8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_3qrtleft
8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_3qrtleft 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_adjustperfectlytotheback_side 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_extrapaddedseat_3qrt 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_front 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_isofixinstallation_side 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_premiumcoolingfabrics_front 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_quickandeasybuckleup_front 8741510110_2020_maxicosi_carseat_toddlercarseat_koreproisize_grey_authenticgrey_side Maxi-Cosi Kore Pro

Kore Pro i-Size

Świadome bezpieczeństwo
Od ok. 3,5 do 12 roku życia
Od 100 do 150 cm

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Szybkie i łatwe zapięcie pasa

Kore Pro i-Size wykrywa gdy siedzi w nim dziecko. System podświetlania ClickAssist

Bezpieczeństwo i-Size

Spełnia najwyższe i najnowsze standardy i-Size, oferując maksymalne bezpieczeństwo dla dziecka.

Dodatkowa Ochrona Boczna (SPS Plus)

W bocznych ścianach Kore Pro i-Size zastosowano system SPS Plus, który dodatkowo absorbuje siłę uderzeń dzięki wykorzystaniu materiałów z włóknem szklanym.

Rośnie wraz z dzieckiem

Dedykowany dla dzieci od 100 do 150 cm, Kore Pro i-Size rośnie na wysokość i szerokość, dając dziecku dodatkową przestrzeń i zapewniając optymalny komfort.

Opis produktu

Fotelik Kore Pro od Maxi-Cosi jest zgodny z europejską normą i-Size i pozwala dziecku na zapięcie się bez Twojej pomocy. Posiada również światełko ClickAssist, które podświetla sprzączkę, dzięki czemu zapinanie się w foteliku jest jeszcze łatwiejsze! Teraz Twoje dziecko może to zrobić samodzielnie.

Montaż

Nieważne jaki masz samochód. Jeśli posiada punkty montażowe ISOFIX, Kore Pro i-Size od Maxi-Cosi będzie pasować. Fotelik dziecięcy jest przypięty pasem bezpieczeństwa Twojego samochodu oraz za pomocą systemu ISOFIX. Umieść Kore Pro i-Size na tylnej kanapie samochodu, podepnij fotelik do złączy ISOFIX i użyj pasa bezpieczeństwa do zapięcia. Po podpięciu do systemu ISOFIX Twoje dziecko może zapinać się w foteliku samodzielnie. Światełko ClickAssist podświetla sprzączkę za każdym razem, gdy należy zapiąć pas. Samodzielne zapinanie się w foteliku jeszcze nigdy nie było tak proste!

Czy wiesz, że połącznie ISOFIX dodatkowo stabilizuje fotelik samochodowy? Dzieje się tak również, gdy dziecko w nim nie siedzi.

Obecnie coraz więcej europejskich samochodów posiada system ISOFIX, w związku z czym istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiada go również Twój samochód. Jeśli nie, Kore Pro i-Size można również zainstalować używając wyłącznie pasów bezpieczeństwa. Jeśli nie masz pewności, czy ten fotelik samochodowy będzie pasował do Twojego samochodu, sprawdź naszą listę, aby dowiedzieć się, który fotelik będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Bezpieczeństwo

Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Od fotelików samochodowych dla noworodków po foteliki dla dwunastolatków – z radością pomagamy rodzinom we wspólnych podróżach. Ponieważ pragniemy dostarczać rodzicom najbezpieczniejsze foteliki samochodowe, zaprojektowaliśmy fotelik Kore Pro i-Size tak, aby był zgodny z najnowszym standardem bezpieczeństwa i-Size.

Fotelik Kore Pro i-Size posiada System ochrony bocznej plus, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia. W porównaniu do standardowego Systemu ochrony bocznej, System ochrony bocznej plus posiada dodatkowy materiał pochłaniający siłę uderzenia na obydwu bokach fotelika. W połączeniu z amortyzatorami z włókna szklanego fotelik Kore Pro i-Size oferuje Twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Skorupa bocznych krawędzi fotelika zapewnia pełną boczną ochronę ciała.

Świadome bezpieczeństwo

Ponieważ fotelik został zaprojektowany tak, aby ułatwić Twojemu dziecku samodzielne zapinanie się, posiada otwartą konstrukcję w dolnej części, dzięki czemu Twoje dziecko ma łatwy dostęp do zapięcia. Dzięki temu dziecko może przypiąć się pasem bezpieczeństwa samodzielnie. Kolejną unikalną cechą fotelika Kore Pro i-Size jest światełko ClickAssist, które oświetla sprzączkę — dzięki temu zapięcie się w foteliku jest jeszcze łatwiejsze, również w nocy. Świadome bezpieczeństwo

Gdy zapięcia ISOFIX fotelika są połączone z tylną kanapą, oparcie siedziska pochyla się, aby przyjąć wygodną pozycję i dopasować się do kąta pochylenia siedzenia w Twoim samochodzie. Fotelik pozostaje w użyciu przez wiele lat, ponieważ rośnie razem z Twoim dzieckiem. Możesz dostosowywać wysokość oraz szerokość oparcia, dzięki czemu fotelik będzie wygodnym miejscem podróży aż do momentu, gdy Twoja pociecha skończy 12 lat!

Pokrowiec fotelika Kore Pro i-Size wykonany jest z tkaniny bambusowej, która posiada właściwości termoregulacyjne. Nie ważne, jak długa będzie podróż, zawsze będzie komfortowa!

Zdejmowany pokrowiec

W podróży zawsze coś może się wydarzyć. Twoje maleństwo może się źle poczuć, jedzenie lub picie może znaleźć się na tapicerce fotelika. Ale nie musisz się martwić! Pokrowiec fotelika można zdjąć i nadaje się do prania w pralce.