Krzesełko do karmienia Nesta z zestawem dla noworodków, niemowląt i małych dzieci

Award image
Na całe życie
0 M

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Kompletny zestaw na całe życie

Dzięki wyjątkowemu odchylanemu oparciu, regulowanemu podnóżkowi i wzornictwu zestaw z wysokim krzesełkiem Nesta może służyć od urodzenia do dorosłości. W skład tego zestawu wchodzą wysokie krzesełko Nesta, zestaw dla noworodków Nesta Newborn Kit oraz zestaw dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit.

Wyjątkowe odchylane oparcie

Wyjątkowe regulowane, odchylane oparcie zmienia się do potrzeb dziecka, zapewniając optymalną pozycję. Od 2 pozycji odchylenia, w tym jednej leżąca w trybie dla noworodków, do wysokiego i siedziska z solidnym podparciem dla maluchów i nastolatków.

Solidna konstrukcja zestawów i wysokiego krzesełka oraz trwałe materiały przyjazne środowisku

Wysokie krzesełko Nesta powstało z myślą o przyszłych pokoleniach. Rama została wykonana z wytrzymałego drewna bukowego i zaprojektowana pod kątem maksymalnego ograniczenia wykorzystania tworzyw sztucznych, natomiast zestawy dla noworodków oraz niemowląt i małych dzieci są produkowane z najwyższej jakości tkanin pochodzących w 100% z recyklingu, które otulą Twoje dziecko niczym mięciutki kokon.

Nowoczesny design

Dzięki minimalistycznemu, nowoczesnemu wzornictwu zestaw z wysokim krzesełkiem Nesta pasuje do każdego domowego wnętrza — czy to wokół stołu kuchennego, w salonie, w pokoju zabaw czy w sypialni dziecka.

Opis produktu

Ten zestaw zawiera wysokie krzesełko Nesta, zestaw dla noworodków Nesta Newborn Kit oraz zestaw dla niemowląt i małych dzieci Baby & Toddler, dzięki czemu już od pierwszego dnia życia Twoje dziecko może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, leżąc w mięciutkiej wkładce dla niemowląt dołączonej do zestawu dla noworodków. Nesta to krzesełko przeznaczone dla dzieci już od dnia narodzin. Jest wyposażone w dwie pozycje odchylenia dla noworodków; pełne odchylenie, aby dzieci w wieku 0-4 miesięcy mogły leżeć w pozycji płaskiej, a także wygodne siedzisko dla dzieci, które zaczynają jeść inne pokarmy i potrafią samodzielnie utrzymywać głowę. Gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć (w wieku około 6 miesięcy), możecie rozpocząć korzystanie z dołączonego zestawu dla niemowląt i małych dzieci, który zapewnia najlepszy komfort szybko rosnącemu maleństwu! Gdy dziecko będzie miało około 3,5 roku można ustawić krzesełko w trybie do karmienia i w tym ustawieniu może ono towarzyszyć pociechom aż do dorosłości. Unikalne wysokie oparcie krzesełka Nesta sprawia, że jest ono bardzo wygodne dla najmłodszych dzieci, trochę starszych i dorosłych. Dzięki różnym regulowanym elementom, takim jak podnóżek, siedzisko i oparcie, krzesełko Maxi-Cosi Nesta można ustawić na bardzo wiele sposobów i zawsze będzie bardzo wygodne, przez dziesiątki lat.
Nagrody
Wysokie krzesełko Nesta
Nesta to eleganckie, wykonane z drewna wysokie krzesełko, które zapewnia najwyższy poziom komfortu użytkownikom od dnia narodzin do bardzo później starości. Dzięki unikalnej konstrukcji z funkcją łatwej regulacji dziecko zawsze będzie wygodnie siedziało przy stole, w każdym wieku. Krzesełko Nesta zostało zaprojektowane pod kątem trwałości. Jego ramę produkujemy z wytrzymałego drewna bukowego, natomiast zestawy dla noworodków oraz niemowląt i małych dzieci są wykonane z najwyższej jakości materiałów w 100% pochodzących z recyklingu. Jego nowoczesny, a zarazem ponadczasowy styl nigdy nie wyjdzie z mody. Nesta może pełnić funkcję wysokiego krzesełka już od pierwszego dnia życia dziecka, a montaż jest łatwy i błyskawiczny. Rozkładane wysokie krzesełko można płynnym ruchem ustawić od pozycji całkowicie płaskiej dla noworodka do krzesełka dla malucha, a następnie do krzesła dla osoby dorosłej. Regulowane siedzisko i podnóżek zapewniają komfort na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Gładka konstrukcja ramy wysokiego krzesełka Nesta sprawiają, że okruchy i jedzenie nie przedostają się do szczelin, dzięki czemu z łatwością utrzymasz krzesełko w czystości. Zestawy dla noworodków oraz dla niemowląt i małych dzieci są wykonane z wodoodpornych tkanin, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia można po prostu wytrzeć.
Zestaw dla noworodków Nesta Newborn Kit
Już od pierwszego dnia życia i przez kolejnych 6 miesięcy Twoje maleństwo będzie otulone mięciutką superwygodną wkładką z dołączonego zestawu Nesta Newborn Kit. Wykonana w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu wyściełana wkładka nadaje się do prania w pralce i jest wyposażona w uprząż umożliwiającą bezpieczne zapięcie dziecka. Nesta zapewnia dwie pozycje odchylenia dla noworodków; od urodzenia do 4 miesięcy dziecko może leżeć zupełnie płasko, a między czwartym a szóstym miesiącem, gdy już potrafi samodzielnie utrzymać głowę, można ustawić oparcie w wygodnej pozycji siedzącej.
Pełny zestaw dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit
Od około 6. miesiąca życia, gdy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, jest gotowe do poznawania świata w superwygodnym krzesełku Nesta. Wyjątkowe wysokie oparcie gwarantuje doskonałą asekurację, gdy Twój maluch będzie uczył się siedzieć i jeść przy stole z pozostałymi domownikami. Zestaw dla niemowląt i małych dzieci Baby & Toddler Kit zawiera łatwą w czyszczeniu, wodoodporną, nadającą się do prania w pralce wkładkę, która została wykonana w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu. Jest także tacka, pałąk z kroczkiem, wysuwane nóżki dla poprawy stabilności i bezpieczeństwa oraz uprząż, która przytrzyma malucha na miejscu.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi