Jak system podróżny ułatwia życie z noworodkiem?

Zaczynasz się właśnie przyzwyczajać do radzenia sobie z rosnącym brzuszkiem. Teraz nadszedł czas na pomyślenie o tym, jak będziesz się cieszyć wycieczkami i spacerami z dzieckiem, gdy już przyjdzie na świat. Najlepszym rozwiązaniem dla wielu rodziców jest system podróżny oferujący maksymalny komfort i pełną wygodę od urodzenia dziecka.

Czym jest system podróżny?

System podróżny 3 w 1 to skoordynowany zestaw złożony z gondoli, wózka spacerowego i fotelika samochodowego. Fotelik samochodowy można zamontować jednym kliknięciem na stelażu wózka. Można też zamontować na tym stelażu gondolę, tworząc atrakcyjny dla oka, nowoczesny zestaw pełniący funkcję tradycyjnego głębokiego wózka.

Do tego systemu podróżnego 3 w 1 można też dodać bazę fotelika samochodowego z systemem ISOFIX. Pozwoli to na szybkie i łatwe montowanie fotelika dziecięcego w samochodzie.

Dlaczego warto wybrać system podróżny 

Dwie przyczyny, dla których rodzice wybierają system podróżny, to wygoda i komfort. Montując gondolę na wózku spacerowym na czas drzemki, zapewnia się niemowlęciu odpoczynek w zalecanej pozycji leżącej. A możliwość przeniesienia dziecka z samochodu na ulicę za pomocą kilku kliknięć sprawia, że wychodzenia z auta jest znacznie wygodniejsze. Odkryj Marble: siedzisko rozkłada się niemal na płasko - do157°, dzięki czemu zapewnisz swojemu maluchowi najlepszy komfort podczas snu.

3 w 1: zestaw zapewniający pełną mobilność

Większość wózków spacerowych Maxi-Cosi znajduje się w zestawach typu 3 w 1 z pasującymi gondolami dla noworodków i fotelikami dla niemowląt, które łatwo dają się wymieniać.

Całe piękno systemu podróżnego tkwi w tym, że można jego elementy zestawiać tak, aby pasowały do Twojego stylu życia. Zależnie od własnego wyboru, można na jego bazie zbudować zarówno zwrotny miejski wózek spacerowy, jak i wózek gotowy na przygody w każdym terenie.

Proste jak 1,2,3

Skoro już zdefiniowaliście swój styl i wybraliście spacerówkę na miarę swoich potrzeb, przyszła pora na wybór gondoli. Polecamy model Oria: przestronny i wygodny, pasujący do co najmniej 6 różnych stelaży!

Nie możecie się zdecydować? Bez obaw! Wszystkie gondole i foteliki samochodowe Maxi-Cosi można łatwo zamontować na wózku, zatrzaskując je w dwóch punktach lub po prostu wsuwając je na stelaż Maxi-Cosi — to proste jak 1, 2, 3.

Foteliki samochodowe: na najbezpieczniejsze podróże

Większość naszych fotelików samochodowych jest zgodna ze standardem i-Size oraz wyposażona w uchwyty mocujące ISOFIX. Wszystkie foteliki samochodowe marki Maxi-Cosi zapewniają dzieciom maksymalny komfort, a ich opiekunom wyjątkowo łatwe użytkowanie.

Przetestujcie model Coral: fotelik dla niemowląt, który został wynaleziony od nowa, by zapewniać komfort najwyższej klasy.