Iris łóżeczko podróżne

Zapewnij sen na wyższym poziomie
0 - 3 Y
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Górny i dolny poziom

Łóżeczko podróżne Iris ma dwa wygodne poziomy – ustaw wyższy, aby korzystać z niego dla noworodka, i obniż łóżeczko, gdy dziecko jest starsze.

Zawsze gotowe do drogi

Łóżeczko Iris składa się do niewielkich wymiarów i waży mniej niż 6 kg.

Spokojny sen

Wyjątkowy wygodny materac Iris sprawi, że dziecko zaśnie w mgnieniu oka.

Doskonały wygląd

Luksusowe wykończenie o drewnianym wyglądzie i eleganckie kolory sprawiają, że Iris to jedno z najlepiej wyglądających łóżeczek turystycznych.

Opis produktu

Jako rodzic chcesz pokazać swojemu dziecku świat. Dzięki łóżeczku podróżnemu Maxi-Cosi Iris wyjazdy z dzieckiem staną się łatwiejsze niż kiedykolwiek! Niezależnie od tego, czy podróżujesz z noworodkiem, czy z małym dzieckiem, możesz dopasować składane łóżeczko podróżne do swoich potrzeb, podnosząc albo opuszczając stelaż materaca.

Doskonały towarzysz podróży

Planujesz wypad z noclegiem lub dłuższy wyjazd na wakacje? Niezależnie od tego, na jak długo się wybierasz, kompaktowe łóżeczko turystyczne Iris jest idealnym towarzyszem podróży. Łatwo się składa i rozkłada, a dołączona torba do transportu usprawnia przenoszenie. Łóżeczko podróżne Iris waży mniej niż 6 kg i po złożeniu jest bardzo kompaktowe, więc możesz z łatwością zabrać je ze sobą wszędzie!

Wygoda

Łóżeczko podróżne Iris i materac można ustawić w dwóch różnych pozycjach / na dwóch różnych wysokościach. W najwyższym położeniu (0-9 kg) możesz z łatwością włożyć noworodka, aby się zdrzemnął. A gdy się obudzi, można go natychmiast wyjąć i przytulić, bez konieczności schylania się. Gdy Twój maluch nauczy się siedzieć, przekształć łóżeczko turystyczne z łóżeczka dla noworodka na łóżeczko dla małego dziecka, obniżając je (0-15 kg). Wysokie boki łóżeczka Iris gwarantują, że małe dziecko nie może z niego wyjść, a materiał z siatką ze wszystkich stron łóżeczka umożliwia obserwowanie malucha.

Ponadto jest wyposażone w wyjątkowo wygodny materac, dzięki któremu Twoje dziecko zaśnie w mgnieniu oka. Czy to popołudniowa drzemka, czy sen w nocy – zawsze i wszędzie dziecko śpi niczym na chmurce!

Zapewnij lepszą jakość snu

Kompaktowe łóżeczko podróżne Iris to idealne połączenie wygody, z której korzysta Twój maluch i Twojej jako rodzica, dokądkolwiek je zabierzesz! Dzięki regulowanemu wysokości nigdy nie musisz się schylać, aby położyć noworodka, ale większe dzieci pozostają całe i zdrowe, bowiem łóżeczko Iris można obniżyć.

Nie musisz iść na kompromis w kwestii wyglądu, gdy jesteś poza domem lub w trakcie wyprawy! Kompaktowe łóżeczko podróżne Iris to jedno z najlepiej wyglądających łóżeczek turystycznych. Jest dostępne w 2 eleganckich kolorach: Szare i grafitowe – oba z wykończeniem z drewnianym wyglądem, które zapewnia luksusowy wygląd. A ponieważ wiemy, że gdy masz dzieci, trudno zachować produkty w tak nieskazitelnym stanie, jak w dniu zakupu, łóżeczko podróżne Iris ma zdejmowane pokrowce, które można prać w pralce.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Iris łóżeczko podróżne z innymi modelami