Czas posiłku: zapraszamy do stołu!

Obiad to czas, gdy rodzina może być razem i wspólnie zjeść posiłek. Jako młody rodzic nie możesz się doczekać, aż maluszek dołączy do Was przy stole. Krzesełko do karmienia może służyć dzieciom przy stole od urodzenia lub 6 miesięcy do 5, a nawet 99 lat! Nie rezygnuj z kreatywnych zabaw w rodzinie! Krzesełko do karmienia przydaje się również podczas innych rodzinnych aktywności, takich jak wspólne rysowanie czy tworzenie pierwszych dzieł sztuki malarskiej. Po skończonej zabawie łatwo wyczyścisz to stylowe krzesełko do karmienia i możecie zasiadać do kolejnego wspólnego posiłku. Znajdź krzesełko Maxi-Cosi, które najlepiej pasuje do Waszej rodziny:

Maxi-Cosi Nesta: Na całe życie

Nesta to eleganckie, wykonane z drewna wysokie krzesełko, które zapewnia najwyższy poziom komfortu użytkownikom od dnia narodzin do bardzo później starości. Unikalna konstrukcja z funkcją łatwej regulacji zapewnia, że dziecko zawsze będzie wygodnie siedziało przy stole, w każdym wieku. Wysokie krzesełko Nesta wykonane z trwałego drewna bukowego i najwyższej jakości tkanin z recyklingu zostało zaprojektowane z myślą o wyjątkowej trwałości. Już od pierwszego dnia życia Twoje dziecko może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, leżąc w mięciutkiej wkładce dla niemowląt (dołączonej do zestawu dla noworodków Newborn Kit* sprzedawanego osobno). Nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo cechuje się wyjątkową trwałością i jest bardzo uniwersalne.

Maxi-Cosi Moa: o wiele więcej niż krzesełko do karmienia

Maxi-Cosi Moa to wielofunkcyjne krzesełko do karmienia 8 w 1 dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Z czasem można przekształcić je z krzesełka do karmienia w taborecik, nakładkę na krzesło, stołek dla małego dziecka czy wygodny stolik z siedziskiem. Możliwości wspólnego spędzania czasu są nieskończone, dziecko może też bawić się i siedzieć samodzielnie. Minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo krzesełka MOA pasuje do każdego wnętrza w każdej konfiguracji. Unikalna i innowacyjna modułowa konstrukcja krzesełka pozwala je błyskawicznie dopasowywać (bez użycia śrub!) do aktualnych potrzeb dziecka i zaoszczędzić czas, który można spędzić z rodziną.

Maxi-Cosi Minla: krzesło, które zmienia się wraz z dzieckiem

Krzesełko do karmienia Maxi-Cosi Minla to siedzisko dla noworodków, krzesełko do karmienia dla niemowlaków, nakładka dla maluchów i stołeczek dla starszych dzieci (do ok. 6 lat) sprytnie zaprojektowane, aby uprzyjemnić wspólne posiłki. Kiedy dziecko rośnie, można odpowiednio regulować wysokość krzesełka Minla. Można też zdjąć siedzisko i używać go jako fotelika dla starszych dzieci lub podczas podróży. Model Maxi-Cosi Minla ma zdejmowaną tackę, którą można łatwo wytrzeć, i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Ma nawet wiele opcji odchylenia oraz wyściółkę nadającą się do prania, aby zapewnić maksymalną wygodę w czasie posiłku i zabawy.

Nie wiesz, które krzesełko do karmienia najlepiej pasuje do Waszej rodziny? Poznaj najlepsze wskazówki dotyczące tego, jak wybrać krzesełko do karmienia.