Dlaczego warto wybrać ten produkt

System podróżny Luxe

Wózek Adorra² Luxe wchodzi w skład wysokiej klasy zestawu podróżnego, składającego się z fotelika samochodowego i gondoli (oba sprzedawane oddzielnie). Wszystkie elementy tego zestawu są pokryte znakomitej jakości tkaniną i mają najwyższej klasy wykończenie.

Regulacja przepływu powietrza

Wygoda. Bez względu na pogodę. Wózek Adorra² Luxe jest pokryty inteligentną, przepuszczającą powietrze tkaniną siatkową, która pomaga regulować temperaturę Twojego malucha w razie śniegu czy upału.

Koła absorbujące wstrząsy

Koła z dwóch materiałów umożliwiają komfortową jazdę po różnych powierzchniach, co zapewnia Ci mobilność, a Twojemu dziecku spokojny sen.

Magiczna klamra

Magiczna, błyskawicznie zapinana magnetyczna klamra uprzęży pozwala zapiąć malucha w mgnieniu oka.

Opis produktu

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jako rodzic jesteś zawsze w drodze. Niezależnie od tego, czy jesteś na spotkaniu, odbierasz swojego malucha ze żłobka, czy też wyjeżdżasz z miasta na weekendowy wypad, wózek Maxi-Cosi Adorra² Luxe zapewnia zawsze Tobie i Twojemu maluchowi wygodę i luksus.

Wózek w wersji specjalnej

Nasz wózek Maxi-Cosi Adorra² Luxe to specjalna edycja z wykończeniem premium. Wszystkie elementy tego zestawu są pokryte pasującą tkaniną i mają najwyższej jakości wykończenie. Dzięki chromowanej ramie, luksusowym zdobieniom, tkaninie o diagonalnym splocie i luksusowej wegańskiej skórze wózek Adorra Luxe sprawdza się równie świetnie, jak wygląda. Zapewnia wyższy poziom luksusu i umożliwia podróżowanie w dobrym stylu.

Słońce, wiatr, a może śnieg? Twoje dziecko może podróżować wygodnie i luksusowo. Wózek Adorra² Luxe jest wyposażony w wyjątkowo komfortowe, dodatkowo wyściełane siedzisko z oddychającą tkaniną, które pomaga regulować temperaturę malucha i zapewnia mu wygodę przy każdej pogodzie.

Komfort

Maxi-Cosi troszczy się o komfort Twojego malucha. Dlatego przeprojektowaliśmy nasz najpopularniejszy wózek, sprawiając, że jest jeszcze wygodniejszy. Na ramie wózka można jednym kliknięciem zamontować pasującą do niej gondolę Maxi-Cosi Oria Luxe lub nasz fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 Luxe (oba sprzedawane oddzielnie).

Wózek Adorra² Luxe jest też wyposażony w bardzo duży daszek oferujący dodatkową ochronę. Okienko w daszku pozwala zawsze obserwować dziecko.

Wyższy poziom luksusu

Wózek Maxi-Cosi Adorra² Luxe oferuje wiele luksusowych funkcji. Magiczna, błyskawicznie zapinana magnetyczna klamra pomaga szybko zapiąć dziecko w siedzisku, gdy zacznie padać deszcz.

Dzięki koszowi na zakupy Adorra² Luxe w rozmiarze XXL dodatkowe zakupy nigdy nie stanowią problemu! Nie mówiąc już o łatwym składaniu, przenoszeniu i pakowaniu wózka Maxi-Cosi do bagażniku samochodu, co sprawia, że nadaje się on znakomicie na wszelkie weekendowe wypady w dobrym stylu.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi