Jak wybrać wózek spacerowy, który pasuje do Twojego stylu życia jako rodzica

Twój brzuszek rośnie i pora już pomyśleć o tym, co zrobić, aby móc cieszyć się spacerami i poznawać nowe miejsca, gdy Twoje maleństwo pojawi się już na świecie. Firma Maxi-Cosi ma w swojej ofercie wózki spacerowe, które zaspokoją Twoje potrzeby, niezależnie od stylu życia. Twój styl życia, podobnie jak Ty, jest jedyny w swoim rodzaju i zasługujesz na wózek jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli należysz do rodziców uprawiających turystykę:

Mieszkasz na wsi lub na przedmieściach i cieszysz się odkrywaniem uroków okolicy. Aby móc uprawiać taki styl życia, będziesz potrzebować wytrzymałego wózka spacerowego z 3 lub 4 dużymi oponami terenowymi, aby móc poruszać się po różnych rodzajach nawierzchni, w tym po żwirze i śniegu.
Spacer musi zawsze być przyjemny dla Ciebie i dla dziecka. Dlatego wózki turystyczne mają dodatkowo wyściełane siedziska, kółka terenowe i zawieszenie, aby zapewnić płynną jazdę. Kółka wózka Lila XP pozwolą Ci zejść z utartych ścieżek!

Jeśli należysz do rodziców uprawiających wyłącznie miejski styl życia:

Mieszkasz w centrum dużego miasta, możesz więc regularnie korzystać z transportu publicznego, musisz często wspinać się po schodach i codziennie chodzisz po wąskich chodnikach. Jesteś zawsze w ruchu i aby pasować do Twojego stylu życia, Twój wózek musi być równie sprawny, jak Ty. Wózki wyłącznie miejskie są lekkie, kompaktowe i szybko się składają, aby można je było łatwo nosić.
Posiadanie mniejszego wózka spacerowego nie powinno oznaczać rezygnacji z komfortu. Dlatego właśnie firma Maxi-Cosi zawsze wyposaża swoje wózki miejskie w siedziska ze zintegrowaną wkładką. Jeśli zamierzasz dużo spacerować po mieście, sprawdź wózki Zelia2LilaSP i Gia!

Jeśli należysz do rodziców uprawiających miejski, ale i wszechstronny styl życia:

Mieszkasz na ruchliwych przedmieściach miasta i lubisz wyprawy na zakupy po mieście oraz długie spacery po parku. Uniwersalne wózki spacerowe są wyposażone w duże koszyki na zakupy, umożliwiające przechowywanie kupionych i innych rzeczy. W przypadku takiego miejskiego stylu życia najlepiej jest mieć wózek łatwy do manewrowania i lekki, który pozwoli pokonywać ograniczenia i wjeżdżać na różne rodzaje chodników.
Aby zwiększyć komfort malucha w trakcie spacerów, potrzebne jest wyściełane siedzisko i zawieszenie kół. Gdy pora już na powrót do domu, wózki te łatwo się składają do kompaktowej postaci, dzięki czemu mieszczą się nawet w najmniejszych schowkach. Wózek Adorra 2, Lila, Lila CP lub Laika 2 pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie zechcesz!