Lara²

Zajmuje niewiele miejsca i pozwala przeżyć wspaniałe przygody
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
0 - 22 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Bardzo kompaktowy i lekki

Wózek Lara² cechuje wyjątkowa kompaktowość, łatwe składanie i dopasowana, lekka konstrukcja. Łatwe przechowywanie, nawet w najmniejszych przestrzeniach.

Oddychające siedzenie z wyściółką

Najwyższej jakości styl z oddychającą tkaniną dla przejażdżki w chłodzie i komforcie.

Dwa kosze na zakupy

Zapewnia maksymalnie dużo miejsca na rzeczy oraz łatwy do nich dostęp, niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz!

Kompatybilny z fotelikami samochodowymi

Z modelu Lara² można korzystać od urodzenia dziecka, a dzięki kompatybilności z fotelikiem samochodowym można łatwo podróżować samochodem (niezgodny z Tinca, Coral lub Marble).

Opis produktu

Dzięki swojej lekkości i kompaktowości wózek Lara² pozwala już od pierwszego dnia wychodzić z domu z maluszkiem, abyście od samego początku mogli spędzać razem cały czas! Dzięki zgodności z fotelikami samochodowymi i łatwemu składaniu nie ma powodu, aby nie poznawać świata od razu. Wózek Lara² jest wyjątkowo lekki i wyposażony w unikalny system składania jedną ręką: naciśnij raz rączkę do składania i wózek automatycznie się złoży.

Jako że można nim przewozić dzieci od urodzenia do 4 roku życia, nie istnieją miejsca, do których nie można pójść z tym wózkiem dla niemowląt i maluchów. Dzięki bardzo kompaktowym wymiarom, możesz przechowywać go w nawet najmniejszej przestrzeni, więc jest doskonały dla rodzin mieszkających w mieście albo podróżników!

Prosty do złożenia, lekki wózek miejski

Poznawanie świata? Z tym kompaktowym wózkiem nie sprawi to żadnych problemów, od urodzenia dziecka — model Lara² jest tak kompaktowy, że zmieści się nawet w niektórych kabinowych schowkach bagażowych w samolocie*! Jako że waży zaledwie 6,4 kg, można go łatwo przechowywać i przenosić za pomocą paska na ramię. System szybkiego składania jedną ręką pozwala złożyć wózek Lara² w mgnieniu oka i bez problemów, co świetnie się sprawdzi, jeśli wychodzisz i musisz szybko schować wózek Lara². Po prostu naciśnij raz rączkę do składania i wózek automatycznie się złoży.

Jeśli planujesz poznawać świat ze swoim maluszkiem, musisz się odpowiednio przygotować. Model Lara² Ci w tym pomoże, oferując nie tylko jeden, ale DWA kosze! Obydwa kosze są łatwo dostępne — jeden z nich jest umieszczony jak zwykle pod siedziskiem wózka, a drugi za jego oparciem. Tak więc niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz, masz zapewnione maksymalnie dużo miejsca na swoje rzeczy oraz łatwy do nich dostęp!

Wygoda

W Maxi-Cosi traktujemy priorytetowo twój komfort i wygodę, co na pewno odczujesz, codziennie wychodząc z domu. Z wózkiem Lara² możesz szybko wyjść z dzieckiem w wieku od urodzenia do 4 roku życia, a nawet dopasować wózek do fotelika samochodowego. Wystarczy w łatwy sposób wpiąć fotelik samochodowy do dołączonego zestawu adapterów, aby móc błyskawicznie wsiadać do samochodu i z niego wysiadać (niezgodny z Tinca, Coral lub Marble). Wózek można rozłożyć, aby twoje maleństwo mogło się w razie potrzeby zdrzemnąć albo użyć jednej z 3 pozycji, aby dziecko mogło się oprzeć i cieszyć przejażdżką.

Wybierasz się w ciepłe miejsce albo lubisz korzystać w parku z ciepłej pogody? Oprócz tego, że Lara² to lekki składany wózek, jest też wykonany z bardzo oddychającego materiału, który zapewnia dziecku chłód i wygodę przy wysokiej temperaturze i zapobiega poceniu się na siedzeniu. Dodatkowa wyściółka siedzenia zapewnia wygodę, a rozkładana osłona przeciwsłoneczna (UPF 50+) chroni dziecko przed słońcem, wiatrem i zimnem! Okienko w osłonie umożliwia stały kontakt z maluchem, który poznaje świat.

Dołączona osłona przeciwdeszczowa i regulowany podnóżek zwiększają poczucie komfortu dziecka.

Zajmuje niewiele miejsca i pozwala przeżyć wspaniałe przygody

Czy szukasz wraz ze swoją powiększoną rodziną łatwego do złożenia wózka, który jest wyjątkowo lekki, ale nadal zapewnia dziecku najlepszy komfort, niezależnie od tego, gdzie się wybierasz? Uwielbiasz podróże i chcesz wraz ze swoją rodziną poznawać świat już od narodzin dziecka? Jeśli tak, nasz wózek Lara² to lekki i kompaktowy wózek, który usatysfakcjonuje ciebie i twoją rodzinę!

Lara² to lekki wózek dla niemowląt i maluchów — można z niego korzystać od urodzenia (dzięki możliwości rozkładania do pozycji leżącej), aż do osiągnięcia 4 lat lub 22 kg. Dzięki dołączonym do zestawu adapterom umożliwiającym wpinanie dziecięcego fotelika samochodowego można przystosować wózek Lara² do montowania w nim takiego fotelika. Ułatwia to bardzo podróżowanie, gdy trzeba często wpinać fotelik do auta i go z niego wypinać.

Dzięki odchylanej poręczy można włożyć dziecko do wózka bez żadnych problemów. Po zamontowaniu pięciopunktowych szelek z wyściełanymi wkładkami dziecko jest bezpieczne i jest mu wygodnie. Oddychający materiał wyściełający siedzenie sprawia, że każda wyprawa, nawet podczas cieplejszych dni, odbywa się w chłodzie i komforcie. Jeśli dodasz do tego czteropunktowe amortyzujące wstrząsy zawieszenie, jesteście już gotowi na każdą przygodę!

Niewiarygodnie lekki i kompaktowy wózek Lara² z wbudowanym paskiem na ramię można łatwo przenosić. Mieści się też bez problemu w najmniejszych przestrzeniach, a nawet w kabinowych schowkach bagażowych w samolocie.* Przygoda nie będzie czekać, więc powinniście już teraz wyjść i razem odkrywać świat!

* Przed podróżą sprawdź kwestię kompatybilności w linii lotniczej.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Inne modele