2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_3qrtleft_new
2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_3qrtleft_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_removablecover_3qrtback_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_ultracompact_side_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_multipleheights_side_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_sidebedorcrib_side_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_side_new 2106050110_2021_maxicosi_homeequipment_bed_iora_grey_essentialgrey_front_new Maxi-Cosi | Iora: feature & benefits

Iora łóżeczko dostawne

Komfort przede wszystkim
Od narodzin do ok. 9 miesiąca
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Komfortowy materac

Miękki materac zapewni komfort Twojemu dziecku

Easy slide function

Dzięki funkcji łatwego przesuwania Iora, łóżko dostawne idealnie dopasuje się do Twojego łóżka, dzięki czemu Twoje maleństwo może zawsze spać obok Ciebie. Wspólne spanie stało się proste i wygodne.

Large storage basket

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz karmić, zmieniać pieluchę, a nawet prześcieradło w środku nocy, wszystkie niezbędne rzeczy są w zasięgu ręki w dużym koszu do przechowywania łóżeczka Iora.

Easy to fold and carry

Wybierasz się na małą wycieczkę lub będziecie nocować poza domem? Iora też może jechać z Wami. Łatwo go złożysz i przeniesiesz w specjalnej torbie podróżnej. Przecież najważniejszy jest komfort gdziekolwiek się znajdziesz.

Opis produktu

Pod koniec długiego dnia pozwól sobie na odrobinę wytchnienia, wiedząc, że Twoje dziecko śpi bezpiecznie tuż obok Ciebie. Iora od Maxi-Cosi to łóżeczko dostawne z możliwością regulacji wysokości oraz komfortowym materacem dla noworodka.

Wygodny materac

Po długim i pełnym przygód dniu nie ma nic lepszego, niż spokojny i bezpieczny sen. Dzięki niezwykle komfortowemu materacowi, w który wyposażona jest Iora, Twoja pociecha zawsze będzie zasypiać z uśmiechem na ustach.

Idealne dopasowanie

Sen nie oznacza końca bliskości z Twoim maleństwem. Dzięki 5 różnym wysokościom oraz funkcji dostawnej łóżeczka, Twoje dziecko będzie zawsze tuż przy Tobie. Wybierasz się w podróż? A może Twoje maleństwo nocuje u dziadków? Nic prostszego! Iorę można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w dołączonej torbie podróżnej.

Duży kosz do przechowywania

Po zakończeniu ekscytującego dnia pełnego przygód przychodzi czas na zasłużony odpoczynek. Gdy w nocy przychodzi pora karmienia, trzeba zmienić pieluszkę lub nawet prześcieradło, wszystko znajdziesz w zasięgu ręki dzięki dużemu koszowi do przechowywania. Możesz więc spokojnie udać się na spoczynek wiedząc, że nic Cię nie zaskoczy.

Twój maluszek jest gotów na przeprowadzkę do swojego pokoju? Po prostu przenieś Iorę do pokoju dziecka. Jej wygodny materac i solidna rama sprawiają, że z powodzeniem może służyć jako niezależne łóżeczko. Dzięki temu Twoje dziecko może nadal spać w łóżeczku, które zna i lubi.

Torba podróżna w zestawie

Wybierasz się w podróż? A może Twoje maleństwo nocuje u dziadków? Możesz zabrać Iorę ze sobą. Łóżeczko łatwo się składa i może być transportowane w dedykowanej torbie podróżnej. Na koniec dnia najważniejszy jest komfort, gdziekolwiek jesteś.

Zobacz w akcji

Porównaj Iora łóżeczko dostawne z innymi modelami