Foteliki dla starszaków

Przechodzisz na fotelik dla starszaka grupy 2/3? Nasze foteliki samochodowe dla starszych dzieci z ochroną pleców i szyi zapewniają spokój do ok. 12 lat. Foteliki z grup 2/3 i 1/2/3 są idealnie dopasowane i zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort rosnącemu dziecku.

Kategoria & filtry
Sort by

Foteliki dla starszaków Maxi-Cosi

Dzieci rosną tak szybko! Przecież dopiero co wracaliście ze szpitala z noworodkiem w pierwszym foteliku samochodowym… A teraz pora na fotelik dla starszaka . Jak ten czas leci! 

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla starszych dzieci zapewnią Twojej rodzinie bezpieczeństwo do momentu, gdy już nie trzeba będzie używać fotelika. Do 12 roku życia najlepiej jest zawsze używać fotelika samochodowego z wysokim oparciem. Dziecko będzie w nim lepiej chronione podczas ewentualnej kolizji bocznej. Oprócz tego, nasze innowacyjne funkcje, takie jak G-cell i Airprotect®, zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo gdziekolwiek się wybierzesz.

W naszym asortymencie fotelików samochodowych dla starszych dzieci znajdują się rozwiązania instalowane w systemie ISOFIX. Jest on nie tylko bardzo łatwy, ale również zapewnia, że foteliki samochodowe ISOFIX z grupy 2/3 są stabilne, gdy nie siedzi w nich dziecko. Oferujemy również foteliki samochodowe dla starszych dzieci mocowane za pomocą pasów bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić, jeśli w Twoim samochodzie nie ma punktów mocowania ISOFIX. 

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi dla starszych dzieci można łatwo regulować, aby dopasować je do potrzeb rosnącego dziecka. Można regulować wysokość i szerokość, aby zapewnić dziecku komfort i więcej miejsca. A pozwalając dziecku samodzielnie zapinać pasy, sprawiasz, że może ono poczuć się „dorosłym”. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasze artykuły na temat fotelików samochodowych.

Nie zapomnij sprawdzić wszystkich naszych fotelików samochodowych lub wózki!