Iora

Komfortowych snów.
Kolor
Essential Grey
  • Komfortowy materac
  • Łatwe dopasowanie do łóżka rodziców
  • Przestronny kosz
  • Łatwe składanie i przenoszenie
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Pozwól sobie na odrobinę relaksu po długim dniu wiedząc, że Twoje dziecko wypoczywa w komforcie na wyciągnięcie Twoich rąk. Maxi-Cosi Iora to złożona konstrukcja z możliwością regulacji wysokości i komfortowym materacem dla noworodka.

Iora posiada 5-stopniową regulację wysokości oraz łatwą funkcję dostawną, dzięki czemu Twoje dziecko może spać tuż obok Ciebie. Wybierasz się do dziadków? Bez obaw. Łóżeczko Iora możesz łatwo złożyć i przenosić w wygodnej torbie podróżnej.

Życie dziecka jest pełne pierwszych wrażeń! Nie ma lepszego sposobu niż zakończenie długiego dnia bezpiecznym i spokojnym snem. Dodatkowo, niezależnie od tego czy potrzebujesz nakarmić dziecko, zmienić pieluszkę czy prześcieradło - wszystkie niezbędne rzeczy możesz umieścić w zasięgu ręki, dzięki przestronnemu schowkowi. Łóżeczko Iora ułatwi Ci odpoczynek w nocy, a dziecku zapewni komfortowy i zdrowy sen.

Gdy przyjdzie czas, możesz przenieść łóżeczko Iora do pokoju dziecka. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnej konstrukcji Iora doskonale sprawdzi się także jako niezależne łóżeczko do spania.

Maxi-Cosi Iora. Komfortowych snów.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Opinie