie siedzi w nich dziecko. Oferujemy również foteliki samochodowe dla starszych dzieci mocowane za pomocą pasów bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić, jeśli w Twoim samochodzie nie ma punktów mocowania ISOFIX.

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla starszych dzieci można łatwo regulować, aby dopasować je do potrzeb rosnącego dziecka. Można regulować wysokość i szerokość, aby zapewnić dziecku komfort i więcej miejsca. A pozwalając dziecku samodzielnie zapinać pasy, sprawiasz, że może ono poczuć się „dorosłym”.

 

Porównaj produkty
You have no items to compare.