Dlaczego warto wybrać ten produkt

Spokój i pewność przez całą dobę

Nie przegap ani chwili. Transmisja w jakości HD włączana dotknięciem palca, zdalne sterowanie obrotem, pochyleniem i powiększeniem — możesz w każdej chwili sprawdzić, co robi Twoje dziecko.

Ułatwienie w codziennym życiu

Poprzez aplikację można skonfigurować zaawansowane spersonalizowane procedury i zdalnie sterować funkcjami obrotu, pochylenia i przybliżenia, wybrać kojący dźwięk, a także regulować poziomy temperatury i wilgotności.

Ukojenie

Możesz programować kołysanki pomagające w zasypianiu lub dźwięki, aby pocieszyć i uspokoić maleństwo.

Nowoczesny minimalistyczny design

Kamerkę See zaprojektowano jako stylowe dopełnienie nowoczesnych wnętrz. Cechuje ją minimalistyczne wzornictwo i delikatna, naturalna kolorystyka.

Opis produktu

Połącz kamerę See z telefonem, aby mieć pewność, że Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne i śpi spokojnie. Miej oko na swoje maleństwo o każdej porze w dzień i w nocy. Dzięki transmisji na żywo w jakości HD, zdalnie sterowanemu obrotowi, pochyleniu i możliwości przybliżania obrazu nie przegapisz żadnego uśmiechu. Bezpieczne przesyłanie danych z wykorzystaniem protokołu szyfrującego zapewni prywatność Twojej rodzinie. Możesz się zrelaksować i odprężyć, mając pewność, że aplikacja powiadomi Cię o każdym ruchu, dźwięku, zmianie temperatury lub wilgotności.
Nagrody
Inteligentne produkty dla dzieci
Connected Home to stylowe i inteligentne produkty do opieki nad dziećmi, które można połączyć za pomocą jednej łatwej w obsłudze aplikacji. Rodzina składa się z kilku produktów, które mogą się ze sobą komunikować. Ta inteligentna technologia została stworzona z myślą o wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie Twojego dziecka oraz Twoim spokoju. Wszystkie zaawansowane produkty są wyposażone w zautomatyzowane programy i funkcje, które możesz dostosować i zaprogramować tak, aby pasowały do stylu życia Twojej rodziny. Inteligentne czujniki zapewniają płynną interakcję z innymi produktami z oferty Connected Home: na przykład kamerka See wyczuwa, gdy maluch się budzi, i może automatycznie włączyć głośnik z lampką Soothe, aby ukoić dziecko. Dzięki aplikacji Maxi-Cosi Connected Home jesteś blisko swojego dziecka przez całą dobę, co daje Ci pewność, że jest ono bezpieczne, spokojne i zadowolone. Do skonfigurowania produktu w aplikacji Maxi-Cosi Connected Home wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi o częstotliwości 2,4 GHz.
Design
Kamerkę See od Maxi-Cosi zaprojektowano jako dopełnienie stylowych nowoczesnych wnętrz. Eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, zaokrąglone krawędzie i delikatne naturalne barwy wtapiają się w wystrój pokoju dziecięcego i tworzą przyjazne, kojące środowisko, które zapewni dziecku głęboki i spokojny sen. Kamerkę See można zamontować na ścianie, aby mieć widok na dziecko z góry, albo naprzeciwko na wysokości oczu.
Zaawansowana inteligencja
Kamerka See jest naszpikowana zaawansowaną inteligentną technologią. Gdziekolwiek jesteś, możesz odczytywać powiadomienia o każdym ruchu, dźwięku, zmianie temperatury lub wilgotności w pokoju dziecięcym. Inteligentne czujniki zapewniają płynną interakcję z innymi produktami z oferty Connected Home: na przykład kamerka See wyczuwa, gdy maluch się budzi, i może automatycznie włączyć głośnik z lampką Soothe, aby ukoić maleństwo. Wszystkimi funkcjami można zarządzać za pomocą aplikacji Connected Home lub za pośrednictwem usługi głosowej Alexa i Asystenta Google.
Łatwe użytkowanie
Spokój i bezpieczeństwo są teraz w zasięgu ręki. Kamerka See stoi na straży bezpiecznego i spokojnego snu Twojego dziecka. Dzięki transmisji w jakości HD włączanej dotknięciem palca, zdalnie sterowanemu obrotowi, pochyleniu i powiększeniu możesz w każdej chwili sprawdzić, co robi Twoje dziecko. Możesz zaprogramować listę odtwarzania uspokajających kołysanek i dźwięków, a funkcja dwukierunkowej rozmowy pozwoli maleństwu pocieszyć się Twoim głosem, zanim dojdziesz do pokoju dziecięcego. Wystarczy krótko nacisnąć przycisk na monitorze, aby aktywować bezpośrednie połączenie z telefonem komórkowym. Możesz robić zrzuty ekranu, aby przesyłać je rodzinie i przyjaciołom, a także zapisywać wszystkie zdjęcia i filmy na karcie SD* lub w chmurze, uwieczniając każdą chwilę i każdy uśmiech maleństwa.

Connected Home

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

System połączonych produktów do opieki nad najmłodszymi

Inteligentne funkcje i łatwa obsługa

Nowoczesny minimalistyczny design

Dowiedz się więcej
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.maxicosi https://appstore.com/maxicosiconnectedhome/

Connected Home

Pobierz aplikację tutaj

Pobierz aplikację tutaj

Zeskanuj, aby pobrać aplikację Maxi-Cosi Connected Home

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.maxicosi https://appstore.com/maxicosiconnectedhome/

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

Wszystkimi inteligentnymi produktami z rodziny Connected Home można w bardzo prosty i wygodny sposób sterować i zarządzać za pomocą jednej aplikacji.

System połączonych produktów do opieki nad najmłodszymi

Dzięki zaawansowanej automatyzacji obejmującej szereg inteligentnych produktów dla domu, które łączą się i współpracują ze sobą, możesz programować spersonalizowane rutyny i harmonogramy dopasowujące się do życia Twojej rodziny.

Inteligentne funkcje i łatwa obsługa

Intuicyjne funkcje + dziecinnie prosta obsługa — aplikacja stworzona przez rodziców dla rodziców.

Nowoczesny minimalistyczny design

Inteligentne. Sensoryczne. Stylowe. Łagodne linie, minimalistyczne wzornictwo i neutralne kolory natury idealnie wtapiają się w nowoczesne wnętrza.
Dowiedz się więcej

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi