Zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

Zobacz video

Zobacz jak tworzymy najbezpieczniejsze foteliki samochodowe!

W Maxi-Cosi stawiamy na najwyższy poziom bezpieczeństwa, wykorzystując wewnętrzne standardy i kryteria do testów naszych produktów. Ponieważ posiadamy własne ośrodki testowe, jesteśmy w stanie nieustannie testować i poprawiać ich funkcjonalność. Zobacz video przedstawiające nasze metody testowania wykorzystywane w Cholet (Francja), aby upewnić się, że zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-PebblePlus-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-2wayPearl-2wayFix-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous-Results-Rodi-AirProtect-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-Rock-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous-Results-MiloFix-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous-Results-Rodi-XP-Fix-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous-Results-CabrioFix-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-AxissFixAir-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-RodiFixAirProtect-MC
Compound-image-rich-text-800x550px-Previous Results-AxissFixPlus-MC

Wszystkie przeprowadzane przez nas testy zderzeniowe spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na rynku, a nasza ciężka praca zwraca się przez wiele lat! Nasze foteliki samochodowe zdobyły liczne nagrody od niezależnych organizacji zajmujących się badaniami nad bezpieczeństwem, działających wyłącznie w Twoim interesie jako kierowcy i rodzica. Zobacz nagrody, które otrzymaliśmy w przeszłości lub sprawdź naszych najnowszych zwycięzców!

Podróżujesz z naszymi zwycięzcami?

Podziel się swoim zdjęciem oznaczonym hashtagiem #carseatpart

Jak testujemy nasze foteliki?

Jako jeden z niewielu producentów fotelików samochodowych w Maxi-Cosi posiadamy własne, nowoczesne centra testów zderzeniowych w Cholet we Francji i Columbus w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy przeprowadzać bardziej rygorystyczne testy, od wczesnej fazy rozwoju aż po fazę produkcji.

Dowiedz się więcej o innych ośrodkach testowych

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.