Poznaj nasze zwycięzkie foteliki samochodowe 2022!

Niemiecka niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest, dwa razy w roku przeprowadza testy fotelików samochodowych i wózków. Kupują produkty anonimowo, przeprowadzają testy w niezależnych laboratoriach i dostarczając obiektywnych wyników. Dowiedz się, nasze foteliki samochodowe zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i ergonomii.

TITAN PRO I-SIZE – 4 GWIAZDKI

Nasz fotelik samochodowy Titan Pro i-Size został ogłoszony zwycięzcą testu Stiftung Warentest i ADAC (jesień 2022) w kategorii fotelików samochodowych dla różnych grup wiekowych (od 12 miesięcy do 15 lat). Otrzymał ocedę „Dobry” (2,5), oferując najwyższą ochronę przez całe dzieciństwo. Fotelik samochodowy dla dzieci został zaprojektowany, aby oferować najlepszą ochronę, większe bezpieczeństwo, długotrwałość użytkowania i niezawodność. Zbudowany zgodnie z wyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size, zapewnia doskonałą ochronę, a najnowsza technologia G-cell gwarantuje dodatkową wbudowaną ochronę boczną z ulepszoną absorpcją uderzeń 3D.

MICA PRO ECO – 4 GWIAZDKI

Nasz fotelik samochodowy Mica Pro Eco uzyskał wynik „dobry” (2,1) w teście fotelików dziecięcych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022), stając się najlepszym w swojej klasie fotelikiem samochodowym z tkanin z recyklingu. To sprawia, że Mica Pro Eco jest nie tylko najbezpieczniejszą opcją, jeśli chodzi o foteliki samochodowe, ale to także fotelik samochodowy przyszłości. Dzięki materiałom w 100% pochodzącym z recyklingu, Mica Pro Eco oferuje bardziej zrównoważoną przyszłość. Idealne połączenie najlepszego w swojej klasie komfortu i bezpieczeństwa z innowacjami przyjaznymi dla planety.

PEARL 360 & FAMILYFIX 360 BASE – 4 GWIAZDKI

Fotelik samochodowy dla niemowląt i maluchów Pearl 360 uzyskał również niesamowite wyniki w teście fotelików dziecięcych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022). Otrzymał ocenę „Dobry” (2,1) z bazą FamilyFix 360, stając się zwycięzcą testu. To sprawia, że Pearl 360 jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej kategorii, z możłiwością obrotu jedną ręką w dowolnej pozycji odchylenia! Czyniąc Rodzinę 360 najlepszymi fotelikami samochodowymi, które chronią i rosną razem z Twoją rodziną.

CABRIOFIX i-SIZE – 4 GWIAZDKI

Ponadczasowy klasyk Maxi-Cosi CabrioFix i-Size, również świętuje zwycięstwo w teście fotelików samochodowych Stiftung Warentest i ADAC (maj 2022). Z wynikiem „Dobry” (1,7) - najlepszy w swojej klasie, nasz fotelik samochodowy gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki swojej lekkości będziesz gotowy do podróży w dowolne miejsce bez wysiłku, zawsze gwarantując bezpieczeństwo.

Nasi poprzedni zwycięzcy

Zawsze spełniając najwyższe standardy w branży, wyniki testów zderzeniowych naszych fotelików gwaranują najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Czyniąc je najlepszymi fotelikami samochodowym.

 

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

 

Jak są testowane nasze foteliki samochodowe?

Kupując jeden z naszych fotelików samochodowych, inwestujesz w lata badań, rozwoju i testów. Mamy laboratoria, w których sprawdzamy, badamy i testujemy nowe materiały, a także korzystamy z niezależnych ośrodków badawczych.

Dowiedz się więcej o testach naszych produktów