Highchairs

Siedzenie przy stole to coś, co rodziny robią codziennie, a maluch może w tym uczestniczyć! Jeśli używasz wysokiego krzesełka do karmienia Maxi-Cosi, dziecko może brać udział we wspólnym posiłku od urodzenia. A gdy maluszek nie jest już taki mały, nasze wysokie krzesełka dla dzieci, których można używać od urodzenia, zmieniają się w miarę jak dzieci rosną i nadal wyglądają stylowo we wnętrzu. Maxi-Cosi wieża edukacyjna to specjalny rodzaj podwyższonej platformy, dzięki której maluch może sięgać wyżej i dzięki temu lepiej włączyć się w domowe obowiązki, na przykład pomagając w przygotowywaniu posiłków. 

Najczęściej używane filtry
Filtry
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  

wysokie krzesełko Maxi-Cosi

Pora posiłku to jeden z najważniejszych momentów życia rodzinnego, a dziecko może w niej uczestniczyć, jedząc z całą rodziną albo po prostu towarzysząc jej, już od pierwszego dnia! Wysokie krzesełko dla noworodków jest wyposażone w dodatkową wkładkę  siedziska, którą można wyjąć, gdy maluch nie jest już taki mały! Nasze wysokie krzesełka do karmienia dla dzieci są dostosowane do wieku lub wzrostu dziecka, więc możesz dzielić takie chwile z dzieckiem w wieku do 6 lat lub o wadze do 30 kg dzięki naszemu krzesełku Maxi-Cosi Minla.

Wszyscy rodzice wiedzą, że gdy dziecko po raz pierwszy próbuje pokarmów stałych, nie zawsze jedzenie trafia tam, gdzie powinno! Nasze wysokie krzesełka do karmienia Maxi-Cosi mają łatwą do czyszczenia tapicerkę, aby nie tracić czasu na jej czyszczenie; tkaninę można nawet prać w pralce, jeśli już tego wymaga! 

Chociaż masz dziecko, nie musisz iść na kompromis w sprawie wnętrza swojego domu. Nasze wysokie krzesełka dla dzieci pasują do aranżacji stołu dzięki stylowemu i nowoczesnemu wzornictwu. Można je dopasować do dziecka, więc łatwo zmienisz wysokie krzesełko dla noworodka w krzesełko dla malucha lub dziecka do 5. roku życia w przypadku Maxi Cosi Moa lub nawet do 6. roku życia w przypadku Maxi Cosi Minla. Dzięki temu wszyscy możecie razem siedzieć przy posiłku i zanim się zorientujesz, dziecko zacznie brać udział w rodzinnej rozmowie przy stole!

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak wybrać krzesełko dla dziecka!

Maxi-Cosi wieża edukacyjna

Wieże edukacyjne powstały z inspiracji techniką Montessori podkreślającą rolę samego dziecka w jego rozwoju. Metoda Montessori koncentruje się na stymulacji nauki poprzez wykorzystywanie naturalnej ciekawości poznawczej dziecka oraz uczestniczenie w codziennym życiu rodziny.

Wieża edukacyjna to specjalny rodzaj podwyższonej platformy, dzięki której maluch może sięgać wyżej i dzięki temu lepiej włączyć się w domowe obowiązki, na przykład pomagając w przygotowywaniu posiłków.

W Maxi-Cosi bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny zawsze stoi na pierwszym miejscu i ta zasada dotyczy oczywiście także wież edukacyjnych. Bezpieczeństwo poświadczone certyfikatem i opcja regulacji wysokości platformy umożliwiają dziecku uczestniczenie we wszystkich domowych obowiązkach w sposób atrakcyjny, komfortowy i bezpieczny.

Porównaj produkty
You have no items to compare.