Jak system podróżny ułatwia życie z noworodkiem?

Zaczynasz się właśnie przyzwyczajać do radzenia sobie z rosnącym brzuszkiem. Teraz nadszedł czas na pomyślenie o tym, jak będziesz się cieszyć wycieczkami i spacerami z dzieckiem, gdy już przyjdzie na świat. Najlepszym rozwiązaniem dla wielu rodziców jest system podróżny oferujący maksymalny komfort i pełną wygodę od urodzenia dziecka.
Let’s see it in action

Czym jest system podróżny?

System podróżny 3 w 1 to skoordynowany zestaw złożony z gondoli, wózka spacerowego i fotelika samochodowego. Fotelik samochodowy można zamontować jednym kliknięciem na stelażu wózka. Można też zamontować na tym stelażu gondolę, tworząc atrakcyjny dla oka, nowoczesny zestaw pełniący funkcję tradycyjnego głębokiego wózka.

Do tego systemu podróżnego 3 w 1 można też dodać bazę fotelika samochodowego z systemem ISOFIX. Pozwoli to na szybkie i łatwe montowanie fotelika dziecięcego w samochodzie.

Dlaczego warto wybrać system podróżny

Dwie przyczyny, dla których rodzice wybierają system podróżny, to wygoda i komfort. Montując gondolę na wózku spacerowym na czas drzemki, zapewnia się niemowlęciu odpoczynek w zalecanej pozycji leżącej. A możliwość przeniesienia dziecka z samochodu na ulicę za pomocą kilku kliknięć sprawia, że wychodzenia z auta jest znacznie wygodniejsze. 

Podziwianie widoków podczas spaceru

System podróżny Maxi-Cosi 3 w 1 oferuje praktyczne rozwiązanie i inteligentną konstrukcję. A rodzicom, którzy cenią sobie dobry styl, zapewnia też nowoczesne, eleganckie rozwiązanie, które przyciągnie pełen podziwu wzrok wielu obserwatorów.  Całe piękno systemu podróżnego tkwi w tym, że można jego elementy zestawiać tak, aby pasowały do Twojego stylu życia. Zależnie od własnego wyboru, można na jego bazie zbudować zarówno zwrotny miejski wózek spacerowy, jak i wózek gotowy na przygody w każdym terenie.