3106101000_2022_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front
3106101000_2022_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front 3106101000_2021_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front_AlexaAndGoogle 3106101000_2021_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front_NightMode 3106101000_2021_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front_PersonaliseSettings 3106101000_2021_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front_AutoMode 3106101000_2021_maxicosi_connectedhome_breathe_white_front_FullMonitoring 3106101000_2022_maxicosi_connectedhome_breathe_white_side Breathe humidifier lifestyle video

Nawilżacz powietrza Breath

Zawsze wygodnie, zawsze razem
Od urodzenia

Dlaczego warto wybrać ten produkt

24 godziny bez przerwy

Dzięki dużemu zbiornikowi o pojemności 3,8 litra nawilżacz Breathe może pracować nieprzerwanie przez całą dobę, a gdy poziom wody będzie zbyt niski, aplikacja Connected Home wyświetli monit.

Urządzenia elektroniczne

Jeden z czterech inteligentnych produktów dla dzieci kontrolowanych za pomocą jednej aplikacji. Zaprojektowany, aby zapewnić dziecku wygodę, spokój i bezpieczeństwo dzięki spersonalizowanym funkcjom i programom.

Dyfuzor do olejków eterycznych

Nawilżacz Breathe może być również używany jako dyfuzor, dzięki czemu możesz wykorzystywać pozytywne właściwości olejków eterycznych i otaczać się pięknymi zapachami.

Nowoczesny minimalistyczny design

Stylowy nawilżacz Breathe zaprojektowano jako dopełnienie nowoczesnych wnętrz. Cechuje go minimalistyczne wzornictwo i delikatna, naturalna kolorystyka.

Opis produktu

Nawilżacz Breathe utrzymuje optymalną wilgotność powietrza i zapewnia dziecku spokojny sen. Dzięki aplikacji Maxi-Cosi Connected Home możesz uruchamiać urządzenie z dowolnego miejsca, aby pokoik dziecka był gotowy, kiedy nadejdzie pora snu. Inteligentne czujniki umożliwiają działanie nawilżacza Breathe w pełni automatycznym trybie, ale poziom wilgotności, poziom mgiełki i czasomierze można też ustawiać po swojemu. Nawilżacza Breathe można również używać jako dyfuzora do olejków eterycznych.
Jedna aplikacja. Cztery inteligentne produkty.
Maxi-Cosi Connected Home to stylowe i inteligentne produkty do opieki nad dziećmi, które można połączyć za pomocą jednej łatwej w obsłudze aplikacji. Oferta obejmuje produkty: nawilżacz powietrza Breathe, kamerkę See, głośnik z lampką Soothe oraz lampkę pod łóżeczko Glow. Inteligentna technologia stworzona z myślą o wygodzie, zadowoleniu i bezpieczeństwie Twojego dziecka oraz Twoim spokoju ducha. Wszystkie nasze inteligentne produkty są wyposażone w zautomatyzowane programy i funkcje, które można dostosować i zaprogramować tak, aby pasowały do stylu życia Waszej rodziny. Inteligentne czujniki umożliwiają w pełni autonomiczne działanie produktów Connected Home. Jeśli na przykład nawilżacz powietrza Breathe wykryje, że poziom wilgotności w pokoju dziecka jest poniżej zaprogramowanej wartości minimalnej, automatycznie się włączy. Dzięki aplikacji Maxi-Cosi Connected Home jesteś blisko swojego dziecka przez całą dobę, co daje Ci pewność, że jest ono bezpieczne, spokojne i zadowolone. Do skonfigurowania produktu w aplikacji Maxi-Cosi Connected Home wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi o częstotliwości 2,4 GHz.
Design
Nawilżacz Maxi-Cosi Breathe zaprojektowano jako dopełnienie stylowych nowoczesnych wnętrz. Eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, zaokrąglone krawędzie i delikatne naturalne barwy tego nawilżacza powietrza tworzą stylowe i kojące środowisko, które zapewni dziecku głęboki i spokojny sen. Ustawienie nawilżacza Breathe na podłodze w pokoju dziecka pozwoli utrzymać idealny poziom wilgotności.
Zaawansowane inteligentne funkcje
Nawilżacz powietrza Breathe jest naszpikowany zaawansowaną inteligentną technologią. Dzięki aplikacji Maxi-Cosi Connected Home natychmiast dowiesz się o wszelkich zmianach temperatury i wilgotności. Inteligentne czujniki umożliwiają w pełni autonomiczne działanie produktów Connected Home. Jeśli na przykład nawilżacz powietrza Breathe wykryje, że poziom wilgotności w pokoju dziecka jest niższy od ustawionego minimum, automatycznie się włączy, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie. Wszystkimi funkcjami można zarządzać za pomocą aplikacji Maxi-Cosi Connected Home lub za pośrednictwem usługi głosowej Alexa i Asystenta Google.
Prostota użytkowania
Dzięki dużemu zbiornikowi o pojemności 3,8 litra nawilżacz Breathe może pracować nieprzerwanie przez całą dobę. Gdy poziom wody będzie za niski, otrzymasz na telefon powiadomienie o konieczności jej uzupełnienia. A jeśli zapomnisz włączyć nawilżacz, możesz to zrobić z aplikacji w dowolnym momencie, by przygotować pokój dziecka, zanim położysz je spać. Ustawienia nawilżacza możesz programować i zmieniać zarówno za pomocą aplikacji, jak i przycisków na wyświetlaczu LED — wybór należy do Ciebie. Możesz ustawiać własne automatyczne timery i wybierać spomiędzy trzech różnych poziomów mgiełki. Duży wyświetlacz dodatkowo ułatwia monitorowanie temperatury i wilgotności w pokoju, a poręczny mechanizm zabezpieczający przed manipulowaniem skutecznie chroni urządzenie przed ciekawskimi paluszkami dzieci. Nawilżacza Breathe można używać także jako dyfuzora do olejków eterycznych i bardzo łatwo go umyć (szczoteczka została dołączona do zestawu). Wszystkimi funkcjami można zarządzać za pomocą aplikacji Maxi-Cosi Connected Home lub za pośrednictwem usługi głosowej Alexa i Asystenta Google.

Connected Home

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

System połączonych produktów do opieki nad najmłodszymi

Inteligentne funkcje i łatwa obsługa

Nowoczesny minimalistyczny design

Dowiedz się więcej
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.maxicosi https://appstore.com/maxicosiconnectedhome/

Connected Home

Pobierz aplikację tutaj

Pobierz aplikację tutaj

Zeskanuj, aby pobrać aplikację Maxi-Cosi Connected Home

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.maxicosi https://appstore.com/maxicosiconnectedhome/

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

Wszystkimi inteligentnymi produktami z rodziny Connected Home można w bardzo prosty i wygodny sposób sterować i zarządzać za pomocą jednej aplikacji.

System połączonych produktów do opieki nad najmłodszymi

Dzięki zaawansowanej automatyzacji obejmującej szereg inteligentnych produktów dla domu, które łączą się i współpracują ze sobą, możesz programować spersonalizowane rutyny i harmonogramy dopasowujące się do życia Twojej rodziny.

Inteligentne funkcje i łatwa obsługa

Intuicyjne funkcje + dziecinnie prosta obsługa — aplikacja stworzona przez rodziców dla rodziców.

Nowoczesny minimalistyczny design

Inteligentne. Sensoryczne. Stylowe. Łagodne linie, minimalistyczne wzornictwo i neutralne kolory natury idealnie wtapiają się w nowoczesne wnętrza.
Dowiedz się więcej

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji