About Maxi Cosi

Wszystkim w Maxi-Cosi przyświeca precyzyjnie obrana misja – zrozumienie jak to jest być rodzicem w dzisiejszych czasach.

Wielu z nas jest również rodzicami; przerabialiśmy już nieprzespane noce i pierwsze ząbki. Dlatego też rozumiemy, że kiedy staniecie twarzą w twarz z kolejnym rodzicielskim wyzwaniem, Wasze dziecko spojrzy Wam w oczy, rozkosznie zachichocze lub dostanie czkawki, czy też podaruje Wam kwiatka lub zrobi coś co wprawi Was w osłupienie, nagle docenicie tę niepowtarzalną radość, jaka płynie z bycia mamą lub tatą.

Chcemy zwiększać tę radość, tak abyście mogli dalej czerpać przyjemność z tych bezcennych chwil. Chcemy abyście mieli najbezpieczniejszy fotelik samochodowy, łatwy do wpięcia oraz spacerówkę, na której zawsze można polegać. Wiedza o tym co nie działa, pozwala nam na znalezienie niezawodnych rozwiązań.

Jak rozumiemy Twoje potrzeby jako rodzice?

Rozwój naszych produktów oparliśmy o własne doświadczenia, uważamy, że istotną kwestią jest słuchanie Was - Rodziców i nasza wzajemna współpraca.
Chcemy służyć pomocą i radą, jak również rozproszyć wszelkie obawy oraz promować nasze troskliwe podejście do życia.

 

Mobilność i inteligentne rozwiązania dla Twojej rodziny – na każdy dzień

Po zgromadzeniu całej wiedzy na ten temat, stworzyliśmy inteligentne i bezpieczne rozwiązania dla podróżujących dzieci.

 

Inteligentne ponieważ:

  • Rozwiązują problemy istotne dla rodziców
  • Oszczędzają czas ponieważ są łatwe w użyciu
  • Wyglądają świetnie, a ich użytkowanie to czysta przyjemność

Troskliwe ponieważ:

  • Spełniają najbardziej surowe wymagania jakościowe i zapewniają niezwykły komfort
  • Przy tworzeniu naszych produktów pod uwagę bierzemy również środowisko

Nasze doświadczenie oznacza, że oferujemy produkty i usługi, które pozwalają całym rodzinom – rodzicom, dzieciom i dziadkom – czerpać jak największą przyjemność z cennego czasu spędzanego razem. Jest to dla nas niezwykły powód do dumy.