Wysokie krzesełko Nesta

Award image
Na całe życie
3.5 - 99 Y
15 - 110 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Na całe życie

Dzięki wyjątkowemu odchylanemu oparciu, regulowanemu podnóżkowi i kokonowej konstrukcji, wysokie krzesełko Nesta może służyć od urodzenia do dorosłości. Nesta to wygoda w każdym wieku, zarówno dla noworodka, jak i jego dziadka. *z wyściełaną wkładką dla niemowląt sprzedawaną osobno (zestaw dla noworodka od 0 do 6 miesięcy).

Wyjątkowe odchylane oparcie

Wyjątkowe, regulowane, odchylane oparcie zmienia się według potrzeb dziecka, zapewniając optymalną pozycję. Od 2 pozycji odchylenia, w tym jednej leżąca w trybie dla noworodków*, do wysokiego i siedziska z solidnym podparciem dla maluchów i nastolatków. *z wyściełaną wkładką dla niemowląt sprzedawaną osobno (zestaw dla noworodka od 0 do 6 miesięcy).

Solidna konstrukcja i koncept przyjazny środowisku

Wysokie krzesełko Nesta powstało z myślą o przyszłych pokoleniach. Krzesełko wykonane z trwałego drewna bukowego oraz tkanin o najwyższej jakości pochodzących z recyklingu, z minimalną ilością plastiku, przyjemnie otula maleństwo.

Nowoczesny design

Dzięki minimalistycznemu, nowoczesnemu wzornictwu Nesta pasuje do każdego domowego wnętrza — czy to wokół stołu kuchennego, w salonie w pokoju zabaw, czy w sypialni dziecka.

Opis produktu

Nesta to eleganckie, wykonane z drewna wysokie krzesełko, które zapewnia najwyższy poziom komfortu użytkownikom od dnia narodzin do bardzo później starości. Unikalna konstrukcja z funkcją łatwej regulacji zapewnia, że dziecko zawsze będzie wygodnie siedziało przy stole, w każdym wieku. Wysokie krzesełko Nesta wykonane z trwałego drewna bukowego i najwyższej jakości tkanin z recyklingu zostało zaprojektowane z myślą o wyjątkowej trwałości. Nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo cechuje się wyjątkową trwałością i jest bardzo uniwersalne.
Nagrody
Funkcje zapewniające komfort
Już od pierwszego dnia życia Twoje dziecko może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, leżąc w mięciutkiej wkładce dla niemowląt (dołączonej do zestawu dla noworodków Newborn Kit* sprzedawanego osobno). Nesta to krzesełko przeznaczone dla dzieci już od dnia narodzin. Jest wyposażone w dwie pozycje odchylenia dla noworodków; pełne odchylenie, aby dzieci w wieku 0-4 miesięcy mogły leżeć w pozycji płaskiej, a także wygodne siedzisko dla dzieci, które zaczynają jeść inne pokarmy i potrafią samodzielnie utrzymywać głowę. Wyjątkowe wysokie oparcie krzesełka Nesta sprawia, że jest ono bardzo wygodne dla najmłodszych dzieci, trochę starszych i dorosłych. Dzięki różnym regulowanym elementom, takim jak podnóżek, siedzisko i oparcie, krzesełko Maxi-Cosi Nesta można ustawić na bardzo wiele sposobów i zawsze będzie bardzo wygodne, przez dziesiątki lat. *Zestaw dla noworodków Nesta Newborn Kit (0–6 miesięcy), oraz dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit (powyżej 6. miesiąca). Zestawy są sprzedawane osobno.
Łatwe użytkowanie
Wysokie krzesełko Nesta zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było łatwe w użytkowaniu na każdym etapie swojego cyklu życia. Nesta może pełnić funkcję wysokiego krzesełka już od pierwszego dnia życia dziecka, a montaż jest łatwy i błyskawiczny. Rozkładane wysokie krzesełko można płynnym ruchem ustawić od pozycji całkowicie płaskiej dla noworodka do krzesełka dla malucha, a następnie do krzesła dla osoby dorosłej. Regulowane siedzisko i podnóżek zapewniają komfort na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Gładka, bezspoinowa konstrukcja wysokiego krzesełka Nesta sprawiają, że okruchy i jedzenie nie przedostają się do szczelin, dzięki czemu z łatwością utrzymasz krzesełko w czystości. Tapicerka krzesełka jest wodoodporna* i można ją wycierać na mokro. *z zestawem dla noworodków Nesta Newborn Kit (0–6 miesięcy) oraz dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit (powyżej 6. miesiąca). Zestawy są sprzedawane osobno.
Grupa wiekowa
Nesta to odchylane wysokie krzesełko przeznaczone dla noworodków, maluchów, nastolatków, matek, ojców, a nawet babć i dziadków. Odchylane wysokie krzesełko Nesta zostało zaprojektowane tak, aby było wygodne w każdej pozycji dla noworodków i dorosłych. Zacznij od całkowicie płaskiej pozycji z wkładką dla noworodka baby nest*, a kiedy Twoje dziecko skończy 6 miesięcy i nadejdzie czas, aby dołączyło do reszty rodziny przy stole, posadź je w wysokim krzesełku ustawionym w trybie dla maluchów. Gdy dziecko podrośnie, sprytnie zaprojektowane drewniane siedzisko i oparcie krzesełka Nesta można odwrócić, zmieniając je w wytrzymałe drewniane krzesło, które może służyć dorosłym domownikom przez kolejne dekady. *Sprzedawane oddzielnie.
Design
Proste, nowoczesne linie krzesełka Nesta świetnie pasują do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy postawisz krzesełko w trybie dla noworodka* przy stole kuchennym, w salonie, w pokoju dziecięcym lub przy swoim biurku do pracy, ponadczasowy design modelu Nesta nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądać pięknie. Krzesełko zostało wykonane z trwałego drewna bukowego o wysokiej jakości, a jego konstrukcja zawiera minimalną ilość tworzyw sztucznych. Jest to klasyczny przykład porządnego holenderskiego wzornictwa. Zestawy do krzesełka Nesta przeznaczone dla noworodków i maluchów są szyte z tkaniny Eco Care wykonanej w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Krzesełko Nesta zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości Twojego dziecka i planety; może służyć przez dziesiątki lat. *z zestawem dla noworodków Nesta Newborn Kit (0–6 miesięcy) oraz dla niemowląt i małych dzieci Nesta Baby & Toddler Kit (powyżej 6. miesiąca). Zestawy są sprzedawane osobno.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Wysokie krzesełko Nesta z innymi modelami