Nasze foteliki samochodowe to prawdziwi zwycięzcy!

Niemiecka niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest, dwa razy w roku przeprowadza testy fotelików samochodowych i wózków. Kupują produkty anonimowo, przeprowadzają testy w niezależnych laboratoriach i dostarczając obiektywnych wyników. Dowiedz się, nasze foteliki samochodowe zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i ergonomii. Poniżej znajdziesz wyniki testów bezpieczeństwa, które nasze foteliki samochodowe otrzymały jesienią 2023 r.

TITAN PLUS I-SIZE – 4 GWIAZDKI

Titan Plus i-Size, nasz fotelik samochodowy dla dzieci z wielu grup wiekowych, uzyskał doskonałą ocenę „DOBRY” (2.5) w testach zderzeniowych bezpieczeństwa ADAC (w kategorii fotelików wielogrupowych: od 15 miesięcy do 12 lat). Nasz fotelik samochodowy zdobył tytuł zwycięzcy testu, podobnie jak jego starszy brat Titan Pro i-Size. Obydwa modele zapewniają najwyższy stopień ochrony w przypadku tego typu fotelików samochodowych dla różnych grup wiekowych. Nasz Titan Plus i-Size wyróżnia się nie tylko bezpieczeństwem, ale także komfortem i wygodą, którą oferuje dzieciom.

PEARL 360 PRO – 4 GWIAZDKI

Kolejny członek rodziny fotelików SlideTech™, nasz Pearl 360 Pro, również uzyskał znakomite, najwyższe wyniki i ocenę „DOBRY” (2.1) w swojej kategorii  fotelików (od 3 miesięcy do 4 lat). Oprócz wyjątkowego bezpieczeństwa, nasz Pearl 360 Pro zapewnia najwyższy komfort Twojemu maluchowi, niezależnie od tego, czy śpi, czy nie. SlideTech™* umożliwia ułożenie dziecka w możliwie najpłynniejszy sposób, a uprząż Easy-In oferuje jeszcze większą wygodę, umożliwiając zapięcie malucha w foteliku bez wysiłku.

*dostępne tylko z bazą FamilyFix 360 Pro

RODIFIX S I-SIZE - 4 GWIAZDKI

Wyróżniaja się nie tylko komfortem, ale także bezpieczeństwem. Nasz RodiFix S i-Size otrzymał niesamowity, najwyższy wynik w testach bezpieczeństwa ADAC. Został oceniony jako „DOBRY” (2.1) w swojej kategorii (od 3,5 do 12 lat). Możesz być spokojny, wiedząc, że Twoje dziecko jest bezpieczne i zrelaksowane podczas każdej podróży. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, RodiFix S i-Size oferuje wiele pozycji odchylenia i regulacji- ten fotelik rośnie wraz z dzieckiem zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości.

Nasi poprzedni zwycięzcy

Zawsze spełniając najwyższe standardy w branży, wyniki testów zderzeniowych naszych fotelików gwaranują najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Czyniąc je najlepszymi fotelikami samochodowym.

 

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

 

Jak są testowane nasze foteliki samochodowe?

Kupując jeden z naszych fotelików samochodowych, inwestujesz w lata badań, rozwoju i testów. Mamy laboratoria, w których sprawdzamy, badamy i testujemy nowe materiały, a także korzystamy z niezależnych ośrodków badawczych.

Dowiedz się więcej o testach naszych produktów