FamilyFix One i-Size

Mocowanie ISOFIX dla fotelików Rock, Pearl Smart i-Size oraz Pearl One i-Size

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Bezpieczeństwo i-Size

Tyłem do kierunku jazdy do 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia) dla większej ochrony głowy i szyi

System wpinania click-and-go

Bardzo łatwe wpinanie fotelików Rock, Pearl Smart i-Size i Pearl One i-Size systemem click-and-go

Sygnalizacja ostrzegawcza

Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłową instalację, minimalizując ryzyko popełnienia błędu podczas montażu

Długi okres użytkowania

Od urodzenia do ok. 4 roku życia z jedną bazą przeznaczoną dla dwóch grup wiekowych

Opis produktu

Baza FamilyFix One i-Size jest kompatybilna z fotelikami Rock, Pearl Smart i-Size oraz Pearl One i-Size i zapewnia prosty montaż w systemie Click & Go. Baza wyróżnia się długim okresem użytkowania, ponieważ pasuje zarówno do fotelików dla niemowląt, jak również do fotelików dziecięcych.

Montaż

Coraz więcej samochodów w Europie posiada złącza ISOFIX, więc prawdopodobnie posiada je również Twój samochód. Baza FamilyFix One i-Size od Maxi-Cosi jest montowana w samochodzie właśnie z użyciem tych złączy. Nasza instrukcja obsługi przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces montażu bazy ISOFIX w Twoim samochodzie. Po zakończeniu montażu możesz pozostawić FamilyFix One i-Size w samochodzie. Dzięki temu fotelik samochodowy można wpiąć lub wypiąć z bazy za pomocą jednego kliknięcia. Wskaźniki umieszczone na bazie informują Cię, gdy Twój fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest poprawnie zainstalowany i możesz ruszać w drogę. Możesz używać bazy FamilyFix One i-Size nawet wtedy, gdy Twoje maleństwo wyrośnie ze swojego pierwszego fotelika i będzie gotowe na fotelik dla starszych dzieci, taki jak Pearl Smart i-Size lub Pearl One i-Size. Baza FamilyFix One i-Size będzie pasować do fotelików Rock, Pearl Smart i-Size oraz Pearl One i-Size.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), regularnie testują nasze foteliki samochodowe Maxi-Cosi w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania. Gdy ADAC przetestował bazę FamilyFix One i-Size z fotelikiem Rock, duet ten otrzymał ponadprzeciętne oceny za bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania. Po przeprowadzeniu zaawansowanych testów w zakresie uderzenia przedniego oraz bocznego nasz fotelik wraz z bazą otrzymały doskonałe oceny za bezpieczeństwo. Używanie bazy ISOFIX jest zalecane w celu szybkiego i prostego montażu fotelika samochodowego w pojeździe. Oprócz testów bezpieczeństwa baza FamilyFix One i-Size otrzymała wysokie oceny za łatwość obsługi. Nasza baza oferuje system montażu Click & Go, który ułatwia wpinanie fotelika w bazę oraz zmniejsza ryzyko błędu.

Montaż ISOFIX dla fotelików Rock, Pearl Smart i-Size oraz Pearl One i-Size

Posiadanie fotelika samochodowego dla dzieci wymaga od Ciebie umiejętności poprawnego montażu każdego dnia. Baza FamilyFix One i-Size od Maxi-Cosi została zaprojektowana tak, by ułatwić Ci to zadanie. Dzięki systemowi montażu Click & Go proste kliknięcie zapewni Ci bezpieczne połącznie fotelika z bazą każdego dnia. Baza FamilyFix One i-Size pasuje do fotelików samochodowych Rock, Pearl Smart i-Size oraz Pearl One i-Size. Dodatkowo, FamilyFix One i-Size umożliwia montaż fotelika samochodowego dla maluchów w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Eksperci zalecają, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia, ponieważ taki sposób podróżowania zapewnia zwiększoną ochronę głowy oraz szyi. Z tego samego powodu w Maxi-Cosi zalecamy, aby dzieci po okresie niemowlęcym podróżowały w tej pozycji dopóki mieszczą się w swoim foteliku. Co więcej, używanie jednej bazy ISOFIX przez 4 lata to dodatkowa wartość i dobrze wydane pieniądze.

Nagrody
FamilyFix One i-Size & Rock
FamilyFix One i-Size & Pearl One i-Size

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj FamilyFix One i-Size z innymi modelami