Poznaj naszych zwycięzców!

Niemiecka niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest, dwa razy w roku, przeprowadza wraz z ADAC, testy fotelików samochodowych i wózków. Kupują one produkty anonimowo, przeprowadzają testy w niezależnych laboratoriach i dostarczają obiektywnych wyników. Dowiedz się, jak nasze foteliki samochodowe i wózki zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i ergonomii.

CORAL – 4 GWIAZDKI: NAJWIĘKSZA WYGODA I NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Z dumą informujemy, że Coral, nasz PIERWSZY modułowy fotelik samochodowy otrzymał w testach ocenę „Dobry” (1,6) i ogólną ocenę 4 gwiazdek, z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK w zakresie bezpieczeństwa! Dzięki temu jest najlepszy w swojej klasie *, zainstalowany na bazie FamilyFix3. Ten innowacyjny fotelik samochodowy zapewnia największą wygodę dla Was rodziców, i otrzymał świetną ocenę (1,7) za łatwość użytkowania! * Klasa: foteliki samochodowe od 40 do 75 cm, w tym teście.

KORE PRO I-SIZE - 4 GWIAZDKI: ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

Dobre rzeczy też chodzą parami! Nasz Kore Pro i-Size otrzymał w testach ocenę „Dobry” (2,1). Dzięki podświetleniu ClickAssist i jego otwartej konstrukcji, uzyskał ogólną ocenę 4 gwiazdki, z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK za łatwość użytkowania. Kore Pro jest zatem NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE * pod względem użyteczności. Ten fotelik dla starszaków zgodny z i-Size, nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone 4 gwiazdkami (2,5) za bezpieczeństwo. * Klasa: foteliki samochodowe w tej samej kategorii w tym teście

KORE I-SIZE – 4 GWIAZDKI: ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

I dodatkowe brawa dla naszego fotela Kore i-Size, który otrzymał w testach ocenę „Dobry” (2,1). Dzięki swojej otwartej konstrukcji uzyskał ogólną ocenę 4 gwiazdek z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK w zakresie łatwości użytkowania. Wraz z Kore Pro jest NAJLEPSZY W swojej klasie *, jeśli chodzi o użytkowanie. Ten fotelik dla starszaków zgodny z i-Size, nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone 4 gwiazdkami (2,5) za bezpieczeństwo. * Klasa: foteliki samochodowe w tej samej kategorii w tym teście.

MORION i-Size - 4-GWIAZDKI W TESTACH

Morion i-Size został przetestowany i otrzymał ocenę "Dobry" (2,0) i 4 gwiazdki w testach. Z 5-gwiazdkową oceną za łatwość użytkowania, prostą regulacją zagłówka i oparcia oraz instalacją ISOFIX, ten fotelik dla starszaków i-Size oferuje najwyższe bezpieczeństwo i wygodę dla dzieci od 3,5 do 12 roku życia".

BERYL – OCENA 3-GWIAZDEK

Nasz Beryl uzyskał świetne wyniki w swojej kategorii („Zadowalające” z notą 3,4) i otrzymał 3 gwiazdki. Możesz być pewien, że bezpiecznie przewozisz swojego malucha od urodzenia do ok. 7 roku życia. Nie musisz się martwić o kolejny fotelik samochodowy przez długi czas!

LILA XP - WÓZEK NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE

Nasza Lila XP została przetestowana i otrzymała "Dobry" (2,2) za najlepszy wózek w swojej klasie. Jego w pełni terenowe koła, miękkie zawieszenie i system modulo-drive blokady przednich kół, pozwala na łatwe manewrowanie na każdej powierzchni. Zabierzesz ją tam, gdzie inne wózki wcześniej nie dotarły, zapewniając jednocześnie komfort swojemu maleństwu.

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

Jak testujemy nasze foteliki?

Jako jeden z niewielu producentów fotelików samochodowych w Maxi-Cosi posiadamy własne, nowoczesne centra testów zderzeniowych w Cholet we Francji i Columbus w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy przeprowadzać bardziej rygorystyczne testy, od wczesnej fazy rozwoju aż po fazę produkcji.

Dowiedz się więcej o innych ośrodkach testowych