Jak technologia SlideTech™ ułatwia każdy dzień

Podnieś rękę, jeśli kiedykolwiek ryzykowałeś utratę pleców, aby wnieść i wyjąć swojego malucha z samochodu - och, każdy to robił? Choć wygodne i komfortowe dla Twojego dziecka, foteliki samochodowe dla niemowląt mogą być trudne do przenoszenia i prawidłowego montażu w samochodzie, gdy Twoje dziecko rośnie i rośnie. Kiedy dziecko podrośnie, montaż fotelika w samochodzie może być jeszcze bardziej kłopotliwy.

Pozwól nam wyjaśnić, jak nasza rewolucyjna technologia przesuwanych fotelików samochodowych ułatwia każdy dzień. Koniec z bólem pleców, urazami głowy szarpaniem — po prostu zablokuj, przesuń, obróć i gotowe!

 

 

Rewolucyjna technologią prowadnic do fotelików samochodowych

Czy wiesz, że 90%* rodziców ma trudności z sadzaniem i wyjmowaniem z auta dzieci w wieku 0-4 lat?

Stale wprowadzamy innowacje poprawiające komfort rodziców. Baza do fotelika samochodowego Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro to jedyna baza, która obraca się i wysuwa w Twoim kierunku za pomocą opatentowanej technologii SlideTech™ Maxi-Cosi. Rewolucyjna technologią prowadnic do fotelików samochodowych sprawia, że zapinanie dziecka w samochodzie i wyjmowanie po podróży jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

*Panel Inzicht, grudzień 2022. Ankieta online przesłana do 400 rodziców we Francji, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Jak działa SlideTech™?

Opatentowana technologia SlideTech™ pozwala wysunąć dziecko do siebie, dzięki czemu rodzic może je łatwo zapiąć w foteliku i wyjąć z samochodu po podróży. Dzięki systemowi obrotu fotelika jedną ręką FlexiSpin na wysuwanej bazie kompatybilne foteliki samochodowe można łatwo obracać w każdej pozycji odchylenia za pomocą tylko jednej ręki! Wystarczy zapiąć, przesunąć, obrócić i gotowe! Jeśli musisz codziennie po kilka razy zapinać dziecko w foteliku i wyjmować je z samochodu, z pewnością docenisz wygodę, jaką zapewnia baza FamilyFix 360 Pro.

Najlepszą możliwą ochronę pleców zarówno rodzicom, jak i dzieciom

Baza FamilyFix 360 Pro posiada atest AGR, co oznacza, że jest przyjazny dla pleców. AGR to niezależna organizacja zrzeszająca lekarzy i ekspertów specjalizujących się w dziedzinie zdrowia pleców oraz ergonomii. SlideTech™ stanowi ergonomiczne rozwiązanie dla rodziców, ponieważ nie wymaga całkowitego schylania się do samochodu w celu włożenia dziecka lub zamontowania fotelika.

A więc rodzice mogą być pewni, że rewolucyjna technologia SlideTech™ Maxi-Cosi zapewniają najlepszą możliwą ochronę pleców zarówno rodzicom, jak i dzieciom. 

Najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size

Zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size baza FamilyFix 360 Pro zapewnia ochronę dzieciom od dnia narodzin do 4 lat. 
Fałsz
Odkryj wszystkie kompatybilne produkty
Poniższe foteliki samochodowe pasują do naszej bazy FamilyFix 360 Pro, wyposażonej w SlideTech™