Tori łóżeczko dostawne

Niewielkie wymiary. Ogromny komfort.
0 - 6 M
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Wyjątkowo komfortowy materac

Małe i przytulne. Miękki materac łóżeczka dostawnego Tori zapewnia prawidłowe podparcie, dzięki czemu dziecko będzie smacznie spało tuż obok Ciebie.

Kompaktowa i lekka konstrukcja

Tori to ultrakompaktowe i lekkie łóżeczko dostawne, które jest wprost stworzone na rodzinne wycieczki. Wystarczy złożyć je na płasko i zapakować do poręcznej torby podróżnej.

Boki z siateczki

Oba boki łóżeczka Tori są uszyte z siateczki ułatwiającej cyrkulację powietrza, dzięki czemu maleństwo zawsze jest odpowiednio dotlenione i smacznie śpi.

Opis produktu

Gdy dzielisz pokój z noworodkiem, potrzebujesz kompaktowego łóżeczka dostawnego, które nie zabierze zbyt dużo miejsca. Lekkie łóżeczko dostawne Tori ma oszczędną, a jednocześnie stylową konstrukcję i stanowi element nowej kolekcji Compact od Maxi-Cosi. Jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do około sześciu miesięcy i zostało wyposażone w bardzo wygodny materac uszyty w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu. Gdy nie potrzebujesz łóżeczka Tori, możesz je złożyć na płasko i łatwo schować.
Funkcje zapewniające komfort
Wygoda bez żadnych kompromisów. Kompaktowe nie oznacza, że niewygodne. Przeciwnie — łóżeczko dostawne Tori jest wyposażone w superwygodny, miękki materac zapewniający maleństwu idealne podparcie. Wykonane w 100% z miękkich tkanin pochodzących z recyklingu łóżeczko Maxi-Cosi Tori jest obszyte dokoła siateczką ułatwiającą cyrkulację powietrza, dzięki czemu maleństwo jest zawsze prawidłowo dotlenione i smacznie śpi. Łóżeczko dostawne Tori jest wyposażone w pięciostopniową regulację wysokości. Można dołączyć łóżeczko Tori do łóżka rodziców i odsunąć jeden bok, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do dziecka w nocy i zadbać o spokojny sen zarówno malucha, jak i rodziców.
Łatwe użytkowanie
Ultrakompaktowe i lekkie łóżeczko Tori zostało zaprojektowane tak, aby było maksymalnie łatwe w obsłudze i składaniu. Dzięki możliwości złożenia na płasko i zapakowania do torby podróżnej łóżeczko można zabrać ze sobą wszędzie. Zdejmowana tapicerka nadaje się do prania w pralce, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Zgrabne, małe i piękne łóżeczko dostawne Tori to wszystko, czego potrzeba Tobie i Twojemu dziecku.
Grupa wiekowa
Tori to modny, uniwersalny, przenośny mebel dla młodych rodziców, który może pełnić funkcję łóżeczka dostawnego oraz łóżeczka turystycznego. Łóżeczko jest przeznaczone dla dzieci od dnia narodzin do sześciu miesięcy (około 9 kg) i zapewnia wyjątkowo wygodne miejsce do spania tuż obok mamy lub taty. Gdy w środku nocy będzie trzeba uspokoić, przytulić i nakarmić dziecko, wystarczy odsunąć jeden bok łóżeczka Tori stojącego przy łóżku rodziców. Jako rodzic noworodka będziesz spać spokojniej, mając pewność, że maleństwo jest bezpieczne i cały czas tuż obok Ciebie w wygodnym łóżeczku.
Design
Dzięki modnej, nowoczesnej konstrukcji łóżeczko dostawne Tori wygląda świetnie w każdej sypialni i zajmuje bardzo mało miejsca. Tapicerka łóżeczka jest w całości wykonana z tkanin pochodzących z recyklingu, natomiast jego modna drewniana rama pięknie prezentuje się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Siateczka wokół dziecka pozwala całej rodzinie mieć je na oku bez zakłócania mu słodkich snów. Lekkie łóżeczko dostawne Maxi-Cosi Tori składa się na płasko, dzięki czemu możesz włożyć je do szafy i zachować dla młodszego rodzeństwa.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Tori łóżeczko dostawne z innymi modelami