Poznaj naszych zwycięzców! STIWA 2022

Niemiecka niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest, dwa razy w roku przeprowadza testy fotelików samochodowych i wózków. Kupują produkty anonimowo, przeprowadzają testy w niezależnych laboratoriach i dostarczając obiektywnych wyników. Dowiedz się, nasze foteliki samochodowe zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i ergonomii.

MICA PRO ECO – 4 GWIAZDKI

Nasz fotelik samochodowy Mica Pro Eco uzyskał wynik „dobry” (2,1) w teście fotelików dziecięcych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022), stając się najlepszym w swojej klasie fotelikiem samochodowym z tkanin z recyklingu. To sprawia, że Mica Pro Eco jest nie tylko najbezpieczniejszą opcją, jeśli chodzi o foteliki samochodowe, ale to także fotelik samochodowy przyszłości. Dzięki materiałom w 100% pochodzącym z recyklingu, Mica Pro Eco oferuje bardziej zrównoważoną przyszłość. Idealne połączenie najlepszego w swojej klasie komfortu i bezpieczeństwa z innowacjami przyjaznymi dla planety.

PEARL 360 & FAMILYFIX 360 BASE – 4 GWIAZDKI

Fotelik samochodowy dla niemowląt i maluchów Pearl 360 uzyskał również niesamowite wyniki w teście fotelików dziecięcych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022). Otrzymał ocenę „Dobry” (2,1) z bazą FamilyFix 360, stając się zwycięzcą testu. To sprawia, że Pearl 360 jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej kategorii, z możłiwością obrotu jedną ręką w dowolnej pozycji odchylenia! Czyniąc Rodzinę 360 najlepszymi fotelikami samochodowymi, które chronią i rosną razem z Twoją rodziną.

CABRIOFIX i-SIZE – 4 GWIAZDKI

Ponadczasowy klasyk Maxi-Cosi CabrioFix i-Size, również świętuje zwycięstwo w teście fotelików samochodowych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022). Z wynikiem „Dobry” (1,7) - najlepszy w swojej klasie, nasz fotelik samochodowy gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki swojej lekkości będziesz gotowy do podróży w dowolne miejsce bez wysiłku, zawsze gwarantując bezpieczeństwo.

Nasi poprzedni zwycięzcy

Zawsze spełniając najwyższe standardy w branży, wyniki testów zderzeniowych naszych fotelików gwaranują najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Czyniąc je najlepszymi fotelikami samochodowym.

 

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

 

Jak są testowane nasze foteliki samochodowe?

Kupując jeden z naszych fotelików samochodowych, inwestujesz w lata badań, rozwoju i testów. Mamy laboratoria, w których sprawdzamy, badamy i testujemy nowe materiały, a także korzystamy z niezależnych ośrodków badawczych.

Dowiedz się więcej o testach naszych produktów