Poznaj naszych zwycięzców konkursu Red Dot & iF Design 2023

Dbamy o przyszłość ORAZ o to, jak powinna wyglądać. Nasze produkty oferują najwyższy w swojej klasie komfort, najwyższe standardy bezpieczeństwa ORAZ doskonałe wzornictwo.

Soho

Nasz Maxi-Cosi Soho dotarł do nas z wygraną! Ten ultrakompaktowy wózek zdobył w 2023 roku nagrodę Red Dot. Zaprojektowany, aby zawładnąć każdym miastem, Soho oferuje łatwe składanie jedną ręką w ciągu jednej sekundy. Przestronne, miękko wyściełane siedzisko, ergonomiczne odchylane oparcie i amortyzowane zawieszenie sprawią, że Twoje dziecko będzie czuło się bardzo komfortowo w każdym wieku. Możemy teraz oficjalnie powiedzieć, że Ty i Twój maluch możecie poruszać się po mieście ze stylem, łatwością i pewnością siebie. Wystarczy błyskawicznie złożyć i jechać.

Leona² & Luxe

Nasz ultrakompaktowy wózek Maxi-Cosi Leona² otrzymał w 2023 roku nagrodę Red Dot Award! Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu wzornictwu Leona² z pewnością przyciągnie wzrok, gdziekolwiek pójdziesz Ty i Twój maluch. Ten ultrakompaktowy wózek nie tylko oferuje najlepszy w swojej klasie nowoczesny design, ale także zapewnia maksymalny komfort w rozmiarze przyjaznym dla miasta. Dzięki większym, odpornym na przebicie kołom, świetnej amortyzacji, niezwykle wygodnemu siedzisku i przedłużonej budce, Leona² zapewnia naprawdę najwyższy poziom komfortu. Jest łatwy do złożenia, ma obustronne siedzisko z regulacją wysokości oparcia i może być używany od urodzenia do 4 lat.

Connected Home

Nasza stylowa linia inteligentnych sensorycznych produktów wspierających opiekę nad dziećmi - Connected Home, również została nagrodzona w 2023 roku nagrodą Red Dot! Nasza linia inteligentnych technologii została zaprojektowana, aby czuwać, dbać o komfort i uspokajać Twoje dziecko – a najlepsze jest to, że wszystkie produkty łączą się za pośrednictwem jednej, łatwej w obsłudze aplikacji Maxi-Cosi Connected Home. Inteligentne. Sensoryczne. Eleganckie. Rodzina Maxi-Cosi Connected Home została zaprojektowana z minimalistycznymi eleganckimi liniami, w delikatnych naturalnych kolorach, aby uzupełniać nowoczesne wnętrza domów.

Nesta

Maxi-Cosi Nesta została nagrodzona nagrodą iF Design w 2023 roku. Dzięki czystemu, nowoczesnemu wzornictwu wysokie krzesełko Nesta pasuje do każdego domowego wnętrza. Zestaw Nesta jest przeznaczony do użytku od urodzenia do dorosłości dzięki unikalnemu rozkładanemu oparciu, regulowanemu podnóżkowi i konstrukcji w kształcie kokonu. Nesta została stworzona z myślą o przyszłych pokoleniach. Stelaż wykonany jest z trwałego drewna bukowego i został zaprojektowany przy użyciu minimalnej ilości plastiku, dodatkowo zestawy dla niemowląt i małych dzieci są wykonane z najwyższej jakości tkanin w 100% pochodzących z recyklingu.

Alba

Kolejnym zwycięzcą iF Design w 2023 roku jest nasza Maxi-Cosi Alba. Stylowy produkt typu „wszystko w jednym”, gondola, leżaczek i krzesełko do karmienia oferuje czysty, nowoczesny design, który pasuje do każdego pokoju i każdego współczesnego wnętrza domu. Od urodzenia do 3 lat jego mobilna konstrukcja umożliwia łatwe poruszanie się razem z Tobą po domu. Dzięki temu Twoje dziecko może bawić się, jeść i drzemać w dowolnym miejscu w komforcie, podczas gdy Ty wykonujesz swoją pracę. Alba jest wykonana z super miękkich tkanin pochodzących w 100% z recyklingu i ma wyjątkowo gruby materac, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort.

Mica Pro Eco

Zdobywając nagrodę Red Dot w zeszłym roku, w 2023 roku nasz fotelik Maxi-Cosi Mica Pro Eco zdobył nagrodę iF Design Award. Oficjalnie możemy powiedzieć, że Mica Pro Eco to naprawdę stylowy fotelik samochodowy! Dodatkowo obrotowy fotelik samochodowy Mica Pro Eco jest naszym wzorcem bezpieczeństwa. Stworzony zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size, łączy najwyższy w swojej klasie komfort z przyjaznymi dla planety innowacjami, tworząc pierwszy zrównoważony fotelik samochodowy tego rodzaju.

Red Dot Awards

W 2022 roku projektanci, biura projektowe i producenci z około 60 krajów zgłosili produkty do nagrody Red Dot Award: Product Design. Kierując się mottem „W poszukiwaniu dobrego wzornictwa i innowacji”, 48 międzynarodowych członków jury Red Dot oceniło każdy zgłoszony produkt profesjonalnie, indywidualnie i kompleksowo. Wyróżnienia zdobyły tylko te produkty, które przekonały ekspertów swoją wyjątkową jakością wzorniczą. Nagrodzone firmy swoimi zgłoszeniami wyznaczają nowe standardy w branży projektowej.

iF Design awards

Firma iF Design (Die Gute Industrieform) została założona w 1953 roku i od tego czasu stała się światowym symbolem doskonałego wzornictwa – zwłaszcza dzięki organizowaniu corocznych nagród iF Design Awards, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Uznawana za symbol doskonałości projektowej na całym świecie, iF Design Awards przyjmuje co roku prawie 10 000 zgłoszeń z ponad 60 krajów, aby identyfikować, wspierać i promować dobre wzornictwo.