Wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać spacerówkę dopasowaną do swojego stylu życia!

Twój brzuszek rośnie i pora już pomyśleć o tym, co zrobić, aby móc cieszyć się pierwszymi spacerami i poznawać wszystkie nowe miejsca, gdy Twoje maleństwo pojawi się już na świecie! Bez względu na to, gdzie planujesz się udać oraz jaki masz styl życia, Maxi-Cosi na pewno posiada w ofercie odpowiednią spacerówkę, aby wygodnie wszystko poznawać!
Grać
Fałsz

Kompaktowa spacerówka może być dla Ciebie odpowiednia, jeśli...

...szukasz lekkiego, łatwego do składania wózka od urodzenia, aby można było dalej spacerować po wąskich, ruchliwych chodnikach oraz łatwo wsiadać do środków transportu publicznego i z nich wysiadać. Jako rodzic jesteś zawsze w ruchu i potrzebujesz spacerówki, która będzie tak zwinna jak Ty, a jednocześnie zapewni dziecku największą wygodę. Bardzo kompaktowe wózki Maxi-Cosi są lekkie, co ułatwia przenoszenie, składają się w mgnieniu oka, a po złożeniu są kompaktowe, dzięki czemu można je łatwo przechowywać. Połącz swoją kompaktową spacerówkę z jednym z naszych fotelików samochodowych lub gondoli, aby stworzyć doskonały system podróżny. To wózki, które są najlepiej dopasowane do miejskich rodziców, a jednocześnie zapewniają wygodę w mieście i najwyższy komfort!

Wygodna spacerówka może do Ciebie pasować, jeśli...

...interesuje Cię łatwa do manewrowania i kompaktowa składana spacerówka od urodzenia, wygodna zarówno podczas zakupów w mieście, jak i długich spacerów po parku. Jako rodzic jesteś elastyczny i chcesz, aby spacerówka dziecka pasowała do Twojego stylu życia, zarówno w mieście, jak i poza nim. Nasze komfortowe spacerówki Maxi-Cosi poradzą sobie na różnych rodzajach nawierzchni dzięki kółkom na każdy teren, a także zapewniają dziecku optymalną wygodę dzięki wyściełanemu siedzisku. Połącz spacerówkę z jednym z naszych fotelików samochodowych lub gondoli, aby utworzyć system podróżny oraz zawsze i wszędzie z łatwością przemieszczać się z wózkiem Maxi-Cosi!

Spacerówka na każdy teren może być najlepszą opcją, jeśli...

... potrzebujesz wygodnej spacerówki z odpowiednimi kółkami dla dziecka od urodzenia, aby odkrywać wspaniałe miejsca bez względu na pogodę! Jako aktywny rodzic, potrzebujesz solidnej spacerówki z całoroczną tkaniną, która zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i z kółkami na każdy teren, a jednocześnie chcesz zagwarantować swojemu dziecku komfort! Nasze spacerówki na każdy teren są wyposażone w wygodne wyściełane siedzisko i kółka na każdy teren, a razem z jedną z naszych gondoli tworzą idealny system podróżny, który zapewnia płynną jazdę w terenie! Dzięki spacerówce na każdy teren możesz zejść z utartego szlaku, ale dziecku zawsze będzie wygodnie

System podróżny

Kiedy jesteś rodzicem, który szuka sposobu, aby szybko i bez wysiłku przełączyć się z ulicy do samochodu ze swoim nowym urodzonym, najlepszym rozwiązaniem jest system podróży. System podróżny 3 w 1 to skoordynowany zestaw złożony z gondoli, wózka spacerowego i fotelika samochodowego. Fotelik samochodowy można zamontować jednym kliknięciem na stelażu wózka. Można też zamontować na tym stelażu gondolę, tworząc atrakcyjny dla oka, nowoczesny zestaw pełniący funkcję tradycyjnego głębokiego wózka.