8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect__brown_authenticcognac_3qrtleft_
8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect__brown_authenticcognac_3qrtleft_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect__brown_authenticcognac_front_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect__brown_authenticcognac_side_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect_brown_authenticcognac_adjustableinheightandwidth_front_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect_brown_authenticcognac_easyadjustmentheadrest_front_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect_brown_authenticcognac_reclinepositions_side_ 8824650110_2020_maxicosi_carseat_childcarseat_rodifixairprotect_brown_authenticcognac_sideprotectionsystem_side_

RodiFix AirProtect®

Innowacyjna technologia AirProtect®
Od ok. 3,5 do 12 roku życia
15 - 36 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Szybkie i łatwe prowadzenie pasa

Wyjątkowy system prowadzenia pasa samochodowego, z czytelną drogą przebiegu dla szybkiego i sprawnego zabezpieczenia dziecka

Lepsza ochrona głowy

Zastosowanie opatentowanej technologii AirProtect® w zagłówku zapewnia lepszą ochronę głowy dziecka

Montaż z użyciem ISOFIX

Wyposażony w zaczepy ISOFIX dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa

Rośnie wraz z dzieckiem

Łatwa regulacja wysokości oparcia

Opis produktu

Wszyscy rodzice chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom podczas podróży samochodem. Dzięki opatentowanej technologii AirProtect® zagłówek fotelika RodiFix AirProtect® od Maxi-Cosi oferuje Twojemu dziecku dodatkową ochronę głowy w przypadku uderzenia bocznego.

Montaż

Fotelik RodiFix AirProtect® od Maxi-Cosi pasuje do każdego samochodu z punktami montażowymi ISOFIX. Fotelik jest przypięty pasem bezpieczeństwa Twojego samochodu oraz za pomocą złączy ISOFIX. Umieść RodiFix AirProtect® na tylnej kanapie samochodu, podepnij fotelik do złączy ISOFIX i użyj pasa bezpieczeństwa do zapięcia Twojego dziecka. To wszystko!

Czy wiesz, że połącznie ISOFIX dodatkowo stabilizuje fotelik samochodowy? Dzieje się tak również, gdy dziecko w nim nie siedzi.

Obecnie coraz więcej samochodów posiada system ISOFIX, w związku z czym istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiada go również Twój samochód. Jeśli nie masz pewności, czy Twój samochód posiada ISOFIX, sprawdź naszą listę, aby dowiedzieć się, czy RodiFix AirProtect® od Maxi-Cosi będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Bezpieczeństwo

Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Z radością pomagamy rodzinom we wspólnych podróżach: od fotelików samochodowych dla noworodków po foteliki dla dwunastolatków. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), regularnie testują nasze foteliki samochodowe Maxi-Cosi w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania.

Fotelik samochodowy RodiFix AirProtect® otrzymał od ADAC ocenę dobrą w dziedzinie bezpieczeństwa. Fotelik jest wyposażony w System ochrony bocznej, który chroni Twoje dziecko podczas uderzenia bocznego. Fotelik posiada również technologię AirProtect®, która zapewnia zwiększoną ochronę głowy Twojego dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Innowacyjna technologia AirProtect®

Opatentowana technologia AirProtect® redukuje ryzyko urazu głowy o 20%. Dzięki technologii AirProtect® podczas wypadku zagłówek pochłania energię uderzenia i chroni głowę Twojego dziecka przed urazami.

Fotelik RodiFix AirProtect® od Maxi-Cosi rośnie razem z Twoim dzieckiem. Wysokość jego zagłówka można dostosować do rosnącego dziecka. Dzięki temu z fotelika może korzystać aż do 12 roku życia!

Zdejmowany pokrowiec

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

Nagrody
RodiFix AirProtect
RodiFix AirProtect
RodiFix AirProtect

Zobacz w akcji