Dlaczego warto wybrać ten produkt

System podróżny Luxe 3 w 1

Wózka Leona² Luxe można używać od urodzenia, więc można od razu rozpocząć wspólne odkrywanie świata, a z jego inteligentnej konstrukcji można korzystać razem z dopasowaną gondolą i fotelikiem samochodowym dla niemowląt (oba sprzedawane oddzielnie).

Bardzo kompaktowy po złożeniu

Wózek Leona² Luxe zapewnia maksymalną wygodę w bardzo kompaktowym rozmiarze. Bardzo lekki, mieści się w niewielkich przestrzeniach i w bagażniku samochodowym oraz ułatwia życie w mieście.

Rośnie razem z dzieckiem

Wózek Leona² Luxe rozkłada się do pozycji płaskiej, posiada dwukierunkowo instalowane siedzisko z przyciskami z funkcją pamięci, a także możliwość regulacji wysokości oparcia, co sprawia, że łatwo dopasowuje się do potrzeb rosnącego dziecka. Dzięki temu możecie wspólnie zwiedzać miasto w pełnym komforcie.

Duże bezobsługowe koła odporne na przebicie

Dzięki dużym, odpornym na przebicie kołom oraz świetnej amortyzacji wózek Leona² Luxe świetnie radzi sobie na miejskich nawierzchniach.

Opis produktu

Maxi-Cosi Leona² Luxe to wózek z edycji specjalnej i jest częścią naszej kolekcji Luxe z wykończeniem i tkaninami premium i stylowymi. Wyjątkowo kompaktowy wózek Leona² Luxe zapewnia to wszystko: maksymalną wygodę w dopasowanym do miasta rozmiarze. Większe, odporne na przebicia bezobsługowe koła, świetnia amortyzacja, wyjątkowo wygodne siedzisko oraz poszerzana budka zapewniają najwyższy poziom wygody. Jest łatwy do złożenia i ma dwustronnie instalowane siedzisko z regulacją wysokości oparcia, dzięki czemu można go używać od urodzenia do 4. roku życia.
Nagrody
Łatwość użytkowania
Ultrakompaktowy wózek Maxi-Cosi Leona² Luxe łączy w sobie wszystko: maksymalną wygodę dla dziecka z rozmiarem dostosowanym do potrzeb życia w mieście. Większe, odporne na przebicia bezobsługowe koła, świetnia amortyzacja, wyjątkowo wygodne siedzisko oraz poszerzana budka zapewniają najwyższy poziom wygody. Wózek ten jest łatwy do złożenia, ma dwustronie instalowane siedzisko z regulacją wysokości oparcia i może być łączony z kompatybilnymi gondolami i fotelikami samochodowymi dla niemowląt (oba sprzedawane osobno), aby stworzyć luksusowy system podróżny 3 w 1. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice mogą na wiele sposobów odkrywać miasto z dzieckiem – od jego urodzenia aż do 4. roku życia.
Grupa wiekowa
Wózek Maxi-Cosi Leona² Luxe może być używany od urodzenia, więc od razu możesz zacząć przemierzać miasto razem ze swoją pociechą (najlepiej z gondolą). Poręczny luksusowy system podróżny 3 w 1 oznacza, że wózka można używać razem z dopasowaną gondolą i fotelikiem samochodowym dla niemowląt (oba sprzedawane oddzielnie). Dzięki temu można spacerować, jeździć i swobodnie odkrywać świat już od pierwszych dni życia dziecka. Wózek można składać z siedziskiem ustawionym zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu wózka można używać aż do 4. roku życia dziecka. Kiedy dziecko jest małe, może leżeć w wózku i patrzeć na Ciebie, a gdy interesuje się światem, możesz je posadzić przodem do kierunku jazdy. Regulowaną wysokość oparcia można łatwo zmienić, aby dopasować ją do rosnącego dziecka.
Funkcje zapewniające komfort
Ultrakompaktowy wózek Maxi-Cosi Leona² Luxe łączy w sobie wszystko: maksymalną wygodę dla dziecka z rozmiarem dostosowanym do potrzeb życia w mieście. Nierówne chodniki i kocie łby – nie ma problemu. Miękkie, wyściełane siedzisko, doskonała amortyzacja i blokada przednich kół sprawiają, że każdy spacer odbywa się płynnie i niezwykle wygodnie. Rozkładana, poszerzana budka oraz okienko wentylacyjne zapewniają dziecku osłonę w deszczu i słońcu. Zapinanie na magnes Quick-lock i system Easy-in w uprzęży zapewniają dziecku wygodę podczas każdej podróży.
Przeznaczenie
Wózek Maxi-Cosi Leona² Luxe zapewnia maksymalny komfort w ultrakompaktowym rozmiarze, ułatwiając Ci życie w mieście. Jako że waży zaledwie 8,8 kg, wózek Leona jest łatwy do złożenia i mieści się w niewielkich przestrzeniach, więc ułatwia poruszanie się z dzieckiem po mieście. Podczas podróży wózek Leona² Luxe można przechowywać w ultrakompaktowej torbie podróżnej (sprzedawanej osobno). Nagradzany wózek Maxi-Cosi Leona może być używany od urodzenia i łączony z dopasowanymi gondolami i fotelikami samochodowymi dla niemowląt, z naszej kolekcji Luxe (oba sprzedawane osobno).

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Leona² Luxe z innymi modelami