Maxi-Cosi Compact

Dziś często młoda rodzina dysponuje ograniczoną przestrzenią. Dlatego powstała kolekcja akcesoriów Maxi-Cosi Compact. Produkty te zapewniają rodzicom niezbędne udogodnienia i zajmują mało miejsca zarówno, gdy są używane, jak i podczas przechowywania. Rodzina obejmuje wysokie krzesełko Ava, leżaczek Loa i łóżeczko dostawne Tori. Już od pierwszego dnia życia dziecko może wygodnie spać, jeść, relaksować się, kołysać i drzemać w otoczeniu stylowych mebli.

Fałsz

 

 

Ava

Cała rodzina przy stole

Wysokie krzesełko Ava to idealny mebel do małych pomieszczeń. Krzesełko można odchylić w trzech pozycjach, dzięki czemu jest ono odpowiednie dla dzieci od dnia narodzin do 3 roku życia. Krzesełko składa się do kompaktowych rozmiarów i można je łatwo przechowywać poza zasięgiem wzroku, a gdy się ubrudzi, wystarczy je przetrzeć. 

Loa

Komfort przez cały dzień

Miękkie, wyściełane siedzisko i dwie pozycje odchylenia zapewniają wygodę i przytulne miejsce od urodzenia do 6 miesiąca życia. W leżaczku Loa można ukołysać dziecko do snu lub zablokować płozy, gdy Twój maluch potrzebuje się wyciszyć.

Tori

Komfortowy sen, zawsze tuż obok Ciebie

Wygoda bez kompromisów. Lekkie łóżeczko dostawne Tori jest przeznaczone dla dzieci od dnia narodzin do około 6 miesięcy. Łóżeczko jest wyposażone w wyjątkowo wygodny materac i oddychające tkaniny na bokach, które poprawiają cyrkulację powietrza. Gdy łóżeczko Tori nie jest potrzebne, po prostu złóż je na płasko i schowaj.

cream
Chcesz dowiedzieć się, co inni rodzice uwielbiają w Compact?
Loa
5
Ogromny plus za to, ze w łatwy sposób można go złożyć i schować, gdy nie jest używany i zajmuje tak mało miejsca!
Magdalena Bi
18 maja 2023 r
Ava
5
Super jest z tym że zajmuje tak mało miejsca jak je złożymy bo możemy wykorzystać to miejsce na zabawę a w chwili jak przychodzi pora karmienia w mig je rozłożyć .
Incisive944
12 czerwca 2023 r
Tori
5
Lekkie i łatwe w montażu. Bardzo stabilne i bezpieczne.Nie zajmuje dużo miejsca. Bardzo ładnie się prezentuje.
zakreconaa92
31 maja 2023 r