Kori leżaczek - bujaczek

Dla przebojowych dzieci
0-24m
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Niezwykle wygodna poduszka dla noworodka

Mięciutka poduszka dla noworodka otula maleństwo w cieplutkim kokonie od pierwszych dni życia. Trzy pozycje odchylenia oferują dodatkowy komfort.

Leżaczek 2-w-1

W zależności od rutyny Twojego dziecka (i poziomu jego energii!) możesz użyć trybu bujania do zabawy i trybu stacjonarnego, gdy dziecko musi strawić posiłek lub się uspokoić.

Odchylanie jedną ręką

Trzy pozycje odchylenia pozwalają dziecku wygodnie leżeć lub usiąść, by uważnie patrzeć na świat dookoła i niczego nie przegapić. Odchylenie reguluje się łatwo jedną ręką.

Łuk z zabawkami

Aby wspomagać rozwój dziecka, Kori ma łuk z zabawkami, wśród których jest niedźwiedź Barry ze swoim leśnym drzewem. Zabawki są wykonane z różnych materiałów, które stymulują zmysły dziecka.

Opis produktu

Kołysanie, zabawa, siedzenie, odpoczynek po posiłku i relaks — Twoje dziecko może robić to wszystko w luksusowych warunkach już od dnia narodzin. Dzięki grubej i miękkiej wkładce dla noworodków i trzem stopniom odchylania, w leżaczku Kori, dziecko może bezpiecznie odpocząć lub bawić się, gdy musisz mieć dwie wolne ręce. Łuk z zabawkami nad głową zapewni mu stymulację i rozrywkę. Leżaczek jest bardzo lekki (tylko 2,7 kg!), łatwo się składa i kiedy nie jest potrzebny można go bez problemu schować.
Komfortowe funkcje
Leżaczek ma mięciutką poduszkę dla noworodka, która otula maleństwo w cieplutkim kokonie od pierwszych dni życia. Dzięki grubej i miękkiej wkładce dla noworodków i trzem stopniom odchylania Twoje dziecko może relaksować się leżąc lub obserwować otoczenie w pozycji półsiedzącej. W obu pozycjach Kori pozwala dziecku bawić się zabawkami na specjalnym łuku. Stymulują one zmysły malucha i zapewniają mu rozrywkę. W miarę jak Twoje dziecko rośnie, regulowana i wyściełana 3-punktowa uprząż zapewni mu bezpieczeństwo, bez względu na to, czy energicznie buja się, czy smacznie śpi. Leżaczek jest odpowiedni dla maluchów od urodzenia do 2 lat (15 kg). Zapewnia dziecku komfort dzięki przyjemnej tapicerce premium wykonanej w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu.
Prostota
Życie z noworodkiem do łatwych nie należy. Dlatego leżaczek Kori został zaprojektowany jako bezpieczna do wypoczynku lub zabawy przestrzeń dla Twojego dziecka, kiedy potrzebujesz mieć wolne obie ręce. Jest łatwy w użyciu i umożliwia regulację odchylenia jedną ręką, co jest niezwykle przydatne, gdy na drugim ramieniu masz śpiącego malucha i chcesz ułożyć go do spania. Uprząż easy-in pozostaje otwarta, dzięki czemu możesz łatwo zabezpieczyć dziecko. Leżaczek jest bardzo lekki (tylko 2,7 kg!), dzięki czemu można go łatwo przesuwać w salonie, domowym biurze, kuchni czy pokoju zabaw — gdziekolwiek jesteś, możesz postawić go tuż obok. Obicie leżaczka Kori można szybko zdjąć i założyć i nadaje się do prania w pralce.
Wiek
Leżaczek Kori 2-w-1 jest przeznaczony dla dzieci już od dnia narodzin do około 2 lat (15 kg). Leżaczek pomoże Ci w uspokajaniu dziecka już od pierwszych dni razem. W trybie bujania łagodne ruchy koją maleństwo, przypominając poruszanie się w łonie matki, i mogą pomóc, gdy przydarzą się kolki. Ustawienie nieruchome jest zalecane po karmieniu, ponieważ sprzyja ono prawidłowej pracy układu trawiennego. Gdy przychodzi czas na zabawę, możesz użyć trybu bujania i stymulować zmysły dziecka zabawkami na łuku nad jego głową. Trzy pozycje odchylenia i poduszka dla noworodka i wysoka jakość wykonania zadbają o maksymalny komfort Twojego dziecka tak w trakcie zabawy, jak i podczas odpoczynku.
Design
Elegancki, stylowy i minimalistyczny leżaczek Kori oferuje dziecku maksymalny komfort i luksus. Inteligentna podwójna konstrukcja leżaczka Kori 2-in-1 umożliwia bezproblemowe i łatwe przechodzenie pomiędzy trybami bujania i siedzenia, dzięki czemu możesz korzystać z niego już od pierwszych dni po urodzeniu. Supermiękkie tkaniny premium i wykończenie stylową imitacją drewna pasują do każdego wnętrza nowoczesnego domu. Składany na płasko leżaczek Kori można łatwo schować, gdy nie jest potrzebny. Jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu bez problemu zabierzesz go w dalszą podróż z dzieckiem podczas jego pierwszych dwóch lat życia.

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi