Oria XXL

Duży rozmiar, duży komfort
Od narodzin do ok. 9 miesięcy
Od narodzin do ok. 80 cm
0-9 kg
Kolor
Essential Black
  • Funkcja relaksu dla pochylonej pozycji
  • Pokrowiec przeciwdeszczowy i daszek w zestawie
  • Osłona dla komfortu snu
  • Przestronna gondola

Opis produktu

Kiedy rozmiar ma znaczenie, wybierz gondolę Oria XXL! Dotychczas największa gondola Maxi-Cosi jest odpowiednia od narodzin do mniej więcej 9. miesiąca życia (80 cm). Duża i komfortowa dzięki specjalnie wyściełanemu materacowi i funkcji relaksu, gondola Oria XXL to doskonałe uzupełnienie naszego wyjątkowego wózka terenowego Lila XP. 

Montaż do ramy wózka 

Stworzona z myślą o przyjemności spacerów, gondola Maxi-Cosi Oria XXL to doskonałe uzupełnienie wózka spacerowego Maxi-Cosi Lila XP. Dzięki adapterom gondola pasuje również do większości innych wózków Maxi-Cosi. Gondolę Maxi-Cosi Oria XXL zamontujesz do swojego wózka dwoma prostymi kliknięciami. 

Bezpieczeństwo 

Dla Maxi-Cosi bezpieczeństwo Twojego dziecka jest priorytetem. Eksperci radzą przewozić noworodki w pozycji leżącej podczas dłuższych podróży. Jest to możliwe dzięki naszej komfortowej gondoli Oria XXL! Mamy pewność, że Twoje maleństwo będzie bezpiecznie i wygodnie leżeć w gondoli Oria XXL podczas spaceru. 

Duży rozmiar, duży komfort 

Duża i wygodna, gondola Maxi-Cosi Oria XXL zawiera specjalnie wyściełany materac dla najwyższego komfortu. Funkcja relaksu, która umożliwia delikatne przechylenie do przodu Twojego maleństwa, zapewnia ciekawskim lepszy widok z wózka. 

Dzięki praktycznym, łatwo dostępnym kieszeniom do przechowywania Twoich rzeczy, obszerna gondola jest wygodna zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka. Czy słońce, czy deszcz, gondola Oria XXL zapewni Twojemu dziecku schronienie dzięki dużemu daszkowi, osłonie i pokrowcowi przeciwdeszczowemu.  

Nie zapomnieliśmy oczywiście o łatwości użytkowania: z masą 4,4 kg gondola Oria XXL jest jedną z najlżejszych dużych gondoli na rynku. A kiedy Twoje dziecko wyrośnie z gondoli, po prostu złóż ją na płasko i schowaj – będzie jak znalazł, kiedy Twoja rodzina znowu się powiększy! Gondola Oria XXL to doskonałe uzupełnienie naszego wózka terenowego Lila XP, który zapewnia komfortową jazdę w terenie. Dzięki adapterom gondola jest także kompatybilna z większością innych wózków Maxi-Cosi.  

Nie martw się, że obudzisz swoje maleństwo! Mocowanie gondoli Oria XXL do ramy wózka i jej demontaż jest łatwy i przyjemny. Niezależnie od pogody, pokrowiec przeciwdeszczowy i osłona chronią Twoje dziecko przed czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu możesz cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu, wiedząc, że Twojemu maleństwu jest ciepło i przytulnie. 

System podróżny  

Wybierasz się na szybkie zakupy do supermarketu lub ożywczy spacer po Twojej ulubionej ulicy? Zabierz ze sobą swojego małego odkrywcę! Po prostu zamocuj gondolę do swojego wózka Maxi-Cosi, aby Twoje maleństwo mogło leżeć podczas spaceru.  Kilkoma prostymi kliknięcia zdemontuj gondolę z wózka. Gondola stanowi doskonałe uzupełnienie naszego wózka spacerowego Lila XP, ale dzięki adapterom jest także kompatybilna z większością innych wózków Maxi-Cosi! 

Praktyczny system podróżny!  

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
  • Oria XXL Raincover
  • Oria XXL Nap Keeper

ŁATWOŚĆ UŻYCIA 

Lekkość – tylko 4,4 kg 

Łatwość przechowywania 

Liczne kieszenie 

Wygodna rączka 

Kieszeń na pokrowiec przeciwdeszczowy i osłonę 

Możliwość złożenia KOMFORT 

Bardzo duży materac 

Duży daszek z ochroną przeciwsłoneczną UPF50+ i okienkiem 

Funkcja relaksu 

Specjalnie wyściełany materac  INFORMACJE OGÓLNE 

Elastyczny system podróżny 

Pokrowiec przeciwdeszczowy, osłona, duży daszek w zestawie 


Zobacz w akcji

Opinie