Foteliki dla starszaków

Zmieniasz fotelik na taki z podwyższonym siedziskiem i zagłówkiem?  Nasze foteliki samochodowe dla dzieci z ochroną pleców i szyi zapewniają spokój do ok. 12 lat. Foteliki dziecięce z grupy 2/3 są idealnie dopasowane i zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort rosnącemu maluchowi.

Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
Page

Foteliki samochodowe dla dzieci od Maxi-Cosi

Dzieci rosną tak szybko! Przecież dopiero co wracaliście ze szpitala z noworodkiem… A teraz pora na fotelik dla starszaka. Jak ten czas leci!

To ważny krok, który musisz zrobić jako rodzic. Fotelik dziecięcy musi być właściwy, a jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, to jesteś we właściwym miejscu, bo foteliki samochodowe dla dzieci to nasza specjalność.

Ochrona przez całe dzieciństwo

Foteliki samochodowe dla dzieci Maxi-Cosi zapewnią Twojej rodzinie bezpieczeństwo do momentu, gdy już nie trzeba będzie używać fotelika dziecięcego. Do 12 roku życia najlepiej jest zawsze używać fotelika samochodowego z wysokim oparciem. Dziecko będzie w nim lepiej chronione podczas ewentualnej kolizji bocznej oraz w razie zaśnięcia podczas podróży. Technologie G-CELL i AirProtect® zapewniają mu dodatkową ochronę głowy w przypadku kolizji bocznej. Siła uderzenia jest kierowana z dala od dziecka i pochłaniana przez nagłówek.

Instalowanie fotelika

Szybki montaż na bazie ISOFIX jest superwygodną funkcją. Jest on nie tylko bardzo łatwy, ale również zapewnia stabilność fotelika dziecięcego, gdy siedzi w nim Twój mały podróżnik. Oferujemy również fotelik dziecięcy mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić, jeśli w Twoim samochodzie nie ma punktów mocowania ISOFIX.

Fotelik dziecięcy Maxi-Cosi dla starszych dzieci można łatwo regulować, aby dopasować go do potrzeb rosnącego dziecka. Można regulować wysokość i szerokość, aby zapewnić dziecku komfort i więcej miejsca. 

 

Porównaj produkty
You have no items to compare.