Doskonałe systemy podróżne 3w1

Zobacz video

Rozwiązania dla noworodka

Nasze systemy podróżne 3w1 składające się z wózka połączonego z gondolą lub fotelikiem dla niemowląt są gotowe w drogę już od pierwszych dni życia dziecka. Komfort i bezpieczeństwo są połączone z wyjątkowym stylem i łatwością użytkowania tj. systemem składania jedną ręką i przyciskami pamięci. Zaprojektowane z myślą o płynnej jeździe i nienagannym wyglądzie sprawią, że każda wycieczka stanie się przyjemnością.

Creating your perfect travel system

title
title
title

Wszystko zaczyna się od wózka

Teraz znalezienie odpowiedniego systemu podróżnego 3w1 dla komfortu i łatwości użytkowania od urodzenia do ok. 3,5 roku życia jest łatwiejsze. Od miejskich przygód aż po rodzinne wyprawy poza miasto, nasza linia została zaprojektowana z myślą o Waszym stylu życia! Sprawdź naszą kolekcję, w tym nowy wózek Lila, który można przekształcić w wersję Duo (zestaw Duo sprzedawany jest oddzielnie).

title
Title
title

Otul Twoje maleństwo w gondoli

Pozycja na płasko jest najlepszym rozwiązaniem dla prawidłowego rozwoju noworodka. Odpowiednie od narodzin do ok. 6 miesiąca życia, nasze gondole, przekształcą Twój system podróżny w wózek głęboki. A w długich podróżach samochodem doskonale sprawdzi się gondola Jade, montowana na bazie 3wayFix.

title
title
Title

Add a baby car seat

Wybór kompatybilnego fotelika dla niemowląt pozwoli Wam na większą elastyczność w podróży. Może on być montowany za pomocą pasa bezpieczeństwa, na ISOFIX lub spełniać wymogi normy i-Size. Wystarczy wpiąć fotelik dla niemowląt na stalaż wózka, by łatwo, bez konieczności wybudzania dziecka ze snu, przejść z samochodu na spacer.