Gondole

Nasze foteliki i gondole samochodowe dla niemowląt zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, i można je łatwo i szybko wpiąć na stelaż wózka. Od pierwszych dni po urodzeniu wyjście z samochodu na ulicę bez budzenia dziecka nigdy nie było tak łatwe. 

Filtry
  1.  
  2.  
Filtry

Maxi-Cosi Gondole

Gondola to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób transportu noworodka. W pierwszych miesiącach życia Twój maluch musi leżeć płasko, dopóki nie nauczy się siedzieć. Gondolę Maxi-Cosi można bez trudu wpiąć na stelaż naszych wózków, tworząc wygodny system 3-w-1 do podróżowania z noworodkiem.

W gondoli Maxi-Cosi Twój maluch czuje się jak w łóżeczku. Może w niej bez problemu zasnąć, podróżując wygodnie i bezpiecznie. W chłodne dni otul swoje maleństwo ciepłym śpiworkiem, a kiedy świeci słońce, rozłóż duży daszek przeciwsłoneczny gondoli i możecie ruszać w drogę. 

A Czy wiesz, że gondoli Maxi-Cosi Jade możesz używać również w samochodzie? Ta wyjątkowa gondola Maxi-Cosi spełnia najwyższy standard bezpieczeństwa (R129) do podróżowania z dzieckiem w samochodzie. Dzięki całkowicie płaskiej pozycji leżącej możesz z łatwością zabrać noworodka w daleką podróż. Przekonaj się!

Albo sprawdź nasze foteliki samochodowe dla niemowląt, jako uzupełnienie wózka Maxi-Cosi!

Porównaj produkty
You have no items to compare.