Iora Air łóżeczko dostawne

U Twojego boku
0 - 6 M
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Siatka do okoła

Oddychające tkaniny na wszystkich bokach łóżeczka gwarantują optymalną cyrkulację powietrza i zapewniają maleństwu komfort podczas snu.

Przestrzeń i komfort

Wyjątkowo gruby materac lepiej amortyzuje i ułatwia zasypianie, zapewniając dziecku błogi komfort oraz spokojny, kojący sen.

Tryb bujania

Łóżeczko dostawne Maxi-Cosi Iora Air jest wyposażone w funkcję kołysania, która pozwala łatwo wyciszyć niespokojne dziecko. Wystarczy po prostu przekręcić wygiętą w łuk podpórkę nogi i ukołysać dziecko do snu.

Tkaniny EcoCare pochodzące w 100% z recyklingu

Bezpieczne dla Twojego dziecka. Bezpieczne dla planety. Łóżeczko dostawne Iora Air jest wykonane z wyjątkowo miękkiej, najwyższej jakości tkaniny Eco Care oraz z materiałów wyprodukowanych z plastikowych butelek z recyklingu.

Opis produktu

Pierwsze chwile w domu z noworodkiem są wyjątkowe i z niczym nie da się ich porównać. Iora Air od Maxi-Cosi to wyjątkowo wygodne łóżeczko dostawne, które ułatwi Wam budowanie więzi. Zostało zaprojektowane tak, aby dziecko mogło być zawsze blisko Ciebie i było dzięki temu spokojniejsze. Pogrubiony materac zapewni Twojemu maleństwu pełen komfort. A jeśli dziecku trudno będzie zasnąć, poręczna funkcja kołysania pomoże Ci je wyciszyć i uśpić. Łóżeczko Iora Air jest wykonane z wyjątkowo miękkiej, oddychającej, siatkowej tkaniny najwyższej jakości, pochodzącej w 100% z recyklingu. Duży kosz pod łóżeczkiem sprawia, że w zasięgu ręki są wszystkie rzeczy potrzebne do całodobowej opieki nad dzieckiem.
Funkcje zapewniające komfort
Wyjątkowo gruby materac lepiej amortyzuje i ułatwia zasypianie, zapewniając dziecku komfort oraz spokojny, kojący sen. A gdy Twoje maleństwo jest niespokojne i ma kłopoty z zaśnięciem, możesz skorzystać z poręcznej funkcji kołysania. Wystarczy po prostu przekręcić wygiętą w łuk podpórkę nogi, aby móc ukołysać dziecko do snu. Łóżeczko dostawne Iora Air Maxi-Cosi jest obszyte dokoła tkaniną, aby maksymalnie wspomagać cyrkulację powietrza i dbać o komfortowy sen dziecka. Dzięki pięciu wariantom wysokości i funkcji łatwego przesuwania łóżeczka dziecko będzie mogło zawsze bezpiecznie spać tuż obok Ciebie. Można nawet ustawić jedną stronę łóżeczka wyżej od drugiej, aby zapewnić dziecku ulgę, gdy cierpi na refluks lub ma zatkany nosek.
Łatwe użytkowanie
Pierwsze dni opieki nad noworodkiem z pewnością nie należą do łatwych. Aby pomóc młodym rodzicom i niemowlętom przyzwyczaić się do nowej sytuacji, łóżeczko dostawne Iora Air Maxi-Cosi zostało wyposażone w szereg ułatwiających życie funkcji. Kiedy trzeba nakarmić dziecko, zmienić mu pieluszkę lub je umyć, wszystkie potrzebne rzeczy są pod ręką w przydatnym, bardzo dużym koszu. Funkcja łatwego przesuwania sprawia, że łóżeczko dostawne Iora Air zawsze idealnie pasuje do Twojego łóżka, a dzięki ukrytym, wbudowanym kółkom przesuwanie łóżeczka z jednego pomieszczenia do innego nie wymaga żadnego wysiłku. Łóżeczko dostawne Iora Air jest lekkie oraz daje się łatwo złożyć i jest oferowane wraz z torbą podróżną, dzięki czemu nadaje się znakomicie na krótkie wycieczki lub wypad z noclegiem.
Grupa wiekowa
Łóżeczko dostawne Iora Air Maxi-Cosi jest przeznaczone na ten szczególnie ważny okres od urodzenia do 6 miesiąca życia niemowlęcia. Pozwala mieć dziecko zawsze przy sobie i pomaga wzmacniać więź emocjonalną z maleństwem. Z badań wynika, że bliskość rodzica stymuluje rozwój niemowląt — dzięki niej regularniej oddychają, szybciej rosną i doznają mniej stresu. A gdy nadejdzie czas, aby zapewnić dziecku więcej własnej przestrzeni, wyjątkowo wygodny materac i solidna rama pozwolą przekształcić łóżeczko dostawne w samodzielne łóżeczko. Dzięki temu Twoje maleństwo będzie mogło nadal spać we własnym, znanym sobie łóżku.
Design
Elegancko wygięte, czyste linie i stylowe, estetyczne wzornictwo z elementami drewnopodobnymi sprawiają, że łóżeczko dostawne Iora Air Maxi-Cosi znakomicie pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza mieszkalnego. A dzięki umieszczonej na obwodzie siateczkowej tkaninie łóżeczko ma modny, minimalistyczny, otwarty design. Tapicerka łóżeczka dostawnego Iora Air została uszyta z tkaniny EcoCare, przyjaznej dla środowiska i wyprodukowanej w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Ta wyjątkowo miękka, najwyższej jakości tkanina jest bowiem wykonana z plastikowych butelek z recyklingu. Plastik jest rozbijany na granulki, z których następnie powstają nici, a z nici — tkanina. Tkaniny produkowane w tej technologii posiadają takie same właściwości jak pozostałe materiały używane do szycia tapicerek naszych produktów: są równie miękkie i oddychające.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Iora Air łóżeczko dostawne z innymi modelami