Iris łóżeczko podróżne

Zapewnij sen na wyższym poziomie
0 - 3 Y
0 - 15 kg

Opis produktu

Podróżując z noworodkiem lub małym dzieckiem, chcesz zapewnić mu taki sam komfort, do jakiego przywykło w domu. Łóżeczko turystyczne Iris ma dwa ustawienia materaca: wyższe dla noworodków i niższe dla małych dzieci. Łóżeczko jest wykonane z tkaniny Eco Care pochodzącej w 100% z recyklingu.
Komfortowe funkcje
Łóżeczko turystyczne Iris zapewnia niespotykaną wygodę podczas spania, bez względu na to, dokąd się wybierzecie. Regulowane łóżeczko pozwala ustawić materac na jednej z dwóch wysokości: dla noworodka lub małego dziecka. W obu konfiguracjach bardzo gruby i komfortowy materac z pianki ułatwi zasypianie. Miękkie, oddychające tkaniny Eco Care, z których została uszyta tapicerka łóżeczka Iris, pochodzą w 100% z recyklingu i są dobre zarówno dla planety, jak i dla dziecka. Wysokie boki z siateczki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko ma zawsze komfortowe warunki, zarówno do popołudniowej drzemki, jak i spania przez całą noc.
Łatwe w użyciu
Łóżeczko turystyczne Iris to doskonały wybór dla rodziców i dziecka. Kompaktową i lekką konstrukcję można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w poręcznej torbie z wygodnym paskiem na ramię. Wyższe ustawienie materaca dla noworodków jest też bardzo wygodne dla rodzica, który nie musi się schylać i ryzykować kontuzją pleców, odkładając dziecko na drzemkę. Szeroka rama ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka przy ustawieniu materaca na niższym poziomie. Zasuwaną na suwak tapicerkę łóżeczka Iris można łatwo zdjąć i wyprać w pralce, aby zawsze wyglądała pięknie i czysto. Łóżeczko Iris waży poniżej 6 kg, dzięki czemu z łatwością możesz zabrać je w każdą podróż.
Wiek
Łóżeczko turystyczne Iris będzie niezastąpionym towarzyszem Waszych podróży już od dnia narodzin, aż do 3 lat. Regulowane łóżeczko umożliwia ustawienie materaca na jednej z dwóch wysokości: dla noworodka lub małego dziecka. Dzięki materacowi ustawionemu wyżej można z łatwością ułożyć noworodka (0–9 kg) do snu. A gdy maleństwo się obudzi, można je wygodnie podnieść i przytulić bez konieczności schylania się. Gdy dziecko będzie już umiało samodzielnie siadać, możesz obniżyć materac łóżeczka turystycznego Iris (0–15 kg). Podwyższone boki z siateczki uniemożliwią maluchowi wydostanie się z łóżeczka, gdy na chwilę spuścisz go z oczu.
Design
Łóżeczko jest kompaktowe i lekkie; można je z łatwością zabrać wszędzie: na weekendowy wypad do miasta, nocowanie u babci lub wakacje w ciepłych krajach. Niezależnie od tego, dokąd się wybierzecie, w łóżeczku Iris dziecku będzie wszędzie tak dobrze i wygodnie, jak w domu. To wyjątkowe łóżeczko powstało z myślą o komforcie dziecka oraz wygodzie i spokoju rodziców. Łóżeczko Iris, wykonane z tkanin jakości premium i wzbogacone luksusowym wykończeniem przypominającym drewno, to gwarancja smacznych snów dla noworodków i nieco starszych dzieci. Boki z siateczki zapewniają prawidłową wentylację, dzięki czemu dziecko jest zawsze dotlenione i może się bezpiecznie relaksować.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Iris łóżeczko podróżne z innymi modelami