Loa leżaczek - bujaczek

Niewielkie wymiary. Ogromny komfort.
0 - 6 M
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Od pierwszych dni po urodzeniu

Dzięki dwóm pozycjom odchylenia i wygodnemu wyściełanemu siedzisku, Twoje dziecko może położyć się w leżaczku Loa i odpoczywać już od pierwszego dnia życia.

Lekki i kompaktowy

Najlżejszy leżaczek w swojej klasie waży zaledwie 2 kg. Loa jest ultrakompaktowy i zmieści się niemal wszędzie — idealny do zabrania ze sobą w podróż.

Leżaczek 2 w 1

Dzięki podwójnej konstrukcji leżaczka Loa ukołyszesz swoje dziecko do snu lub możesz zablokować go nieruchomo, gdy Twój maluch potrzebuje odpocząć po intensywnym dniu.

Opis produktu

Gdy dysponujesz ograniczoną ilością miejsca, postaw na stylowy leżaczek Loa. Wyjątkowo lekki (zaledwie 2 kg) i ultrakompaktowy leżaczek Loa można łatwo przechowywać poza zasięgiem wzroku w małych pomieszczeniach. Wyjątkowo kompaktowy, a jednocześnie niezwykle wygodny. Miękkie, wyściełane siedzisko i dwie pozycje odchylenia zapewniają wygodę i przytulne miejsce od urodzenia do 6 miesiąca życia.
Funkcje zapewniające komfort
Dzięki 2 pozycjom odchylenia i wygodnemu wyściełanemu siedzisku, Twoje dziecko może położyć się w leżaczku Loa i odpoczywać już od pierwszego dnia życia. Noworodek może relaksować się w pozycji leżącej, jednocześnie obserwując i słuchając, co dzieje się wokół niego oraz wchodzić w interakcje z domownikami, a gdy podrośnie, zacznie energicznie machać nóżkami i kopać, miękka wyściełana uprząż utrzyma go bezpiecznie i pewnie na miejscu. Od dnia narodzin przez kolejnych sześć miesięcy Twoje maleństwo będzie wygodnie wypoczywało w miękkim leżaczku wykonanym w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu.
Łatwe użytkowanie
Bujanie, czyszczenie, przechowywanie i przenoszenie — wszystko w leżaczku Loa zostało zaprojektowane tak, aby było maksymalnie łatwe. System kompaktowego składania umożliwia przechowywanie leżaczka w pozycji płaskiej. Dzięki lekkiej konstrukcji ważącej tylko 2 kg leżaczek można z łatwością zabrać na weekendowy wypad. Leżaczek Loa jest łatwy do utrzymania w czystości — zdejmowany pokrowiec w kształcie hamaka jest wykonany w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu i można go błyskawicznie odświeżyć w pralce. Prosta i stylowa konstrukcja umożliwia przechowywane leżaczka w małym pomieszczeniu, aby dać Ci więcej miejsca, gdy najbardziej go potrzebujesz.
Grupa wiekowa
Uspokajanie dziecka może nie być łatwym zadaniem dla zabieganego i zestresowanego młodego rodzica. Leżaczek Loa został zaprojektowany właśnie na takie okazje. Można go używać już od pierwszego dnia życia dziecka do około 6 miesięcy (9 kg). Stanowi on idealne miejsce do odpoczynku i zabawy oraz nawiązywania więzi z rosnącym maleństwem. Dzięki 2 pozycjom odchylenia i wygodnemu wyściełanemu siedzisku, Twoje dziecko może wygodnie odpoczywać już od pierwszego dnia życia. Leżaczek Loa można ustawić w dwóch trybach: jako bujaczek i nieruchomo. Ruch bujaczka lub huśtawki naprawdę pomoże dziecku odpocząć i się wyciszyć po całym dniu zabawy, jedzenia, zacieśniania więzi i drzemek.
Design
Stylowy i prosty w obsłudze, kompaktowy leżaczek Loa to niezbędna pomoc dla nowych rodziców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać rodzinną przestrzeń w salonie. Posiada miękkie, wygodne pokrycie siedziska i ramę wykończoną imitacją drewna, która znakomicie znajdzie się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Po złożeniu na płasko leżaczek Loa może być łatwo wsunąć pod sofę, by zwolnić potrzebne miejsce. Lekka konstrukcja waży zaledwie 2 kg, więc bez trudu można zabrać go w podróż. Lekki leżaczek Loa jest bezkompromisowy tak pod względem stylu, jak i użyteczności.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi