1632672110_2020_maxicosi_stroller_strolleraccessory_modernbag_black_essentialblack_front2
1632672110_2020_maxicosi_stroller_strolleraccessory_modernbag_black_essentialblack_front2 1632672110_2020_maxicosi_stroller_strolleraccessory_modernbag_black_essentialblack_back 1632672110_2020_maxicosi_stroller_strolleraccessory_modernbag_black_essentialblack_front

Torba Modern

Najlepszy kompan w podróży

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Duża pojemność

Dużo łatwo dostępnych kieszonek

Torba z praktycznym uchwytem

Unikalna torba na akcesoria z praktycznym uchwytem

Mata do przewijania

W zestawie znajduje się również mata do przewijania

Dodatkowa torba

Pudełko termiczne na jedzenie dla dziecka

Opis produktu

Przygotuj swoją podróż w jednej chwili i z łatwością przewiń dziecko z Maxi-Cosi Modern. Duża pojemność torby oraz liczne przegródki pomogą Ci zorganizować wyprawę tak, jak zechcesz. Zawiera unikalną torbę na akcesoria z praktycznym uchwytem, by szybko sięgnąć po wszystko, czego potrzebujesz podczas przewijania dziecka w nieplanowanych miejscach. Torba pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, w zestawie dostępne są także mata do przewijania oraz pudełko termiczne na jedzenie. W dodatku, jak przy każdej torbie, styl jest kluczowy, dlatego torba wyróżnia się nowoczesnością dzięki subtelnym dodatkom i eleganckiem wykończeniom.

Torba pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, w zestawie dostępne są także mata do przewijania oraz pudełko termiczne na jedzenie. Torba Modern wyróżnia się także nowoczesnością dzięki subtelnym dodatkom i eleganckiem wykończeniom.

Produkty kompatybilne

Porównaj Torba Modern z innymi modelami