Dlaczego warto wybrać ten produkt

Automatyczne wykrywanie ruchu

Inteligentne funkcje i łatwe uspokajanie dziecka. Cassia ma funkcję automatycznego wykrywania ruchu i gdy tylko dziecko zacznie być niespokojne, zaczyna się kołysać, skutecznie je kojąc.

Obracane siedzisko 360°

Dzięki funkcji obracania huśtawki Cassia w zakresie 360° możesz cały czas utrzymywać kontakt wzrokowy z dzieckiem, a jednocześnie swobodnie poruszać się po pokoju.

12 kojących melodii

Oprócz funkcji kołysania Cassia ma 12 spokojnych melodii i dźwięków natury, które ukoją maleństwo i zapewnią mu uczucie komfortu.

Najlżejsza huśtawka

Bez względu na to, czy masz coś do zrobienia w kuchni, domowym biurze albo salonie, możesz zawsze zabrać ze sobą huśtawkę Cassia, która waży zaledwie 4 kg i jest najlżejszą huśtawką tego typu na rynku.

Opis produktu

Doskonale zaprojektowana huśtawka elektryczna, która pomoże zajętym rodzicom w opiece nad noworodkiem. Huśtawka Cassia przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin do 6 miesięcy (ok. 9 kg) wykrywa, kiedy maluszek robi się niespokojny i automatycznie włącza kołysanie, by go ukoić. Wygodna huśtawka Cassia z mięciutką wkładką ma 12 wgranych kojących melodii i dźwięków natury. Dzięki funkcji obracania w zakresie 360⁰ możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, utrzymując kontakt wzrokowy z dzieckiem.
Komfortowe funkcje
Wszystkie elementy i funkcje huśtawki Cassia zostały zaprojektowane, aby zapewnić Twojemu dziecku maksimum komfortu i ukojenie w pierwszych 6 miesiącach życia. Mięciutka wkładka otula niczym kokon, a dwie pozycje odchylenia pozwalają ułożyć maleństwo w pozycji leżącej lub półsiedzącej. Miękka 3-punktowa uprząż bezpiecznie utrzymuje dziecko na miejscu. Cassia ma pięć prędkości kołysania oraz 12 wgranych melodii i dźwięków natury, które w łagodny sposób uspokoją dziecko, gdy masz ręce zajęte gotowaniem lub sprzątaniem.
Łatwe użytkowanie
Cassia wyposażona jest także w intuicyjny panel sterowania z ekranem dotykowym, dzięki któremu życie młodych rodziców staje się znacznie łatwiejsze. Cassia jest najlżejszą huśtawką tego typu, więc można ją bez wysiłku przenosić z miejsca na miejsce. Funkcja obracania siedziska o 360° pozwala swobodnie poruszać się po pomieszczeniu i jednocześnie cały czas utrzymywać kontakt wzrokowy z dzieckiem. Nie widzisz nigdzie w pobliżu gniazdka ściennego? To żaden problem, ponieważ huśtawka Cassia może być też zasilana z akumulatora. Tapicerkę uszytą z tkanin o najwyższej jakości można łatwo zdjąć i wyprać w pralce, dzięki czemu huśtawka Cassia będzie zawsze wyglądała jak nowa.
Kategoria wiekowa
Huśtawka Cassia z miękką wkładką dla noworodków przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy (9 kg). Dzień po dniu zapewnia maksimum komfortu podczas nabywania i rozwijania kolejnych umiejętności. Dwa stopnie odchylenia pozwalają ułożyć dziecko w pozycji płaskiej lub półsiedzącej. Pierwsze 3 miesiące to czas wzajemnego poznawania się i budowania więzi, a dzięki funkcji obracania siedziska w zakresie 360° maleństwo będzie mogło Cię cały czas słyszeć i widzieć. Dziecko będzie rosnąć i zmieniać się dzień po dniu, słuchając kojących melodii i dźwięków natury, a gdy będzie podekscytowane, pokaże Ci swoje emocje machając rączkami i nóżkami. Przez 6 miesięcy dziecko będzie mogło ćwiczyć skupianie wzroku na zabawkach poruszających się w górę, w dół i dookoła.
Design
Huśtawka elektryczna Cassia ukoi Twoje dziecko i świetnie wygląda. Tkaniny o wysokiej jakości, detale imitujące drewno i luksusowe wykończenie sprawiają, że Cassia pięknie prezentuje się w każdym pomieszczeniu nowoczesnego domu. Intuicyjny, inteligentny panel dotykowy został optymalnie zaprojektowany, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Projektując huśtawkę Cassia postawiliśmy na łagodne, zaokrąglone linie i współczesną kolorystykę. Nie zapomnieliśmy też o przyszłości — miękka tapicerka jest superwygodna dla noworodka i przyjazna dla środowiska, ponieważ szyjemy ją z tkanin pochodzących w 100% z recyklingu. Trwała, piękna i luksusowa huśtawka Cassia bezpiecznie otuli Twoje dziecko, gdy będziesz mieć zajęte ręce.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi