Łóżeczko dostawne: na pierwsza noc z dzieckiem w domu

Po załatwieniu wszystkich spraw w szpitalu trzeba przewieźć swoje małe szczęście do domu. Lęk i niepewność podczas pierwszej nocy z dzieckiem w domu są całkowicie naturalne. Tak czuje się większość rodziców.

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie w postaci łóżeczka dostawnego, które pozwoli Ci spokojnie spędzić pierwsze noce po powrocie ze szpitala do domu. Sprawdź eleganckie łóżeczko dostawne Maxi-Cosi Iora Air, dzięki któremu Twój maluszek będzie słodko spędzać noce na wyciągnięcie ręki. Ciekawi Cię, jakie są zalety posiadania podkładu do łóżka? Czytaj dalej.

Łatwe karmienie

Łóżeczko dostawne pozwala łatwiej zorganizować opiekę nad dzieckiem w nocy. Ty i dziecko zaznacie często więcej snu, kiedy dziecko śpi obok Ciebie w łóżeczku dostawnym. Kiedy w środku nocy trzeba nakarmić dziecko, zmienić pieluchę, a nawet prześcieradło, wszystkie potrzebne rzeczy są pod ręką w specjalnym dużym koszu łóżeczka dostawne

Dzięki temu nie musisz daleko szukać i wszystko możesz zrobić w kilka minut, abyście razem z maluchem mogli szybko wrócić do spania. 

Więcej snu

Łóżeczko dostawne pozwala łatwiej zorganizować opiekę nad dzieckiem w nocy. Ty i dziecko zaznacie często więcej snu, kiedy dziecko śpi obok Ciebie w łóżeczku dostawnym. Kiedy w środku nocy trzeba nakarmić dziecko, zmienić pieluchę, a nawet prześcieradło, wszystkie potrzebne rzeczy są pod ręką w specjalnym dużym koszu Iora Air

Dzięki temu nie musisz daleko szukać i wszystko możesz zrobić w kilka minut, abyście razem z maluchem mogli szybko wrócić do spania. 

Mniejsze ryzyko zagrożenia w nocy

Przypadki tzw. śmierci łóżeczkowej (SIDS) najczęściej zdarzają się w nocy; ale z najnowszych badań wynika, że spanie z dzieckiem w tym samym pomieszczeniu zmniejsza ryzyko SIDS nawet o 50% [AAP]. 

Specjaliści zalecają używanie oddzielnego łóżeczka dostawnego — nie spanie w tym jednym łóżku z niemowlakiem. Spanie blisko malucha ułatwia karmienie piersią, a także pomaga dziecku uspokoić się i poczuć się bezpiecznie w nocy. 

Więź emocjonalna

Twoje dziecko przez 9 miesięcy żyło sobie spokojnie w brzuchu mamy i po narodzinach będzie potrzebowało dużo ciepła i wygody. 

Fizyczna bliskość, kontakt i przytulanie dziecka będzie dla niego gwarancją bezpieczeństwa w nowym otoczeniu, w którym będzie odkrywać coraz to nowe rzeczy. 

A co ważniejsze, po przebudzeniu od razu zobaczysz swoje uśmiechnięte maleństwo! Bo przecież chodzi głównie o wygodę — niezależnie od tego, gdzie jesteś. 

Zawsze blisko, zawsze razem

Gdy poczujesz, że nadszedł czas, aby dziecko zaczęło spać w swoim pokoju, chcesz mieć pewność, że jest bezpieczne i pod kontrolą. Aby zapewnić całej rodzinie spokojny i regenerujący sen, postaw na nasze inteligentne produkty Connected Home, które pomagają stworzyć spersonalizowany system, umożliwiający monitorowanie malucha i dostosowywanie ustawień urządzeń za pomocą jednej aplikacji. Ze względu na to, iż decyzja o osobnych sypialniach może być niełatwa zarówno dla Ciebie, jak i dla maleństwa, przygotowaliśmy kilka porad, które pomogą Wam jak najłagodniej przejść tę zmianę.