Wysokie krzesełko Ava

Niewielkie wymiary. Ogromny komfort.
0 - 3 Y
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Od urodzenia do 3. roku życia

Trzy pozycje odchylenia i komfortowe wyściełane siedzisko sprawiają, że dziecko może uczestniczyć w rodzinnych posiłkach, kiedy spróbuje zróżnicowanych pokarmów, czyli nawet od urodzenia.

Ultrakompaktowe po złożeniu

Po skończonym posiłku krzesełko Ava można szybko i łatwo przechować dzięki lekkiej konstrukcji (4,8 kg) i składaniu do ultrakompaktowych rozmiarów.

Łatwe utrzymywanie czystości

Gotowe na zabrudzenia. Wysokie krzesełko Ava przetrwa wszystko, od mleka i puree z warzyw po rozmoczone płatki zbożowe i tort urodzinowy, a tkaniny są wodoodporne i przeznaczone do prania w pralce.

Opis produktu

Kiedy w domu liczy się każdy centymetr powierzchni, wysokie krzesełko Ava jest doskonałym rozwiązaniem. Wyjątkowo lekkie (zaledwie 4,8 kg) składa się do kompaktowych rozmiarów i można je łatwo przechowywać poza zasięgiem wzroku. Kiedy Twoje dziecko zaczyn jeść pokarmy stałe, krzesełko Ava stanie się doskonałym wyborem — można go używać od urodzenia aż do 3 r.ż. Bardzo łatwe w czyszczeniu dzięki tapicerce przeznaczonej do prania w pralce, dzięki czemu łatwo spierzesz resztki posiłków! Ava, część modnej i stylowej gamy produktów Maxi-Cosi Compact.
Funkcje zapewniające komfort
Dzięki trzem pozycjom odchylenia i wygodnemu wyściełanemu siedzisku wysokie krzesełko Ava pozwala dziecku zachować komfort zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej. Tacę można ustawić w trzech różnych pozycjach dostosowanych do wieku dziecka, zatem przez następne lata może ono zawsze siedzieć wygodnie przypięte i uczestniczyć we wszystkich rodzinnych posiłkach.
Łatwe użytkowanie
Podaj jogurt i spaghetti z sosem! Nawet po najbardziej brudzącym posiłku wysokie krzesełko Ava jest bardzo łatwe do czyszczenia dzięki wodoodpornym, zdejmowanym i nadającym się do prania w pralce tkaninom — rodzice mogą je po prostu wytrzeć lub wrzucić do pralki! Dzięki wbudowanemu uchwytowi po wyczyszczeniu łatwo je schować, ponieważ krzesełko Ava jest lekkie (zaledwie 4,8 kg) i składane. Zyskujesz więcej przestrzeni na zabawy i rodzinne aktywności.
Grupa wiekowa
Kiedy Twoje dziecko zechce próbować zróżnicowanych posiłków, wysokie krzesełko Ava będzie doskonałe — można go używać od urodzenia aż do 3 r.ż. Dzięki trzem pozycjom odchylenia dziecko może bezpiecznie odkrywać nowe smaki, siedząc w bezpiecznie przypięte na wyściełanym siedzisku. Kiedy podrośnie na tyle, by siedzieć samodzielnie i rozpocząć jedzenie stałych pokarmów, co zazwyczaj ma miejsce około 6. miesiąca życia, może zacząć korzystać z tacy. Przez następne lata dziecko sporo urośnie, zatem krzesełko ma trzy różne pozycje tacy, aby było idealnie dopasowane. Podczas każdego posiłku. Rok po roku.
Design
Dzięki modnej, nowoczesnej konstrukcji wysokie krzesełko Ava wygląda świetnie w domu i zajmuje mało miejsca, zwiększając powierzchnię życiową. Tapicerka krzesełka Ava jest w całości wykonana z tkanin pochodzących z recyklingu, natomiast jego modna, w kolorystyce drewna rama pięknie prezentuje się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Ultrakompaktowe wymiary po złożeniu, lekka konstrukcja (4,8 kg) oraz wbudowany uchwyt do przenoszenia sprawiają, że krzesełko Ava można łatwo przenieść i zabrać ze sobą na weekendowy wyjazd. Po złożeniu krzesełko Ava można łatwo schować. Ava pozwala na zaoszczędzić cenną przestrzeń życiową!

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi