Pierwsza noc z dzieckiem w domu 

Po załatwieniu wszystkich spraw w szpitalu trzeba przewieźć swoje małe szczęście do domu. Lęk i niepewność podczas pierwszej nocy z dzieckiem w domu są całkowicie naturalne. Tak czuje się większość rodziców. 

Ale teraz nareszcie jesteście w domu i możecie zacząć budować więź ze swoim małym śpiochem. 

Wtedy przydadzą Ci się rozwiązania Maxi-Cosi. Pomogliśmy już przewieźć ze szpitali do domów ponad pięćdziesiąt milionów dzieci w fotelikach samochodowych i wózkach Maxi-Cosi. Nasze nowoczesne produkty pomagają rodzinom z nadzieją patrzeć w przyszłość. 

Łóżeczko dostawne: słodki sen z dzieckiem na wyciągnięcie ręki 

Kiedy zapasa noc, chcesz zapewnić sobie jak najwięcej snu. Jednak bez pomocy pielęgniarek i lekarzy prawdopodobnie ciągle sprawdzasz, czy z dzieckiem wszystko w porządku i regularnie budzisz się, by je nakarmić i sprawdzić czy niczego mu nie brakuje. 

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie w postaci łóżeczka dostawnego, które pozwoli Ci spokojnie spędzić pierwsze noce po powrocie ze szpitala do domu. Sprawdź eleganckie łóżeczko dostawne Maxi-Cosi Iora, dzięki któremu Twój maluszek będzie słodko spędzać noce na wyciągnięcie ręki. 

Zastanawiasz się, po co Ci łóżeczko dostawne? Lista zalet jest bardzo długa, a poniżej prezentujemy tylko wybrane z nich: 

Łatwe karmienie 

Jedną z zaskakujących rzeczy w pierwszych dniach z dzieckiem w domu jest to, jak często jest ono głodne Noworodki mogą chcieć jeść nawet co 2–3 godziny. Nasze łóżeczka Iora bardzo ułatwiają nocne karmienie piersią. 

Dzięki łatwej funkcji przesuwania nie musisz nawet podnosić się z łóżka. Przesuń po prostu łóżeczko dostawne bliżej siebie, nakarm malucha i ponownie utul do snu. 

Więcej snu 

Łóżeczko dostawne pozwala łatwiej zorganizować opiekę nad dzieckiem w nocy. Ty i dziecko zaznacie często więcej snu, kiedy dziecko śpi obok Ciebie w łóżeczku dostawnym. Kiedy w środku nocy trzeba nakarmić dziecko, zmienić pieluchę, a nawet prześcieradło, wszystkie potrzebne rzeczy są pod ręką w specjalnym dużym koszu Iora. 

Dzięki temu nie musisz daleko szukać i wszystko możesz zrobić w kilka minut, abyście razem z maluchem mogli szybko wrócić do spania.  

Mniejsze ryzyko zagrożenia w nocy 

Przypadki tzw. śmierci łóżeczkowej (SIDS) najczęściej zdarzają się w nocy; ale z najnowszych badań wynika, że spanie z dzieckiem w tym samym pomieszczeniu zmniejsza ryzyko SIDS nawet o 50% [AAP]. 

Specjaliści zalecają używanie oddzielnego łóżeczka dostawnego — nie spanie w tym jednym łóżku z niemowlakiem. Spanie blisko malucha ułatwia karmienie piersią, a także pomaga dziecku uspokoić się i poczuć się bezpiecznie w nocy. 

Więź emocjonalna 

Twoje dziecko przez 9 miesięcy żyło sobie spokojnie w brzuchu mamy i po narodzinach będzie potrzebowało dużo ciepła i wygody. 

Fizyczna bliskość, kontakt i przytulanie dziecka będzie dla niego gwarancją bezpieczeństwa w nowym otoczeniu, w którym będzie odkrywać coraz to nowe rzeczy. 

A co ważniejsze, po przebudzeniu od razu zobaczysz swoje uśmiechnięte maleństwo! Bo przecież chodzi głównie o wygodę — niezależnie od tego, gdzie jesteś. 

Witaj w domu, maluszku!