Poznaj naszych zwycięzców! STIWA 2021

Niemiecka niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest, dwa razy w roku przeprowadza testy fotelików samochodowych i wózków. Kupują produkty anonimowo, przeprowadzają testy w niezależnych laboratoriach i dostarczając obiektywnych wyników. Dowiedz się, nasze foteliki samochodowe zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i ergonomii.

PEBBLE 360 & FAMILYFIX 360

Czas na świętowanie! Nasz fotelik samochodowy dla niemowląt Pebble 360 to prawdziwy zwycięzca w testach 2021 Stiftung Warentest. Uzyskał wynik „Dobry” (1,8)) z bazą FamilyFix 360, ale otrzymał również doskonały wynik bez bazy (1,8). To sprawia, że fotelik Pebble 360 jest najlepszy i najbezpieczniejszy w swojej klasie fotelików samochodowych dla niemowląt z obrotowym systemem obsługiwanym jedną ręką. Rodzina 360 to najlepsze foteliki, które chronią i rosną razem z dzieckiem.

TINCA & TINCA BASE

Nasz dziecięcy fotelik samochodowy Tinca uzyskał ocenę „dobry” (1,8) w testach z pasem bezpieczeństwa, a także w połączeniu z bazą Tinca ISOFIX (1,7). Tinca to najbezpieczniejszy fotelik samochodowy dla niemowląt w teście wiosennym 2021 r. o superlekkiej wadze zaledwie 3,2 kg. Poza tym zgodność z i-Size gwarantuje bezpieczne podróżowanie samochodem w dowolnym momencie.

MARBLE

Nasz fotelik samochodowy Marble uzyskał ocenę "dobry" (1,8) w testach z bazą ISOFIX. Fotelik Marble jest nie tylko bezpieczny, ale również zapewnia dzieciom najwyższy komfort. Fotelik Marble z możliwością ustawienia pod kątem 157 stopni, czyli prawie do pozycji płaskiej, jest najbezpieczniejszym fotelikiem samochodowym w wynikach wiosennych testów 2021.

Nasi poprzedni zwycięzcy

Zawsze spełniając najwyższe standardy w branży, wyniki testów zderzeniowych naszych fotelików gwaranują najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Foteliki Pebble 360, Tinca, Marble, Coral/ Coral 360 zostały również wielokrotnie nagrodzone i ogłoszone najbezpieczniejszymi, czyniąc je najlepszymi fotelikami samochodowymi.

CORAL

Z dumą informujemy, że Coral, nasz PIERWSZY modułowy fotelik samochodowy otrzymał w testach ocenę „Dobry” (1,6) i ogólną ocenę 4 gwiazdek, z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK w zakresie bezpieczeństwa! Dzięki temu jest najlepszy w swojej klasie *, zainstalowany na bazie FamilyFix3. Ten innowacyjny fotelik samochodowy zapewnia największą wygodę dla Was rodziców, i otrzymał świetną ocenę (1,7) za łatwość użytkowania! * Klasa: foteliki samochodowe od 40 do 75 cm, w tym teście.

 

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

 

Jak są testowane nasze foteliki samochodowe?

Kupując jeden z naszych fotelików samochodowych, inwestujesz w lata badań, rozwoju i testów. Mamy laboratoria, w których sprawdzamy, badamy i testujemy nowe materiały, a także korzystamy z niezależnych ośrodków badawczych.

Dowiedz się więcej o testach naszych produktów