Coral 360
Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości
Dzięki innowacyjnej modułowej konstrukcji Maxi-Cosi Coral 360 to coś więcej niż fotelik samochodowy. To stworzony od nowa fotelik dziecięcy zapewniający komfort najwyższej klasy. Modułowy fotelik Maxi-Cosi Coral 360 pozwala świeżo upieczonym rodzicom na wyjęcie lekkiego nosidełka z ergonomiczną wkładką, zapewniając im optymalną wygodę i mobilność każdego dnia.

Obrót jedną ręką

Fotelik Maxi-Cosi Coral 360 jest zgodny z bazą FamilyFix 360 , więc to wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie dla noworodka. 

Baza do fotelików FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Coral 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Fotelik Coral 360 spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i-Size. Wyposażony jest także w dźwiękowe i wizualne wskaźniki potwierdzające prawidłowy montaż.

Niewielka waga ułatwiająca przenoszenie

Kilka ergonomicznych pozycji noszenia oraz wyściełane, chowane uchwyty umożliwiają bycie blisko dziecka na kilka różnych sposobów.

Ważące zaledwie 1,7 kg, wypinane nosidełko Coral 360 umożliwia wygodniejsze i łatwiejsze przejście z samochodu do domu lub kawiarni bez konieczności budzenia dziecka.

Optymalny komfort gwarantujący spokojną podróż

Miękka wkładka doskonale dopasowuje się zarówno do noworodka, jak i większego dziecka, zapewniając relaksującą, spokojną podróż.

Wolne ręce i swoboda działania

Fotelik z nosidełkiem Coral 360 zapewnia jeszcze większą wygodę z pasem do przenoszenia Coral. To akcesorium sprawia, że można mieć obie ręce wolne i wygodnie przenosić dziecko w miękkim nosidełku.
Obejrzyj film
Fałsz