Dlaczego warto wybrać ten produkt

Idealne dopasowanie

Wykonana z trwałych materiałów torba podróżna pasuje do wszystkich ultrakompaktowych wózków i spacerówek Maxi-Cosi.

3 sposoby noszenia

Torba jest wyjątkowo uniwersalna — możesz nosić ją na trzy różne sposoby: w dłoniach, na ramieniu lub na plecach tak jak plecak.

Kieszeń 2 w 1 z przodu

Gdy w torbie znajduje się wózek, kieszeń ta pomieści dodatkowe drobiazgi. Gdy nie używasz torby, możesz ją złożyć do małych rozmiarów i całą schować w kieszeni.

Plakietka z danymi

Dyskretna kieszonka na dane kontaktowe, dzięki której będzie można się z Tobą skontaktować w razie utraty torby na wózek podczas podróży.

Opis produktu

Wygodna, modna, ultrakompaktowa torba podróżna zabezpieczy ultrakompaktową spacerówkę Maxi-Cosi przez zabrudzeniem i zarysowaniem. Torba podróżna jest tak uniwersalna, że możesz z łatwości nosić ją na trzy różne sposoby: w dłoniach, na ramieniu lub na plecach tak jak plecak. Wybierasz się w daleką podróż samochodem lub na wakacje samolotem? Torba podróżna uchroni wózek przed zarysowaniami i zabrudzeniem w bagażniku auta lub na przenośniku taśmowym na lotnisku. Ta torba podróżna jest zatwierdzona przez większość przewoźników lotniczych do wykorzystania w trakcie lotu, ale zawsze należy to potwierdzić u przewoźnika, z którego usług korzystasz. Torba jest ma dyskretną kieszonkę na dane kontaktowe, dzięki której będzie można się skontaktować rodzicami w razie utraty torby na wózek podczas podróży. W kieszeni 2 w 1 z przodu zmieszczą się dodatkowe drobiazgi podczas korzystania z torby na wózek, a gdy nie używasz torby, złóż ją do kompaktowego rozmiaru i schowaj w tej przedniej kieszeni Torba podróżna została uszyta z wytrzymałych materiałów; idealnie pasuje do wszystkich ultrakompaktowych spacerówek i wózków Maxi-Cosi, takich jak Leona, Leona², Jaya, Soho i Lara².

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi