Zrewolucjonizuj swój system podróżny

Znajdź swój styl

Poszukujesz systemu podróżnego, który będzie idealny dla Twojego dziecka i będzie miał w sobie jeszcze coś ekstra? Z Maxi-Cosi możesz zestawić ze sobą przykuwającą wzrok kombinację, która będzie odzwierciedlać Twoją unikatową osobowość oraz indywidualny styl.

Nasz ekscytujący wachlarz modnych kolorów oraz szeroki wybór fotelików samochodowych, wózków i gondol daje Ci masę możliwości. Łatwo jest stworzyć idealną kombinację, ponieważ fotelik i gondolę Maxi-Cosi można wpiąć do stelaża wózka.

Zapoznaj się z naszą kolekcją i odkrywaj żywe kolory i miłe w dotyku tkaniny inspirowane najnowszymi trendami. Dowiedz się co to znaczy być nowoczesnym rodzicem.

Tutaj znajdziesz kilka porad, które pomogą Ci zrewolucjonizować Twój system podróżny.

 

Eleganckie ciemne barwy, uspokajające pastele, wyraziste kolory

 

Od praktycznych stylowych ciemności do śmiałych i otwartych barw, mamy wszystko czego potrzebujesz do wyrażenia swojego stylu.

Dodanie ciemniejszych barw nadających elegancji każdemu wyjściu na spacer jest nie tylko stylowe, ale również idealnie pasuje do każdego stroju. Skomponuj je z wyraźnymi barwami, by wyrazić swoją osobowość, lub połączcie je ze stonowanymi jasnymi barwami, które ukoją dziecko i pomogą Ci się zrelaksować.

System podróżny, który pomoże Ci się wyrazić

Nowoczesne rodzicielstwo jest pełne wyzwań, jak również świetnej zabawy. Posiadamy ekscytujące faktury, kontrastowe barwy oraz miłe w dotyku tkaniny, które wyrażają dzisiejszy styl życia.

Zamieszaj!

Może lubisz wyraźne barwy, może wolisz ciemniejsze odcienie. Z Maxi-Cosi możesz połączyć je ze sobą tak jak lubisz, zestawiając ze sobą kolory tak, by stworzyć system, który jest wyjątkowy i unikatowy dla Twojej rodziny.

Dodaj akcesoria

Parasol w jednolitym kolorze, lub pasujący do koloru śpiworka może stanowić idealne wykończenie prawdziwie stylowego zestawu podróżnego.

Wybierz system podróżny, który pasuje do Twojego stylu życia.