Morion i-Size

Łatwość użytkowania i zgodność z najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size
Dla dzieci w wieku od ok. 3,5 do 12 lat
Dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm
Kolor
Basic Black
 • i-Size dla większego bezpieczeństwa  
 • Montaż z systemem ISOFIX
 • Rośnie wraz z Twoim dzieckiem (od 100 do 150 cm)
 • Łatwa regulacja zagłówka i oparcia

Opis produktu

Dzieci rosną tak szybko! To już czas na siedzisko podwyższające z wysokim oparciem! Kupując Maxi-Cosi Morion i-Size, otrzymujesz praktyczny, łatwy w użytkowaniu fotelik samochodowy, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i-Size i rośnie wraz ze wzrostem Twojego dziecka (od 100 do 150 cm).   

Morion i-Size to praktyczny fotelik samochodowy, który nie idzie na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy Morion i-Size jest wyposażony w mocowania ISOFIX umożliwiające łatwy i szybki montaż w samochodzie. Mocowania ISOFIX zapewniają ponadto większą stabilność fotelika samochodowego, nawet kiedy dziecko w nim nie siedzi.  

Montaż  

Nasz praktyczny fotelik samochodowy Morion i-Size można łatwo zamontować na siedzeniu dzięki mocowaniom ISOFIX. Mocowania ISOFIX zapewniają stabilność fotelika samochodowego, nawet kiedy dziecko w nim nie siedzi. Sposób prawidłowego montażu opisano w instrukcji użytkownika Maxi-Cosi Morion. 

Prawidłowe umieszczenie dziecka w foteliku samochodowym jest łatwe dzięki systemowi przelotek pasów Morion. Szybkie i łatwe zapinanie, aby być gotowym do drogi w kilka sekund! Zabierasz kilkoro dzieci na wycieczkę? Dla fotelika samochodowego Maxi-Cosi Morion to żaden problem – mieści się obok dwóch innych fotelików samochodowych i-Size na tylnej kanapie większości samochodów!  

Bezpieczeństwo 

Już ponad 50 milionów dzieci zostało przewiezionych ze szpitala do domu w fotelikach samochodowych Maxi-Cosi. Jako czołowy specjalista w dziedzinie mobilności dzieci możemy zapewnić, że bezpieczeństwo Twojego malucha jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze intuicyjne i innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i pomagają Twojej rodzinie z radością patrzeć w przyszłość. Wyniki niezależnych testów zderzeniowych pod kątem dynamicznego bezpieczeństwa i łatwości użytkowania zdecydowanie rekomendują fotelik samochodowy Maxi-Cosi.  

Nasz fotelik samochodowy Maxi-Cosi Morion i-Size spełnia najwyższe aktualne normy bezpieczeństwa, zapewniając Twojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa, w szczególności wzmocnioną ochronę boczną. Ten praktyczny fotelik samochodowy z grupy 2/3 nie idzie na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa, nawet kiedy Twoje dziecko rośnie – prawie do ukończenia szkoły podstawowej! Po prostu łatwo dopasuj zagłówek i oparcie od góry fotelika samochodowego. Fotelik samochodowy Morion i-Size pomaga znaleźć właściwe ustawienie zagłówka i oparcia. Po obu stronach oparcia znajduje się skala wskazująca ustawienie właściwe dla wzrostu Twojego dziecka. 

Łatwość użytkowania i zgodność z najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size 

Zaprojektowany dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, fotelik samochodowy Morion i-Size będzie ostatnim, który kupisz! Jest wyposażony w mocowania ISOFIX umożliwiające łatwy i szybki montaż w samochodzie i będzie chronić Twoje dziecko od ukończenia mniej więcej 3,5 roku do 12. roku życia. Oparcie fotelika samochodowego Morion i-Size pochyla się, aby idealnie dopasować się do siedzenia pojazdu. Zapewnia Twojemu dziecku wygodną pozycję w trakcie jazdy, nawet kiedy dziecko śpi. 

Będąc w drodze, Twoje dziecko może dostać choroby lokomocyjnej. Zdarza się także, że przekąski i napoje nie zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Bez względu na okoliczności pokrowiec na fotelik samochodowy Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. 

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Łatwość użytkowania  • System ISOFIX umożliwiający łatwy montaż fotelika w samochodzie 

 • Równoczesna regulacja zagłówka i oparcia w celu lepszej ochrony bocznej 

 • Skala wzrostu, aby łatwo znaleźć właściwe ustawienie zagłówka i oparcia 

 • Szybkie i łatwe zapinanie, aby być gotowym do drogi w kilka sekund! 

 • Możliwość prania pokrowca, aby łatwo utrzymać fotelik w czystości 

Komfort  • Regulowana wysokość – fotelik rośnie wraz z dzieckiem 

 • Idealnie dopasowuje się do siedzenia pojazdu, aby zapewnić Twojemu dziecku wygodną pozycję 

Bezpieczeństwo  • Bezpieczeństwo i-Size zapewnia Twojemu dziecku najwyższą ochronę 

Informacje ogólne  • Możliwość montażu 3 fotelików samochodowych i-Size obok siebie, aby cała rodzina miała dostatecznie dużo miejsca w samochodzie  

 • Fotelik samochodowy ustawiany przodem do kierunku jazdy, aby łatwo porozumiewać się z dzieckiem 

Zobacz w akcji

Opinie