Dlaczego warto wybrać ten produkt

Składanie jedną ręką

Automatyczne składanie jedną ręką bez żadnego wysiłku. Miejską spacerówkę Soho można błyskawicznie złożyć jedną ręką w samodzielnie stojącą ultrakompaktową bryłę łatwą do schowania i transportu.

Obszerne siedzisko z ergonomicznymi odchylanymi pozycjami

Ergonomiczna, całkowicie płaska pozycja leżąca dla noworodków i obszerne, miękkie siedzisko dla maluchów do 4 roku życia zapewniają rodzicom i dzieciom maksimum komfortu już od pierwszych wspólnych spacerów po mieście.

Duże koła odporne na przebicie

Dzięki czterem dużym odpornym na przebicie kołom z amortyzacją spacerówka gładko sunie przez miasto, a Twoje maleństwo nie jest narażone na wstrząsy nawet na wyboistej nawierzchni.

System podróżny 3 w 1

Spacerówka Soho nadaje się nawet dla noworodków, więc już od dnia narodzin możesz zacząć przemierzać miasto razem ze swoją pociechą. Przemyślana konstrukcja pozwala błyskawicznie zamocować na stelażu gondolę Oria i kompatybilny fotelik samochodowy.

Opis produktu

Dla rodzin żyjących w zatłoczonych miastach możliwość sprawnego przemieszczania się ma niebagatelne znaczenie, a ultrakompaktowa i zwrotna spacerówka Soho pozwoli Wam dotrzeć wszędzie. Dzięki opcji łatwego automatycznego składnia jedną ręką możesz poruszać się z dzieckiem po mieście w świetnym stylu bez żadnych barier. Bez względu na to, czy spieszysz się na pociąg, idziesz do sklepu, czy zmierzasz na spotkanie na placu zabaw, obszerne, miękko wyściełane siedzisko, ergonomiczne odchylane pozycje i doskonałe amortyzatory zapewnią Twojemu dziecku maksimum komfortu, w każdym wieku. Wystarczy złożyć wózek i ruszyć w dalszą drogę.
Nagrody
Łatwość użytkowania
Spacerówka Soho jest nieocenioną pomocą dla aktywnych rodzin żyjących w zatoczonych miastach. Dzięki łatwemu manewrowaniu wjedziesz nią wszędzie i z łatwością dotrzesz do celu. Funkcja automatycznego składania jedną ręką sprawia, że nawet mając zajęte ręce, spacerówkę można natychmiast złożyć i ruszać w drogę. Po złożeniu do kompaktowych rozmiarów stoi bez podparcia, co pozwala przechowywać ją w naprawdę ciasnych miejscach. 5-punktowa uprząż z systemem regulacji za pomocą przesuwania jedną ręką zapewnia solidne zapięcie dziecka, a pałąk zabezpieczający odchylany w zakresie 360° pozwala je błyskawicznie wkładać do wózka i z niego wyjmować. Obszerny kosz do przechowywania, poręczna kieszeń dla rodziców i przezroczyste okienko wentylacyjne — Soho jest wyjątkowym wózkiem stworzonym dla wygody rodziców mieszkających w mieście.
Grupa wiekowa
Soho to idealna spacerówka dla młodej rodziny już od dnia narodzin jej najmłodszego członka. Ergonomiczna, całkowicie płaska pozycja leżąca dla noworodków i obszerne, miękkie siedzisko dla maluchów do 4 roku życia zapewniają komfort i bezpieczeństwo na początkowych etapach rozwoju. Wózek można ustawić w jednej z trzech wygodnych pozycji, gdy przyjdzie czas na drzemkę, a dodatkowe okienko wentylacyjne zapewnia maksimum komfortu. Spacerówka Soho może też pełnić funkcję idealnego zestawu podróżnego 3 w 1 dla aktywnych rodzin, dzięki opcji łatwej wymiany siedziska na gondolę Oria lub kompatybilny fotelik samochodowy. Sprytny design stworzony z myślą o manewrowaniu w zatłoczonym mieście będzie idealnym wyborem na pierwsze 4 lata życia dziecka.
Funkcje zapewniające komfort
Stworzona do miasta. Spacerówka Soho jest wyposażona w 4 odporne na przebicie koła z amortyzacją, które gwarantują maleństwu komfortowe przemieszczanie się po mieście. Bez względu na to, czy spieszysz się na pociąg, idziesz do sklepu, czy zmierzasz na spotkanie na placu zabaw, obszerne, miękko wyściełane siedzisko i 5-punktowa uprząż zapewnią Twojemu dziecku maksimum komfortu, w każdym wieku. Ta spacerówka jest idealna zarówno dla śpiących noworodków, jak i maluchów zwiedzających zakamarki miasta w pozycji siedzącej. W słoneczne dni rozkładana budka oraz okienko wentylacyjne spacerówki Soho zapewniają maleństwu komfort i świetną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem podczas przemieszczania się po mieście.
Przeznaczenie
Spacerówka Soho nie ma sobie równych w mieście. Tę ultrakompaktową spacerówkę złożysz w sekundę za pomocą automatycznego mechanizmu obsługiwanego łatwo jedną ręką, podczas gdy drugą ręką trzymasz dziecko. Po złożeniu do ultrakompaktowych rozmiarów spacerówka Maxi-Cosi Soho stoi bez podparcia, co pozwala zmieścić ją w naprawdę ciasnych miejscach, np. pod stolikiem w kawiarni, gdy spotykasz się z przyjaciółmi, albo w luku bagażowym w pociągu. Funkcjonalność spacerówki Soho nie ma sobie równych w miejskiej dżungli, a staranne wykończenie i dopracowane detale podkreślają jej dynamiczny, nowoczesny styl. Ten model jest produkowany w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu, a więc jest on świetny zarówno dla miejskiej rodziny, jak i dla planety.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Soho z innymi modelami