Informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Nesta z zestawem dla noworodków, niemowląt i małych dzieci

Krzesełko do karmienia Nesta z zestawem dla noworodków, niemowląt i małych dzieci

Krzesełko do karmienia Nesta z zestawem dla noworodków, niemowląt i małych dzieci

Award image
0 - 99 Y
0 - 110 kg

Kompletny zestaw na całe życie | Wyjątkowe odchylane oparcie | Solidna konstrukcja zestawów i wysokiego krzesełka oraz trwałe materiały przyjazne środowisku | Nowoczesny design |

Dlaczego warto wybrać ten produkt

 • Kompletny zestaw na całe życie

  Dzięki wyjątkowemu odchylanemu oparciu, regulowanemu podnóżkowi i wzornictwu zestaw z wysokim krzesełkiem Nesta może służyć od urodzenia do dorosłości. W skład tego zestawu wchodzą wysokie krzesełko Nesta, zestaw dla noworodków Nesta Newborn Kit oraz zestaw dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit.

 • Wyjątkowe odchylane oparcie

  Wyjątkowe regulowane, odchylane oparcie zmienia się do potrzeb dziecka, zapewniając optymalną pozycję. Od 2 pozycji odchylenia, w tym jednej leżąca w trybie dla noworodków, do wysokiego i siedziska z solidnym podparciem dla maluchów i nastolatków.

 • Solidna konstrukcja zestawów i wysokiego krzesełka oraz trwałe materiały przyjazne środowisku

  Wysokie krzesełko Nesta powstało z myślą o przyszłych pokoleniach. Rama została wykonana z wytrzymałego drewna bukowego i zaprojektowana pod kątem maksymalnego ograniczenia wykorzystania tworzyw sztucznych, natomiast zestawy dla noworodków oraz niemowląt i małych dzieci są produkowane z najwyższej jakości tkanin pochodzących w 100% z recyklingu, które otulą Twoje dziecko niczym mięciutki kokon.

 • Nowoczesny design

  Dzięki minimalistycznemu, nowoczesnemu wzornictwu zestaw z wysokim krzesełkiem Nesta pasuje do każdego domowego wnętrza — czy to wokół stołu kuchennego, w salonie, w pokoju zabaw czy w sypialni dziecka.

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj produkty
You have no items to compare.